IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 no asi jooo, já nevím možná až v červnu..podle toho jak mi doporučí v CAR uvidíme. Řekla jsem, že ještě jednou, naposled do toho jdu, navíc když to bylo takhle zmršený 😉 tak ještě jednou zabojuju🙂

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice tak třeba to budeš mít zadara když je to vinou lékaře,ale blbý je že obvodního gyndaře a ne v Caru.No vím že asi nemáš náladu na nějaký tabulky ale uděláš jí,nebo mám prudit někoho jinýho 😀 a nebo se na to vyprdnem?

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 hele to neníproblém, já jen myslela, že jste se nakonec rozhodly s tím postupným kopírováním🙂
A navíc to dám za úkol mužovi asi páč se potřebuje učit excel.....🙂))))))

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 tak já tam dám co tady je🙂 co tedy holky zkopírovaly,ale kam jí pak teda mám dát?

pistalinda35
7. dub 2013

@janice_opice Já mám net v mobilu, tak nemůžu kopírovat ty informace o vás...pokud můžeš , tak mě do tabulky připiš 🙂 Děkuji moc 🙂 pistalinda 35 = Eva, CAR Gennet Letná, 1 IUI leden 2013, neúspěch... duben 2013 IVF stimulace 18 dnů 🙂 Gonal - nezabral, pak Merional - OK... 🙂 a dál se uvidí 🙂

janice_opice
7. dub 2013

@pistalinda35 jasně připíšu udělám nějakej nástřel a pak si řeknete co do tý tabulky chccete přidat ještě jo? Ale kam pak s tou tabulkou???

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice no to kopírování je takový nepřehledný a nahuštěný moc u sebe 😅 no stačila by obyč tabulka na hlavičce by byly jaký tam budou údaje a pak by si tam každá vyplnovala svoje údaje.A udělat jí tak aby šla všem otevřít .víš jak to myslim aby si jí nemusela otevírat jen ty a pořád tam něco o nás novýho vypisovat.

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice s tabulkou klasicky do diskuze a vždycky když se tam něco připíše tak se sama hodí na stránku do diskuze,jinam nevim kam by šla dát 🙂

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice já bych tam dala nick,Car+ lékař,věk,a kdy se začne stimulovat nebo kdy se začalo +čím a kdy bude opu+ET popřKET.Já nevim jestli by tam holky ještě něco chtěly

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 to je vše v pohodě jen nevím jak se sem vkládá - fotky bych zvládla,ale excelovskej soubor teda nevím...... leda bych jí dala někam jako odkaz,ale to nevim kam a všichni by do ní mohli ale nenapadá mě kam....

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 já ti jí pošlu a uvidíš už jsem udělal ahlavičku dopíšu co mám, holky to asi musej ale zkontrolovat,abych tam nevyplnila nějaký kraviny

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice právě že by si tam každá vyplnila údaje o sobě víš abys ty nemusela

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 no jen nevím jak to udělat

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 aby se dala sem do diskuze vložit páč sem jdou jen fotky jak koukám:/

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice chodim do diskuze snažilky a tam jí holky takhle mají udělanou a píše ty to tam každá sama,ale je to zamčená skupina tak ti ani nemůžu říct aby ses tam mrkla

janice_opice
7. dub 2013

a nemůžeš se zeptat jak si jí tam vložily a jeslti je to excelovskej soubor?

janice_opice
7. dub 2013

SNAŽILKY BŘEZEN-KVĚTEN 2013

NICK počet IVF Počet IUI Počet KET Dat.akt. OPU Datum aktuálního ET/KET Délka protokolu Léky Počet detí z IVF/IUI CAR

janice_opice
7. dub 2013

no, ale tam se mi nezkopčí to ohaničení zkusim to ve wordu

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 nebo kdyby mě tam pustily tak bych se jukla

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice já jí napíšu tý holčině co to dělala

janice_opice
7. dub 2013

no super bud tak hodná, kdyžtak at mi napíše jinak tabulka je hotová jen ji někam dát no🙂 jestli máš mejlík tak ti jí pošlu tam at vidíš.-)

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 jo🙂

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice sem jim napsala jo a zkus se tam přidat aby ses na to kdyžtak mrkla najdi si snažilky 2013 a snad tě přidají.

janice_opice
7. dub 2013

pošli mi please odkaz -- těch snažilek je tam nějak moc🙂)

dvoranna
7. dub 2013

@raaaadka Dali jsme se oplodnit prirozene a oplodnili se vsechny vajicka. A prave rikala ze PK u takhle malo vajicek nema cenu

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice mají to tady já to zkusila zkopčit a šlo to 😝

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice mají to fakt nádherně udělaný 🙂

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 jo jasně to je přesně odkaz jinam, otevře se ti to na google .........aha no tak to je jasný vložit to sem nejde, je to odkaz

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice napsala mi tvořitelka tabulky ---- tabulka je dělaná na googlu v dokumentech.Uznej že to mají pěkný

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru