IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
12. dub 2013

@pistalinda35 ket se nepočítá jako pokus na pojištovnu to maš k dobru z počítaného IVF

pistalinda35
12. dub 2013

Tak jsem si včera koupila Nutridrink Protein - ten je prý na bílkoviny lepší 🙂 a mají tři příchutě.... začala jsem dnes vanilkou a budu čekat na telefonát z Gennetu. Krásný jarní pàtek spolubojovnice 🙂

raaaadka
12. dub 2013

Holky, nová myšlenka, pozor! Napadlo mě, jak zavedou embryo přes uzavřený čípek. Nebolí to náhodou? Čím déle od ovulace??? Čípek se přece uzavírá. Mě už asi hrabe, půl deváté a nikdo nevolá, jsem jak na trní.

raaaadka
12. dub 2013

@pistalinda35
V kolik Ti volaj? Já taky čekáááááám.

go
12. dub 2013

@pistalinda35 take jsem si ho koupila, ale je me z nej jeste hur. Hnusne sladke, vcera jsem vypala pulku a ted me ceka druha☹

akashka
12. dub 2013

@raaaadka no ja tady četla že oni před transferem nějak zkoušej průchodnost čípku a popravdě mě to od té doby děsí...

go
12. dub 2013

@akashka me to slo pri prvni ET hodne spatne , silena bolest, proto si take myslim, ze se embryjko nechytlo. Ted jsem byla pred mesicem na zkousce a rozsireni delozniho hrdla, tak to snad tentokrat bude v poho.

raaaadka
12. dub 2013

@akashka
Aha, no tak to se těšim. Říkala jsem si, že kolem toho 12 -13 dne byl čípek určitě otevřený, ale když to zavádějí takhle dýl, tak fakt nevím. Raději nemyslet.

akashka
12. dub 2013

@go no ja z toho mam noční můry, protože když jsem teď byla na hysteroskopii tak jak mi vzali čípek do kleští tak to byla bolest děsná, nakonec mi dali rajskej plyn..

go
12. dub 2013

@akashka neboj, co ja vim tak komplikace nema skoro nikdo. Snad delaji tolik kontrol, ze se to nemuze stat. Mozna jen v mem Caru, kde jim je vse jedno 😒

lussi
12. dub 2013

Krásné, u nás deštivé ránko 🙂
@nikolav ahojik, držím palce ať je úrodička veliká a ať je i na zamražení, aby byla v budoucnu sestřička nebo bratříček🙂 Kolik embryjek chceš nechat zavést? 😎

@malinka_02 já stále čekam na mrchu mrchovatou, v pondělí jdu na krev s tou štítkou (nevím jestli jsem to tady psala) a do týdne se pak rozsekne, jeslti stimulka bude ne 😎 Cysta bude pryč, musí 🙂

@raaaadka ojojoj, může to být utroš, někde psali, že by se s tím nemlo ani řídit 😒 Někomu se po tom motá i hlava..Anebo fakt ten Ovitrelle jak píše Míla 🙂 To jsem ti poradila co? 😀

@ratatooy jakože ten test vypadá stejně? Hoď foto

lussi
12. dub 2013

@raaaadka
@akashka mě to nebolelo ani jednou, bylo to nepříjemný, to teda joooo. A to mám zakloněnou dělohu, takže se ve mě vrtali vždycky tak 15 minut 😉 Po transferu jsem v CARu ležela na břichu, to byl taky děsný opruz.

go
12. dub 2013

@lussi ty chodis take do Pronatalu, ze? 🙂

pistalinda35
12. dub 2013

@raaaadka Mně volali v 8 hodin. 7 embryjek je v pohodě a 2 jsou o trošku pomalejší

raaaadka
12. dub 2013

tak volali 5 vajíček v kvalitě 1-2 (to jejich známkování), ET zřejmě zítra, ráno zavolaj. Už jsem nervózní ze známky 1-2, myslela jsem, že ET bude až v neděli. 🙂 Co myslíte. OPU bylo v úterý ráno.

go
12. dub 2013

@pistalinda35 krasne, drzim pesti 🙂

pistalinda35
12. dub 2013

@go tak já vypila ráno celý místo snídaně a teď je mi šoufl....ale je to spíš ještě i z toho, že jsem od rána vypila víc jak půl litru ananasového džusu 🙂)) Holky , v Kauflandu mají akci 100 % Relaxů ....tak jsem si včera nakoupila zásoby 🙂)

go
12. dub 2013

@raaaadka gratuluji 🙂 Mame to skoro stejne, ja jdu na ET take zitra a OPU bylo v pondeli. Myslim, ze v nedeli nedelaji zakroky, tak proto, tedy alespon u nas v Caru.

go
12. dub 2013

@pistalinda35 no ja ted musim dopit ten cokoladovy a vubec se me do toho nechce. Bohuzel jeste do toho piji Saratici a vlaznou vodu s citronem na lacno. Desne, ale hlavne kdyby to zabralo 😒

ratatooy
12. dub 2013

@lussi @lucina100 takto to vypadá,na krev sem zatim nešla pač za o chcou 400,.takže asi pujdu v po na gyn

lussi
12. dub 2013

@go jj, chodím 🙂

@raaaadka já říkala, že půjdeš o víkendu na transfer 😀 Třeba ti zítra řeknou, že až v neděli 🙂

nellalucia
12. dub 2013

Dobré ranko všem, to ty džusíky a Nutridrinky pijete po OPU a z jakého důvodu...
V pondělí si jdu pro injekce, jsem zvědavá co mi nasadí...budu ráda za Gonal..ten byl úplně v pohodě 🙂
Všem moooc držím palečky...jen ať se brzy zadaří...malá mi tady pořád chodí a říka miminko..miminko.. 🙂 tak snad ho taky přivolá 🙂

raaaadka
12. dub 2013

Já jsem plašan, už mě zase vycukala ta známka 1-2 a proč to nezavedou v neděli. Známka jse prý dobrá, vše OK a v neděli tam nikdo není a trochu riziko čekat do pondělí, sobota jse prý optimální. Tak ráno zavolaj. 🙂 Já jsem napnutá jak struna. 🙂 🙂

lussi
12. dub 2013

@ratatooy tak pozitivní jsou, to je jasný, akorát je divný, že nesílí 😒 Snad si jen prcek hraje na schovávanou 🙂

go
12. dub 2013

@lussi ja tam vcera cekala skoro 2 hodiny v bolestech a s teplotou a to jsem tam predem volala 😒 Ke komu chodis? 🙂

lussi
12. dub 2013

@raaaadka tak to asi počítej s tou sobotou, v pondělí už by bylo si myslím pozdě, ona se s nad kultivace nedělá déle než 5 dní ne? Pak už musí k mamce... 🙂

ratatooy
12. dub 2013

@lussi no me nesílili ani u šimona bli tak nejak furt stejny,taky se říká že kdo je silnejší tomu pomalejc roste hcg ale to nevim no,ja to přikláním spíš k tomu že je to budto testama taky do ofiko testování mám ještě 4dny a nebo že už nejsou prcci dva ale jen jeden a z toho to špinení

raaaadka
12. dub 2013

@pistalinda35 No já mám 2 pomalejší a 3 ok, někdo tu psal, že pomalejší jsou holky. 🙂 Já nevím. Nechám to na nich, holt osud, že v neděli se nepracuje. Jinak by to vyšlo na neděli.

go
12. dub 2013

@ratatooy pokud pozadas obvodaka, tak Ti vezme krev zdarma, urcite. Jinak 10 den uz budes mit z krve jistotu. Vypada to dobre, ja bych bezela na krev hned 😉

lussi
12. dub 2013

@go no je to tam někdy masakr 😖 Nejraději mám Slámovou, Vobořila....ty ostatní si nepamatuju, chodím podle toho jak tam kdo je...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru