IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
8. dub 2013

@janinafox no me prave tu antikoncepci nedali pac jsem doted mela cyklus jak hodinky a ten decapeptyl mi to proste uplne zarazil :( jinak uz bych se ted pomalu chystala na OPU... dali mi proste jen dalsi baleni decapeptylu a ze mam cekat.. no mela sem chut ji rict at mi to vyskrabne a jedeme dal :D tak snad ted ve stredu uz bude sliznice pryc, ale proste fakt nechapu kam jako zmizi...

meyryen
8. dub 2013

@dvoranna ahoj, jak je to se smraženými vajíčky, tak to neporadím, ale myslím si, že se může jít další měsíc po ms. POkud žádná zmražená nejsou, tak se musí čekat další tři měsíce a pak začít znovu stimulovat.

akashka
8. dub 2013

@janice_opice pořádně jim to vytmav ;)

meyryen
8. dub 2013

@akashka Ježiši taková hrubka a ještě to vypadá jako smažená vajíčka🙂 samozřejmě zmraženými🙂

janice_opice
8. dub 2013

@akashka no to neboj i s ohledem na to, že mrcha plíživě dolézá tak mám i takovou náladu moc pěknou🙂 to si za rámeček nedají --§ůjá hlavně nechci,aby se tohle stalo někomu jinému!!!!!!! o to mi ted jde především, takže doktorovi řeknu at téhle doktorce než se něco naučí vůbec pacienty v tomhle směru nesvěřuje 😖

janinafox
8. dub 2013

@akashka to je jak naschvál, viď 😠 no jo, tak snad to budeš už mít na kontrole ok, aby jsi mohla pokračovat dál 😉

akashka
8. dub 2013

@janinafox no snad jo 🙂 i kdyz ted na zachode se mi zdalo takove mirne zaspineni, ale kdybych to nesledovala tak o tom ani nevim.. tak treba neco jde :D jen abych to nezakrikla, ale uuuplne mi to zvedlo naladu a culim se v kanclu jak debil :D

raaaadka
8. dub 2013

Tabulka je výborná, znovu chválim, konečně jsem získala přehled.... 🙂

janinafox
8. dub 2013

@akashka já tě chápu - jindy je to "no sakra už zase mrcha" a teď velké nadšení 😀

baby1984
8. dub 2013

já sem taky zvláštní případ nikdy sem se na MS netěšila jako ted pořád mám cyklus pravidelný a ted když to tak staršně potřebuju tak nic a jsem 30DC do kdy myslíte že bych měla čekat a pak si jít nechat píchnout vyvolávačku?

raaaadka
8. dub 2013

@dvoranna
zapiš se do tabulky.. 🙂

brsh
8. dub 2013

@janice_opice Ahoj, no to máš za sebou víc zkušeností než já 🙂 Bylli jsme u ní jednou na konzultaci. Teď jdu na druhou návštěvu příští týden, bude mi dělat folikulometrii... ale přišla mi sympatická a docela jsme se zasmáli i s přítelem. Chodím k ní do ordinace - ne do Iscare, ale do Medivy. Až na OPU a ET půjdu do Iscare. Tak dej vědět, jestli jsi se k ní objednala 🙂

baby1984
8. dub 2013

@janice_opice Jani ted akorát tápu v tabulce kdy se tam zapisují ty // když se to IVF povede jo??To tedy znamená že 2-3 holky je tam mají vyplněné,že už jsou těhulky ted z IVF a nebo třeba před x lety??Ale to by tam měli zase napsané dítě jako to mám já a ty že jo

akashka
8. dub 2013

@baby1984 no a už nějak stimuluješ, nebo máš začít až když dorazí MS? já jednou měla v létě zpoždění a doktorka mne na vyvolávačku objednala na týden a půl po plánované MS a nakonec jsem to přesně s týdenním spožděním dostala... myslím že aspoň ten týden doktoři vždy čekají, že těch cca 5 dní zpoždění je v normě..ale pokud už si v nějaké fázi stimulace tak si zavolej do Caru a domluv se tam ;)

brsh
8. dub 2013

@baby1984 já jsem neměla ms skoro 7 měsíců - šest mě blokovali Vissanem. Ale na první mrchu jsem si taky pěkně počkala, i přesto, že dřív jsem měla cyklus pravidelný. Dnes mám 1. den ms, dostala jsem ji asi po 34 dnech od vysazení Vissane. Zavolej na gyn. Mě nechtěli dát vyvolávačku jen tak, byla jsem objednaná na tenhle čtvrtek na ultrazvuk, jak je na tom sliznice....a podle toho by mi jí šoupli nebo ne. Naštěstí přišla mrcha sama 🙂

janice_opice
8. dub 2013

@baby1984 Jojo pochopila jsi to správně...// jsou z aktuálního IVF nebo KET a pokud mají dítě z předchodzího tak by to tam měly mít napsané🙂

janice_opice
8. dub 2013

@brsh Holka já ted úplně znejistěla, jelsti mám jít vůbec do IScare....přeci jen je to poslední pokus a druhý plně placený!!!

baby1984
8. dub 2013

@akashka nestimuluju čekám na MS a 20dc jít na sono,jestli zmizela cysta a stimulovat začnu asi další cyklus,ale chci to co nejdřív a to čekání je děsný

brsh
8. dub 2013

@janice_opice Kvůli penězům to řešíš? Já to nedokážu posoudit. Je to pro nás vše nový a přeci jen nám značnou část uhradí pojišťovna. I když chceme PICSI a PK (dle výsledků samo)....

ratatooy
8. dub 2013

@janice_opice jani odkud vubec jsi?

janice_opice
8. dub 2013

@brsh no i kvůli penězům a i kvůli přístupu..... fakt z toho chci mít celkově dobrý pocit.....a říct si, že to byla dobrá volba, což ted nebyla u tohoto....

janice_opice
8. dub 2013

@ratatooy z Prahy jsem vidíš to bych mohla přidat do tabulky🙂

brsh
8. dub 2013

@janice_opice V tomhle směru nedokážu říct. Fakt jsem tam byla jen jednou...

irisi
8. dub 2013

Ahoj holky,
@berucka moc gratuluju , to je teda exkluzivní kvalita 😵 😵 😵 😵 ... tak teď už se jen těšit až je budeš mít v bříšku .... s tím cestováním nevím, já také pojedu sama, ale autem a budu řídit, zase to mám 60km jednu cestu......ale nevidím to jako nějaký trabl

před chvílí volali z centra, stále se těch 6 kousků drží a z toho 4x jsou jedničkový a dva se loudají 😵 😵 😵 , předpoklad transferu zítřek, ale ráno ještě budou volat

holky pomozte a poraďte mi prosím...... jak jsem od pátku začala brát prednison, tak se to samozřejmě projevilo, od dnešní noci mi není úplně ok... mám nateklý oči, škrábe a bolí mě v krku a vykašlávám z plic a samozřejmě rýma ☹ , mohu to ještě nějak zachránit? co mi pomůže a neublíží případnému trnasferu a embryu? 😢 😢 ach jo proč to nemůže být jednoduchý když to může být složitý....
jinak jsem se už tři neděle všem a všemu vyhýbala (až jsem byla v separaci), protože předchozí užívání prednisonu mě rozházelo imunitu na půl roku a chytla jsem vše co šlo okolo 🙂... no a minulý týden měl manžel zánět průdušek s antibiotiky které dobral teď o víkendu, tak jsem to asi chytla od něj

irisi
8. dub 2013

@dvoranna určitě doporučuju zamrazit..... vidím jen pozitiva a absolutně žádný negativum!!! jedině peníze, ale to že budeš mít další šance bez ničení těla mi přijde jako dobrá kompenzace

irisi
8. dub 2013

@berucka já si ráno utroš zavedu, protože tranfer budu mít až v pledne nebo odpo... ale jestli ho máš ráno, tak ho spolkni a je to skoro nastejno 😉

janinafox
8. dub 2013

@irisi zkus si dělat zázvorový čaj... zázvor by měl pomáhat, já jsem z něj dělala i limču. Ale jinak mě nic takhle přírodního nenapadá 😒 a myslím že paralen třeba když si vezmeš? ale na ten bych se radši poradila třeba v lékárně nebo u dr.

baby1984
8. dub 2013

@janice_opice tak zkus ten Gennet já sem tam max spokojená a myslim,že všechny holky co jsou tady 🙂

janice_opice
8. dub 2013

Já fakt nevím co dělat jeslti to zkusit někde jinde nebo zůstat v Isacre

brsh
8. dub 2013

@irisi zázvor je určitě dobrý - doporučuju ještě nějakou asijskou polévku s chilli atd, taky super lék a šalvěj! To je přírodní desinfekce - hlavně to zabírá na dutinu ústní - výborný!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru