IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
11. dub 2013

@ratatooy tak to jsou docela dobré zprávy,ne?Za pár dní bude na tom testu hotová dálnice,neboj 😉

dvoranna
11. dub 2013

Holky co říkate na pití zázvorového čaje po transferu? Manžel někde vykoumal, že prej to pomáhá uhnízdění. Já tedy na nic takového nenarazila, jen ze zmírnuje nevolnost v zacátcích. Kazdopadně dneska přitáhl tašku zázvoru 🙂

go
11. dub 2013

Ahoj vsem, tak jsem docetala vse od vcerejsiho vecera. V noci se zvysila teplota pres 38, rano skoro to same. Zavolala jsem do Caru a mela hned dorazit. Uz jsem zpet, mam OHSS v prumernem stadiu, dostala jsem leky na redeni krve a antibiotika na dva dny. Pak pry , ze v mem veku nehrozi. 🙂 Jedine co je pozitivni, pry se embryjko pri tomto stadiu OHSS lepe zavrta. 😉
Jeste k vasi debate o platbach a zamrazeni. Urcite je embryjek skoda, zamrazit. Penize se vzdy nejak poresi, s mimi je to slozitejsi. Vim o cem pisi, uz 3 pokusy jsme samoplatci , jeden cyklus cca 80t., pravda davame si vse co jde, i kdyz manzel ma spermiogram dobry a ja jsem pry take uplne zdrava. Nechceme nic podcenit a pak litovat. ☹

ratatooy
11. dub 2013

@dada074 noo dobre sou 😀 😀 😀 😀 hele ja nemela dalnice ani u prvniho v 3mesici asi sem mela furt nižší hodnoty hcg

ratatooy
11. dub 2013

@go no vidíš tak aspon že tak to dobře dopadlo ja mela taky mirny stadium a je to pravda embryjko se nam dobře zavrtalo takže to bude určo taky u vas dobry 😀 😀

go
11. dub 2013

@dvoranna na zazvor jsem se informovala v predeslem cyklu a v zacatku po ET me byl spise zakazan. Doporucen pouze v potvrzenem tehu pri nevolnostech, ale i tak v rozumnem mnozstvi. Znama lekarka me doporucila po ET MagneB6 a to prvni tyden 2 tablety a take decku cerveneho na prokrveni sliznice.🙂

ratatooy
11. dub 2013

@dvoranna zazvorovej je super na blicí období delaji se i lizatka

go
11. dub 2013

@ratatooy je, tak to mam radost, ze jsi to mela take a jsi tehulka. To je super pozitivni 🙂

ratatooy
11. dub 2013

@go a ja si dnesa dala chili to budem taky prokrvení až až🙂

go
11. dub 2013

@ratatooy presne, v zacatcich tehu pri nevonostech. Lizatka jsem v tom mem kratkem tehu take mela 🙂

pistalinda35
11. dub 2013

@jednalucka Vítej a držím palečky. Jmá se přiznám,že màm neschopenku od počátku stimulace. Jsem ráda, tělo si potřebovalo odpočinout, navíc díky Prednisonu na snížení imunity jsem stejně chytla pěknou virózku ☹ tak ležím v posteli a nabírám kondičku na transfer...

go
11. dub 2013

@ratatooy ty mas stejne info jako ja, taky me bylo doporuceno ostre chilli 🙂

ratatooy
11. dub 2013

@go me naštěstí nebejvalo až tak zle ale nepřijemny to bylo ale nikd sem nezvracela a manža se tááák těšil kdy jako konečne budu zvracet to bylo u prvního no a v 7mesici už to vzdal

pistalinda35
11. dub 2013

@go Ať je ti brzy lépe..

go
11. dub 2013

@pistalinda35 moc dekuji 🙂 Utesuji se tim, ze je to lepsi pro zavrtani embryjka , tak to proste tentokrat vyjde 🙂

dada074
autor
11. dub 2013

@go přeji ať se ti brzy uleví.A jak píšeš mělo by to být plus pro uchycení 😉

jednalucka
11. dub 2013

@nellalucia Ono to není PISCI ale PICSI, pardon 🙂 špatně jsem to tam napsala 😢

janice_opice
11. dub 2013

@jednalucka Ahooojjjjjjj 😉 😉 😉

janice_opice
11. dub 2013

Holky poreferujte jak sjte na tom - kdo je dneska čerstvě //??:D

janice_opice
11. dub 2013

@raaaadka hele ten vejcovod to není dobrý - mně vzali oba a hned po té druhé operaci jsem jela k moři a pak hned hup na IVF a zadařilo se - to bylo první IVF...........pak teda bohužel 3 x nic :(

go
11. dub 2013

@jednalucka Picsi je lepsi v tom nejdulezitejsim, nezalezi na lidskem faktoru. U Icsi vybere spermii embryolog dle sveho uvazeni, u PICSi je daji do misky s kyselinou hyaluronanovou a ta necha pruchod prirozene vazbe zralych spermii. Na net to najdes, ja to pisi dost laicky 🙂

janice_opice
11. dub 2013

@maraida jj děkuju já pevně doufám, že bude, vím, nějak prostě cítím, že to je krok správným směrem a v 99,9 % mě moje intuice nezklame - přesně tak jako jsem u tohoto pokusu měla pocit, že je něco špatně a nevyjde to

nellalucia
11. dub 2013

@jednalucka 🙂 to nevadí..aspoň je nějaká sranda 🙂

jednalucka
11. dub 2013

@janice_opice Ahoj 🙂 je to tady "kapánek" živější diskuze 😀

janice_opice
11. dub 2013

@jednalucka jojo jsou tu fajn holky...hele napiš se sem
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
já jsem se ted začla přesouvat sem: https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...

jednalucka
11. dub 2013

@janice_opice je pravda, že určitě IVF v dubnu nestihneme 😒 tak se taky lehce přesunu 🙂 a do tabulky se jdu napsat ..

janice_opice
11. dub 2013

@jednalucka já tady tak jako poletuju🙂 já jsem taky právě zvědavá co mi řeknou kdy budu moct začít stimulovat na další pokus...
ted ta mrcha je šílená teda - já to vždycky měla extrémně,lae tohle teda je snad až neuvěřitelný a hlavně ta mrcha je furt šíleně silná už od pondělí

ewik84
11. dub 2013

Holky, co už máte po OPU, co vám pomohlo na bolesti břicha?

go
11. dub 2013

@ewik84 ahoj, ja mela silene a mam. 😒 Vypit cca 4 litry vody, iontove napoje - Isostar atd..., hodne bilkovin , maso, tvaroh, jogurty. Jinak se muze vzit brufen , na zacatku, ne den pred ET, pusobi protizanetlive. 🙂 . Piti je asi nejdulezitejsi, hlavne ty iontaky, cerstve dzusy - doporucuje se grep.

pistalinda35
11. dub 2013

@ewik84 Víc pít + bílkoviny. Může se prý Paralen a Panadol. Odpočívat.... To řekli mně v Gennetu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru