IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
10. dub 2013

@lussi molo by to jít i u nemocnejch šlo že třeba na víkend mely v neschopence chatu tak proč u thuby to nešlo,a nebo bych to riskla no jako dufám že na tehotny kontroly chodit nebudou

nellalucia
10. dub 2013

To jsou částky..za IVF nechápu, že si pořád někdo myslí že je to grátis viz. švagrová. Nás druhé IVF stálo 15.000 a to jen z toho důvodu že jsme museli mít ISCI...manžel má potvůrky líné 🙂

dada074
autor
10. dub 2013

@janinafox mi jsme se nakonec dohodli s doktorkou,že budeme stimulovat tím menopuren,doktorka prozatím rozepsala do plánu 27 ampulí (no když jsem spočítala cenu,šla jsem do kolen,ale tak nějak jsme s tím počítali) a jelikož ho neměli v lékárně skladem tak se dohodli,že nám ho prodají ze zásob co mají na Caru,a když jsem si přišla pro doklad do pokladny tak tam na mě čekalo malé překvápko,sestřičky mi z našetřených zásob nechali 13 ampulek,fakt jsem brečela,jak jim za tohle má člověk poděkovat?
Jinak dlouho jsem se neozvala protože jsme předělávali to podkroví a museli jsme odpojit i net a v tom chaosu co tu byl jsme ho připojili až včera 😀

lussi
10. dub 2013

@raaaadka tak snad to jsou profíci a budou respektovat Tvé přání 😎 A jak jste teda domluvení? Budou Ti volat nebo si máš volat ty jak to s mrňatama vypadá? Jestli jsi to už někde psala, tak se omlouvám, možná jsem přehlédla 🙂

ratatooy
10. dub 2013

je holky na vas sem zapomela s fotečkou @dada74 tak co myslíš???

lussi
10. dub 2013

@dada074 tak to je super 😀

go
10. dub 2013

@ratatooy potichoucku gratuluji 🙂

raaaadka
10. dub 2013

@lussi Dnes ráno volali a budou volat zase zítra ráno. Nevíš jak to bývá dál? Jestli zase nějaká selekce?

dada074
autor
10. dub 2013

@ratatooy tak ty chceš vědět co si o tom myslím?No přeci,že je to nááááádhera.Potichu gratuluji,a jen doufám,že když nám to společně vyšlo poprvé tak by to mohlo vyjít i teď 😉
@lussi ano,opravdu mě moc překvapili 😢

dada074
autor
10. dub 2013

@ratatooy jo a ještě jedna věc,to je těch tvých 14 dní,jo?

ratatooy
10. dub 2013

@dada074 no neníí ja sem chtela vedet kdy bude pryč pregnyl a hlavně ja už dneska 5den špiním

pistalinda35
10. dub 2013

@raaaadka zbylá zamrazíme. Zatím se ale nechci moc radovat, uvidíme, co bude dál...děkuji všem za podporu. Opravdu jsem nečekala, že změna stimulace tolik nakonec pomůže...

raaaadka
10. dub 2013

@dvoranna
Teď se v tom orientuju, takže ty jsi byla v pondělí na OPU a dnes ve středu na ET? Nechtěla jsi prodlouženou kultivaci? Nebo to při 6-ti vajíčkách nedoporučili? A těch 6 oplodněných vydrželo do ET? Všechny stejně? Já mám nervy, nevím co, jestli mi zavolají ať přijdu zítra na ET nebo to ještě nechají? Kdo to rozhodne?

janinafox
10. dub 2013

@ratatooy tichoučká gratulace i ode mě! paráda 🙂 držím palečky aby bylo vše jak má být...

@dada074 jé, tak to jsou fakt sestřičky hodné. No tak třeba bonboška by je myslím potěšila až tam budeš mít cestu....
jo ták, tak už máte předěláno? já už mám pokojík vymalovaný, rozhodla jsem se na jedné stěně udělat takový proužky a vypadá to perfektně, jsem spokojená, se tam chodím "uklidnit" když do sebe bodnu injekci 😀 😀

raaaadka
10. dub 2013

@pistalinda35
Taky moc gratuluju! 🙂 Už tady bláznim. Doufám, že zítra budou vajíčka vpořádku a tuším, že mi zavolají a zavedou je, jelikož 5 kousků není moc a PK asi nebudou chtít riskovat.

dada074
autor
10. dub 2013

@ratatooy tabulku nemůžu v tom fofru najít!Kdy jsi měla ET?To špinění přece nemusí nic znamenat.A mě se tedy zdá že to hlavně sílí.Ten Pregnyl byl kdy?

alba1
10. dub 2013

@raaaadka nám PK doporučila embryoložka podle toho jak se embryika vyvíjela... a měli jsme taky 6 oplodněných , 4 jsme měli ve fázi blastocyty a 1x 8-buněčné a 1x 9-buněčné ty nám vyhodili...takže jedno zavedené a 3 zamražené... 🙂

ratatooy
10. dub 2013

@dada074 pregnyl byl v den et 2,4 minule utery

dada074
autor
10. dub 2013

@janinafox předěláno a prcek už spí v tom svém vysněném autě.Ale byl to boj,zase jsme se pomalu rozváděli 😉

nellalucia
10. dub 2013

@raaaadka o tom rozhoduje embriolog po dohodě s tebou, mě vždy zavolali a řekli a já se k tomu vyjádřila...

raaaadka
10. dub 2013

@alba Tak pokud je to takhle, asi rozhoduje každý den, jen nevím, co je potom vede k tomu, že někomu zavádějí už 2 dny po OPU? Nebo se vyvíjejí nějak rychleji?

dada074
autor
10. dub 2013

@ratatooy jasně to je opravdu krátká doba po podání,ale nic méně mě se opravdu u těch testů zdá,že jdou nahoru,z těch fotek se to vždy hůř poznává,ale když je dáš k sobě tak přece musíš vidět jestli to má stoupající tendenci.

ratatooy
10. dub 2013

@raaaadka unas se musime domluvit předem kdy chceme et už řed opu pokud chceme Pk tak 5 den a jinak se automaticky jde 3den

raaaadka
10. dub 2013

@nellalucia A jak se ti rozhodovalo? Já vůbec nevím co...

ratatooy
10. dub 2013

@dada074 no utech horních 3 a 5 den což byl pregnyl ješte 100%tak už slábl 5 den nebyl videt skoro vubec a 7 a 8 den je každej test jinej na zitra už mam steny ale tam sou ty čarky na stejno takže uvidim až další dny

ratatooy
10. dub 2013

@alba1 oni vam je vyhodily ikdyž se nezastavily ve vývoji?

dada074
autor
10. dub 2013

@ratatooy vždyť víš,že to hcg se zvedá po dvou dnech.A jak to popisuješ tak bych to na pregnyl opravdu neviděla 😉

nellalucia
10. dub 2013

@raaaadka mě ani při jednom IVF nedoporučili PK, bylo mi řečeno že u mě je lepší šoupnout je hned ke mě..takže 6-tého jsme měla odběr a 9-tého byl ET...

ratatooy
10. dub 2013

@dada074 jj uvidim zitra a hlavne ofiko tets v utery že jo,no a pemejšlim jestly si nezajit do laborky na krev,přece jen utz bude až cca 14dní po testu i s krví

dada074
autor
10. dub 2013

@ratatooy taky jsem to tak dělala,abych byla klidnější.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru