IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

brsh
8. dub 2013

@janice_opice Jani, a bude se to řešit nějakou kompenzací nebo jak? Do hospody jdi, to Ti schvaluju 😉 a pak pěkně další plánování!

brsh
8. dub 2013

Holky, tohle je dotaz na všechny. Přizná se nějaká hříšnice, která kouří? 😵 Jak jste to měly u stimulky?

lucik1986
8. dub 2013

@ratatooy jojo to je, já myslím, že je ještě brzy. Nebo ne?

ratatooy
8. dub 2013

@brsh ja přestala kouřit co jsme vedela že pujdem na et

ratatooy
8. dub 2013

@lucik1986 no brzy je to určo vyroste 6dc je ješte malo

lucik1986
8. dub 2013

@janice_opice Děkuju. Já jsem z toho nějaká špatná. Když jsem chodila na folikulmetrii bez stimulky měla jsme cca 14DC sliznici 8mm a folíčky kolem 20mm. Proto si říkám, že mám čas

lucik1986
8. dub 2013

@ratatooy tak snad to bude dobré. Asi jen zbytečně plaším 🙂

irisi
8. dub 2013

@raaaadka střik není alkohol 😉

brsh
8. dub 2013

@ratatooy takže při stimulce jsi si dala, když byla chuť? Pak taky kouřit nebudu, ale do všech těch nervů se ještě teď trápit s abstinencí 😎

brsh
8. dub 2013

@lucik1986 příští středu jdu na folikulometrii já, zatím bez stimulky, tak jsem taky zvědavá, jak dopadnu. Tvoje výsledky si zapíšu a porovnám 😉 a neboj, máš čas ještě!

janice_opice
8. dub 2013

@brsh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to jsi mě dostala chááá to je přístup máš pravdu předsedo:DD

irisi
8. dub 2013

@lucik1986 koukám do rozpisu a záznamu... a přesnou velikost tu nemám jen označení méně než 12mm a sliznici jsem měla 7,7 ....... luci neboj, vidíš, že holkám, u kterých se folikulům nechtělo tak přidali a protáhli stimulku o pár dní 😝 až byli dokonalý 😵 ... koukni na pistalindu

s těmi hormony si děláš srandu, ne? 😠 😠 😠

z čeho myslíš, že je ti špatně? nebolela tě ta hlava na začátku stimulky? nebo něco na tebe leze? chudáku ☹

janice_opice
8. dub 2013

@lucik1986 jsi úplně v pohodě máš dost času fakt jo🙂

raaaadka
8. dub 2013

@irisi ajó. 🙂

janice_opice
8. dub 2013

@brsh no asi nebude - těžko prokazatelné až budu mít v rucce zprávu z |Iscare a kopii protokolu tak se uviddí

nellalucia
8. dub 2013

Ahoj můžu se přidat....

irisi
8. dub 2013

@lucik1986 6dc je fakt úplný začátek..... ještě nemusíš být ani v půlce stimulace 🙂 ........ neboj, je fajn že počet už máš pěkný a dostatečný, teď se pojede na objem připravených 😎

janice_opice
8. dub 2013

@raaaadka a já si jdu dát taky střik aspon se ta mrcha rozjede a bude klid a od ET holky piju za vás, když vy nemůžete 😀 😀

janice_opice
8. dub 2013

tak holky aktualizuju odkaz na tabku pro dopisování 🙂 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

irisi
8. dub 2013

@brsh nebohužel nekouřím 🙂, ale kdyby jsi se měla trápit tak by snad výjimečně nevadila 😉

raaaadka
8. dub 2013

@lucik1986
A máš stejné množství? Ta pera jsou v různém množství. Divila bych se, že by šla cena dolů. Jinak já měla 8 a 9mm ten 6. Den a taky mi zvýšili dávku. Co naděláš, u mě to rostlo pomalu a doufám, že tam zítra něco najdou zralého. 🙂

brsh
8. dub 2013

@janice_opice Líná huba, holé neštěstí, to je moje motto - takže Ti držím palčáky, ať z toho alespoň něco vytřískáš. Na tvrdo bych se zeptala, co mi nabízí jako kompenzace...třeba PK. Když se nezeptáš, nic se nestane. Alespoň bych to zkusila 😉 Já si dám stříček zítra, to už budu po odběrech na hormonální profil. Na zdraví 😝

ratatooy
8. dub 2013

@brsh ne práve že nedala přestala se už 4mesice předem ale ja sem byla sváteční kuřák

irisi
8. dub 2013

@nellalucia vítej a přidej se..... hned se můžeš zapsat do naší tabulky, ať víme 😉 ,,, kdyžtak se rozepiš do zprávy o podrobnostech

raaaadka
8. dub 2013

Koukám do tabulky a renča měla dnes OPU, tak jak to dopadlo? Prosím o info. 🙂

nellalucia
8. dub 2013

Ahoj, jmenuji se Lucie a začínáme 3.IVF....15-tého v pondělí si jdu pro výsledky z krve a pro injekce ke stimulaci 🙂
Jinak z 2.IVF máme dcerku.

raaaadka
8. dub 2013

@dvoranna
Na transfér? Už zítra? Tak hodně štěstí. Teď to poroste pěkně, začíná přibývat měsíc a to podpoří veškerý růst. 🙂

visnu
8. dub 2013

@raaaadka zítra na tebe budu myslet, hodně štěstí..

raaaadka
8. dub 2013

Děkujiiiiiiiiii moooooooc!!!!!!!!!!

visnu
8. dub 2013

@lucik1986 sliznice může ještě narůst, ne? Jsi teprve 6. den...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru