IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
8. dub 2013

@janice_opice Tak já si tě na FB přidám, když už jsme tak v kontaktu tady 🙂) Jinak děkuji moc a držím ti moc palečky dál...

akashka
8. dub 2013

@baby1984 jj to mi povidej, taky uz z toho sedivim :D

@irisi jak bych zkusila oscilococsinum, zkazit tim nic nemuzes a ja s tim mam dobrou zkusenost ;)

brsh
8. dub 2013

@irisi Nevím nic o tom, že by šalvěj měla jako bylinka vadit. To spíš s tím zázvorem opatrně - je to koření a ve velkým množství může působit zažívací potíže i v "netěhotným" stavu 😉

raaaadka
8. dub 2013

Holky děkuji. A ještě se chci zeptat. Večer jsem aplikovala Ovitrelle, a od noci mám takový vodový výtok, nevíte co je to? Je to normální? Vždycky si stoupnu mám pocit, že jsem to snad dostlala.

brsh
8. dub 2013

@janice_opice jo, kéž by. Že bych měla takový štěstí a po všech těch s*ačkách se na mě usmálo štěstí? 😀 Já zase čekám, co na mě vybalí. Protože kam přijdu, tam je něco - na genetice vše ok, ale našli mi trombofilii - ve 24 letech mi najednou přišla moje ex dr, že mám dvě pochvy, dělohy, čípky - při laparce, kdy mi odstraňovali to děložní septum našli endometriozu...prostě život plný překvapení 😀

pistalinda35
8. dub 2013

@irisi Také beru Prednison, včera propukla viróza u přítele a dnes už jsem chycená i já. Zkouším zázvorový čaj, citron, med... bojím se před OPU si vzít Paralen, apod.... doufám, že při narkoze menší nachlazení nevadí , ach jo ☹ a to jsem si říkala, že mi prednison funguje jen proti alergii na mého kocoura Mourka, co mám u táty. Od té doby, co totiž beru Prednison na Mourka vůbec nereaguji a můžu se s ním "šmajchlovat" jak chci bez toho, abych kýchala, slzela, atd....

janice_opice
8. dub 2013

@brsh holkaa teda ty si taky užíváš ☹ ale uvidíš, že to konečně bude dobrý!!! ján tomu věřím, jsi bojovník! 😉

janice_opice
8. dub 2013

Tak 30.4. jdu na konzultaci k primářovi🙂)) už jsem objednaná tak uvidíme jak to dopane 😉

brsh
8. dub 2013

@janice_opice Tak to jsme tady všechny, že? 🙂 Zmákneme to, jednou to dopadnout musí 😎

ratatooy
8. dub 2013

@janinafox no to právě nevím proto deám tets ob den na pregnyl abych videla kdy je pryč ale včera 5den už slábl

ratatooy
8. dub 2013

@brsh tak to by jsme jeli s pojištovnou skoro na půl

janinafox
8. dub 2013

@ratatooy tak to já se tě pak možná optám až budu taky konečně v téhle fázi 🙂

janice_opice
8. dub 2013

Hurá nějak jsem se nastartovala do toho posledního boje!!!!!!!!!!!! už, aby bylo 30.4.:) já jsem blázen!!:D

irisi
8. dub 2013

@ratatooy no koukni na částky co platěj holky na nehrazených cyklech......některá centra to mají i v ceníkách..... tuším že je to cca 26.000,-kč/ IVF + plná částka za hormony, třeba Gonal 900j stojí 10.000,- + platíš za narkózu apod.+ stejný nadstandardy co musíme platit my

ratatooy
8. dub 2013

@janinafox jj ja si to dám pak do alba ale prej se drží ruzne dlouho každopádne u malyho to 8den pregnyl už nebyl

ratatooy
8. dub 2013

@irisi ajooo no to je potom třeba 50 a víc

irisi
8. dub 2013

@janinafox jsem v práci ☹ ... a před chvilkou jsem se měřila a mám 37,1 ☹

akashka
8. dub 2013

@ratatooy já jsem četla, že pojišťovna hradí 28tis. ;)

ratatooy
8. dub 2013

@akashka no ja sem si myslela že je to dražší tak to nám vyložene platí jen narkozu,odber a utz

irisi
8. dub 2013

@brsh jednou jsem totiž měla šalvěj sušenou jako čaj a kloktadlo a tam to psali, tak nevím 😒

ratatooy
8. dub 2013

@akashka a pak si plno lidí myslí jak to nemame zdarma 😀 😀 😀

irisi
8. dub 2013

@raaaadka předovulační hlen? 😀 prostě plodná až na půdu 😎

ratatooy
8. dub 2013

@raaaadka tak to mám po ovitrelle taky,furt cejtim ž neco teče tak furt litam na zachod

janinafox
8. dub 2013

@ratatooy to je jasný, já asi taky testnu ze začátku abych věděla kdy je to ještě pregnyl.... no uvidím, to nechám osudu až to opravdu přijde ten čas 🙂

@irisi tak jak přijdeš z práce, šup odpočinout... nebo si vem dovču jeden dva dny a prospi se... no ale sama víš co je pro tebe nejlepší, to ti nechci kecat do života takhle, to ber prosím tě jako co bych udělala třeba já, ne nijak ošklivě jo 😀

irisi
8. dub 2013

@brsh máš těžký boj, ale zvítězíš a cíl je už v dohlednu

irisi
8. dub 2013

@pistalinda35 to mě mrzí, že i ty....... lehké nachlazení by vadit snad nemělo ..... rychle si to odbudeš a na trnasfer budeš úplně zdravá ......

irisi
8. dub 2013

@janice_opice supeeeeeeeeeeeeeeer zpráva........... to je fajn

ratatooy
8. dub 2013

na me taky neco leze od malyho sem chytla nejakou rymu boli me ucho no snad to ničemu nebude už vadit

ratatooy
8. dub 2013

@brsh zázvor je vybornej v tehu na blinkací období,ale rozhodne se nemuže kontryhel

berucka
8. dub 2013

@irisi, mila moja, co to s Tebou je? Ved uz aj pocasie konecne dnes vyzera trochu jarne a Ty takto! Urcite zazvorovy caj a bez z prace radsej domov, ak sa da!
Utros teda zajtra rano radsej zhltnem, nebudem nic riskovat.
@janice_opice ja so najviac spokojna s doktorkou Jarzembovskou. Primar ma kontroloval na poslednom utz pre OPU a tiez moc fajn, ale ona je super v tom, ze fakt o vsetkom informuje, je taka ukecana, ale v tomto pripade pozitivne. Doktorka Turkova mi robila prve IUI a teda moc sa s tym nebabrala, do hodiny som dostala take bolesti a zavrate, ze som myslela, ze umieram, neprehanam! Ona mi to tam nejak supla asi moc rychlo a mozno aj so vzduchom, alebo neviem si vysvetlit, cim to mohlo byt. Dalsie dve IUI som na to doktorov upozornila, urobili to pomalicky a problem nenastal. Hoci vysledok bol rovnaky 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru