IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
14. dub 2014

Jo a ještě jsem si vzpomněla, že jsem včera viděla čápa na poli i s manželem. A pak jsem ho viděla znovu na cestě zpět na poli.

dada074
autor
21. dub 2014

@nikolav ahoj Niky,tak co jak to vypadá,ráda bych se koukla na pozitivní testík. 😉

akashka
21. dub 2014

@dada074
@nikolav taky jsem zvědavá a držím pěsti! Ale na test je ještě čas, ne? 😉

nikolav
21. dub 2014

@dada074 Ahojky no nevím jak to vypadá, zatím se od těhotenských testů držím jako čert od kříže 😀 . Vůbec jsem na testování nemyslela. A budu si na to z hrůzou muset vzpomenou v pondělí. Kdyby to šlo nejradši bych nechtěla vědět výsledek. Ale musím. Už jen proto, že jdu příští týden se dohodnout na té nové práci. Jinak pocity nemám žádné. Žádné zvracení, časté močení a ani nic jiného. Jen mírné píchání v podbříšku. Ale to hlavně asi tak od druhého dne po KET asi tak do 8 dne po KET. A teď ty dva dny taky občas, ale už ne tak silně. A občas jakoby bolest na MS, ale jinak nic. No a jinak jak mám ten cyklus v nativu, tak je mi úplně parádně. Hlavně psychicky. Žádné hormony nic. Jen to co jsem si užívala sama doma svoji přírodu. Takže asi tak. A co ty??

nikolav
21. dub 2014

@akashka Díky, ale uvidíme. Buď vyjde toto a nebo práce. Ale těšila bych se ať z toho nebo z toho. Možná jsem proto tak v klidu. Že vím, že když to nevyjde tak vyjde nová práce a budu se moct realizovat někde jinde. A na test čas asi ještě je. Ale víš jak u mě je to relativní pojem. Minule jsem měla čárku už 5. den po KET. Dnes jsem už 10 den po KET a 15 den po ovulaci. Ale do toho 24.4. to určitě vydržím. Spíš budu mít problém si ten test udělat.

akashka
21. dub 2014

@nikolav to věřím že test budou nervy, ale moc držm pěsti ať to dobře dopadne 😉 A že máš kdyžtak tu novou práci to je taky super 😉 Určitě s testováním ještě vydrž, bude to stát za to 😉

nikolav
21. dub 2014

@akashka Já nespěchám. Počkám si na ten čtvrtek. Navíc 24. je takové naše číslo. Takže uvidíme jak to dopadne. A hned ten den půjdu na krev. Musím aniž bych chtěla kvůli té práci. Abych to pak mohla řešit.

brsh
21. dub 2014

@nikolav ahojky, držím moc palce!!!
@dada074 - ahooj, tak jak jste se sehráli doma? My to máme naštípaný - pan domácí jezdí jen na víkendy, tak se s Adi a Leftym rozhodně nenudim 😀

nikolav
21. dub 2014

@brsh Děkuju moc.

nikolav
22. dub 2014

Tak jsem si udělala teď test. Sice ne z ranní moči a ze zředěné, ale je tam jen jedna čárka. Takže smůla. Dvě už tam nenarostou. A BT teplotu mi zvedá Utrogestan. Je to zklamání a i trochu radost zároveň (kvůli nové práci).

akashka
22. dub 2014

@nikolav je mi to líto Niki, ale není ještě brzo?

nikolav
22. dub 2014

@akashka Myslím si, že duch by tam byl určitě. Na KETu jsem byla 12.4. dopoledne a dávali mi expandovanou blastocystu jedničkové kvality. A doktor sám řekl, že do 15.4. se musí uchytit. Pak už se neuchytí. Takže si myslím, že už by muselo produkovat nějaké HCg. A byl to desítkový test. Co se dá dělat. Hodně mě to mrzí. Ve čtvrtek zajedu na krev. Test si už dělat ani nebudu. Jdu všechno nafotit a prodat. Adopce nám nevyšla a teď ani KET. Tak ať mi to tu neleží.

pistalinda35
22. dub 2014

@nikolav Niky, to je mi lito.. ale treba test z krve bude pozitivni... i ja to tak mela. Veci se nezbavuj. Dej je treba k rodicum do sklepa. Uvidis, ze je budes brzy potrebovat. Drzim palce

nikolav
22. dub 2014

@pistalinda35 No ty jsi byla ta výjimka a vyšlo ti to. Ale já to štěstí mít nebudu ☹ bohužel. Bohužel pokračuju ve smůle tak jak v roce 2014. A prodat je musím. Protože po tom co bylo s tou maminkou z přímé adopce, tak nemáme peníze na nic. Takže něco prodat musíme. A navíc nemáme peníze ani na další KET natož tak na IVF ☹

dada074
autor
23. dub 2014

@nikolav ještě to nevzdávej,to že jsi měla pozitivní test poprve tak brzy,že to musí být stejné i teď,nadále držíme vše co máme,přeji hodně štěstíčka.
@brsh ahojky malá je zlatá,večer dá nálož mléka kolem 20 hod a budí se na 5 ráno pak se nacpe a chrní do 8,pohoda,jinak to kolem je děs,mamka se přes demenci dostala do stádia Alzheimra,tak že děs a Luký je také na vrácení do Caru.Zítra se jdeme podívat do školičky a v září rukuje,a jelikož ještě nemám ve svém věku 😉 řidičák dělám ho teď,no nevím co dřív . 😀

dada074
autor
23. dub 2014

HOLKY dotaz nevíte o někom kdo by potřeboval a přijal postupně vyřazenou výbavičku pro mimi,nevím co s tím.Díky za rady

nikolav
23. dub 2014

@dada074 Díky. Sice mi doktor řekl, že každý pokus může být jiný. Ale když mi zaváděli totožná embrya tak už by tam musel být duch. Jen doufám, že když se to nepovedlo a vysadím Utroš, že dojde aspoň MS a zůstane mi pleť tak jak teď. Bez pupínků. To by bylo velice fajn. Aspoň to.

brsh
4. kvě 2014

@dada074 - no tak to je paráda 🙂 Lukýno se zlepší - do CARu ho nevracej 😀 a jak vám dopadla školka, vezmou ho? Moje kamarádka dávala šest přihlášek a nevzali jí holčičku ani do jedný - šílený ☹

dada074
autor
6. kvě 2014

@brsh ahojky,jo vzali od září rukuje,ředitelka je kamarádka,tak to nebyl problém a hlavně tam mají jen 12 dětí,je to takové hodně rodinné,moc se mu tam líbilo,chtěl tam hned zůstat.Jo a od včerejška je ze mě řidič,teda sice ještě bez řidičáku,ale zkouška byla brnkačka,tak zase o starost méně,a co vy jak to jde?

brsh
9. kvě 2014

@dada074 Tak to moc gratuluju - i k řidičáku i k malýmu ve školičce. To budeš mít od podzimu klídek jen s jedním prckem doma 🙂 My se máme dobře - 6N teda bylo naprosto otřesný, ale od tý doby se malá hrozně zlepšila. Hodně cvičíme kvůli refluxu a fixaci hlavičky, ale nemusíme Vojtovku, takže nás to baví obě 🙂 Mrkni ke mně na fotky 🙂 uteklo to jak blázen. Teď jsem měla v úterý výročí od první stimulační injekce 😀

nikolav
3. čer 2014

Ahoj holky po dlouhé době. Byla jsem u kartářky a dozvěděla jsem se toto. Že otěhotním za 2-3 roky těhotenství bude bez problému, porodím zdravé dítě. A bude to holčička. A že i při mém prvním těhotenství, které skončilo špatně to byla holčička. Že otěhotním v době, kdy s manželem bude mít krizi a citové ochlazení a do toho tam bude další muž, který o mě bude stát. Karty, ale nechtěli říct čí dítě bude. Jestli manželovo a nebo přítelovo. A že nemáme s manžele společnou vzdálenou budoucnost a vypadá to, že po narození dítěte a nebo ještě před se rozejdeme a pak se rozvedeme a já budu s přítele. Ale v tom jsou karty prý takové na vážkách, ale vypadá to spíše na to, že budu s jiným mužem. A tento muž mě má v tomto životě něco dát.

pistalinda35
7. čer 2014

@nikolav to je zajimave Nikolko, jsem zvedava, jak to nakonec bude....moje mamka byla take u kartarky v mladi - rekla ji, ze ji maminka brzy zemre, najde si vojaka - s tim to nedopadne, dalsi partner - manzel, ze take brzy umre.... Vse vyslo. A ja ? Ja se jednou vracela z Lucerna music baru z koncertu Brutus a pristoupila ke me romka, ze to ze me sala a ze mi to musi rict. Nechtela jsem. Ona se vsak nedala... Rekla, ze budu mit tri deti, dva hochy a holcicku a ze budu stastna po ctyricitce. Rekla jsem ji, ze tolik deti uz nestiham ( bylo mi po tricitce, bez partnera).... Ted na ni casto myslim. Kaja usina vedle me v postylce a dve embryjka cekaji na rozmrazeni. Tzn. tri deti..... Ctyricitka je za rohem a pokud se mrazacci uchyti, tak budu velmi stastna. Budu mit to, co jsem vzdy chtela - "velkou" rodinku. Takze drzim palecky !!!!

nikolav
8. čer 2014

@pistalinda35 Děkuji. No já jsem z toho špatná do teď. Nevím co si o tom mám myslet. A je mi z toho všeho smutno. Prostě zažívám zatím nejhorší rok a půl v mém životě. Jak sama se sebou, tak že nemůžu otěhotnět, to co se okolo toho vše stalo. Teď ta zlatokopka švagrova, kterým se to narodilo 1.6. a ještě k tomu v neděli a to jsou šťastné děti v životě a vše jim vychází. A dnes je to přesně rok, co mě opustil můj andílek. Je mi z toho všeho na nic ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru