IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
14. bře 2013

@meyryen tak ja to zatim neřešim mi meli teprve jedno ivf a už jdeme pro druhe dite což je z ketu takže tam je to jedno připadne zbyvaji ještě dva a stejne u ivf bych si vždy dala jedno protože s tim nemame problem u na sje problem vyloženě to aby se bunky dostaly k sobě

meyryen
14. bře 2013

@ratatooy Tak to mi nezbývá než závidět, já se taky radovala, že se oplodnilo všech 9, všichni se krásně vyvíjely...ještě jsme si ten čtvrtý den večer dělali legraci, že můžeme děti prodávat, no a pátý den ráno volali, že zůstalo jen jedno....docela šok

ratatooy
14. bře 2013

@meyryen no tak to je šok no když jich je tolik a najednou nic a řikaly vam jaky maji stadium?ja sem to videla u nas oplodnilo se nam 12 vajiček a postupne to vzdavali prvni den se zastavily 2 další 2 další den 1 až zustalo jen 6 schopnych na přenos a to ještě tenkrát se nedalo mrazit po jednom ale jen po dvouch takže sme ješte jedno dobré jen tak vyhodily

meyryen
14. bře 2013

@ratatooy všechny se vyvíjely výborně, bylo to buď jedničky nebo dvojky, ale den před transferem se jich 8 zastavilo a zůstalo 1 na úrovni blastocysty, a to skončilo biochemickou graviditou....

ratatooy
14. bře 2013

@meyryen ja nevim co sou jedničky a dvojky na unice maji všechno označene podle toho kolik maji bunek a pak už blastocysta,kompakt.blastocysta a tak dál

meyryen
14. bře 2013

@ratatooy Je to oznámkované jak ve škole, jednička výborná, pětka špatná

ratatooy
14. bře 2013

@meyryen ajo tak to ješte melo ale celkem cestu aby byli až na urovni třeba HB

ratatooy
14. bře 2013

jinak holky pokud se nam teda zadaří jako i vám tak budeme mít Vánočnátka😀D

ratatooy
14. bře 2013

@meyryen prosim te a ještě jak vypadá potom biochemicka gravidita když už je v těle?

dada074
autor
14. bře 2013

@ratatooy také jsem to zběžně počítala a to by byl dárek pod stromeček?COOOOOO 😀

meyryen
14. bře 2013

@ratatooy embryo se zahnízdí, ale potom v krátké době o něj přijdeš....máš zpočátku vysoké hcg, ale těhotenství už jde do háje...je to vlastný takový hodně raný potrat

ratatooy
14. bře 2013

@meyryen ahaa tak tomuto se řika biochemicke těhu,takže vlastne holky co třeba maji pozitiv test a na utz už nic neni videt tak vlastne potratily samovolně

meyryen
14. bře 2013

Přesně tak....

janinafox
14. bře 2013

Ahoj holky. Začala na mě padat nějaká nervozita, a to teprve čekám na "mrchu" abych začala brát na měsíc antikoncepci a mohla se objednat pro plán a pro léky. Já se na to hrozně těším, až se začne zase víc něco dít, ale na druhou stranu někde v koutku duše se objevují pochybnosti a tak. Znáte to, prošly jste si tím taky? Já nějak nechápu sebe sama 😀

brsh
14. bře 2013

@ratatooy @meyryen @dada074 - ahoj děvčátka, tak to tady pročítám, jak jste poctivě psaly dneska 🙂 Docela šoky s těma embryjkama, když se takhle přestanou vyvíjet, co? ☹ Doufám, že už nás nikoho žádný zklamání nečekají.

@janinafox - taky čekám 🙂 Ale po tý blokaci půlroční prej ještě musím vydržet 2 - 3 týdny, než mrcha dorazí. A pak už začnu bodat. Ale myslím, že v dubnu nestíhám IVF - spíš mi to vychází na začátek května. A nervy mám taky, ale zatím takový pozitivní, hrozně se těšim, že se konečně něco bude dít 😎

Jinak pořád nemám info, jestli můžu dostat dvě - ale děloha je prý v super stavu po operaci, tak doufám.... 😀

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox neboj to je normální,až se to rozjede(je to takový fofr) tak to bude lepší 😉 i když co ti budu nalhávat nervy to jsou od začátku do konce(tedy alespoň u mě byli).
@brsh a kdy ti to řeknou?A taky doufám,že postupně nahlásíme a ukážeme každá ty // vytoužené. 😀

janinafox
15. bře 2013

Ahoj, děkuju za uklidnění.
@brsh taky mi přijde že s tou antikoncepcí se mě to týká až na začátku května 😉 ale dr. minule něco říkal že už asi od 22. dne se píchají injekce, takže to už bych začala v dubnu.
Tak snad to bude vše ok a dají ti dvě, jestli je to po operaci už ok, tak by to mohlo vyjít, budu držet palečky 😉

@dada074 je fakt že teď mám čas na to myslet, ale až se začne s injekcema, tak máš asi pravdu že budou myšlenky jiný... já se bojim neúspěchu - to zná asi každá takovéhle obavy... 😅
no dneska večer na to snad zapomenu, kamarádka se loučí se svobodou, tak bude veselo 😎 no a příští sobotu se vdává, tak taky nebudou myšlenky na ivf, tak to snad rychle uteče tímhle že budu zaměstnávat myšlenky něčím jiným.... 😅

meyryen
15. bře 2013

Tak to vypadá, že nám všem vychází podobné termíny.....já mám naplánované 2. IVF cca na polovinu května, ale uvidíme kdy a jak dorazí menstruace....Už se na to hrozně těším, zase se bude něco dít...teď ty 3měsíce pauzy od 1. IVF jsou docela nekonečný.....

janinafox
15. bře 2013

@meyryen to věřím, to je dlouhý čekání... já jsem měla jít na IUI ale dvakrát jsem brala clostík a nic, tak ivf, takže jsem už taky čekala docela dlouho 😠 a teď se na "mrchu" normálně snad i těším 😀

meyryen
15. bře 2013

@janinafox Já jdu na IUI taky tento měsíc a zřejmě ještě asi i příští....ale spíš jen pro ten pocit, že se něco děje a aspoň mi to rychleji uteče....

janinafox
15. bře 2013

@meyryen to chápu -takový to "konečně".... to jsem si říkala taky když jsem odcházela z CARu, i když mi tedy řekli že pro mě IUI nebude že jedině ivf.... no ale teď jsem holt měla moc času nad tím přemýšlet, tak se mi zblbly myšlenky a začala jsem mít všelijaké pochybnosti... ale jak psala dada074 - pak to bude takovej fofr že si na negativní myšlenky ani nevzpomenu 😀

meyryen
15. bře 2013

@janinafox Já dřív počítala čas od výplaty k výplatě, teď ho počítám od menstruace k menstruaci 😀

janinafox
15. bře 2013

@meyryen 😀 to je hezky řečeno.... 😀
počkej, za chvilku se ti časový jednotky změní - nejlíp na od menstruace k porodu 😀

meyryen
15. bře 2013

@janinafox Bylo by načase 😎

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox to víš,pročistit si hlavu není nikdy na škodu 😀 minulí týden po té zabíjačce jsme vyrazili na kulečník(nekonal se 😉 ),ale domu jsme přišli až kolem třetí,teda říkala to babička,ale ta neděle to byl děs,ráno od 6,30 hodin co malý vylezl jsem se modlila aby už šel zase spát a já s ním(jak není tréning je to špatné).A to mi na příští týden naplánovali ples,to bude děs 😀
@meyryen taky počítám konec dubna začátek května,podle MS.Tak v tom holky pojedeme spolu.

janinafox
15. bře 2013

@dada074 ty jsi básník s tím plesem a děsem 😀 no, to ti věřím, že to byla zabíračka s malým. No a jak jsi vůbec zvládla tu zabijačku - dobrý? No, pěkný čas, tak já jsem si dělala z manžela srandu že slušný lidi chodí domů za světla, tak že mě má vyzvednout až ráno 😎
Já tam dneska budu určitě trhat partu a budu pít pivo, nebo jestli se půjde na koktejly, ale víno ne, po tom je mi zle 😅 tak bych mohla "přežít" relativně dobře... no ale pro jistotu než půjdu uvařím manžovi oběd na zítra 😀 ale už se těším, bude to určitě fajn... jsem zvědavá jak se bude budoucí nevěstě líbit dáreček - podvazek už ode mne má, tak jsem jí na rozlučku koupila takovej "tahák" na svatební noc - čokoládovou kamasutru 😀 z belgický čokošky, ta je výborná 🙂

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox Jééééé ta se bude mít,a zabíjačka v poho,docela i sranda,no nejvíc jsme se tam nasmáli opět tátovi,většinou když se takhle sejdeme tak ho máme na mušce,on se sice tváří,že ho to hrozně rozčiluje,ale je na něm vidět,že mu to dělá dobře(prostě si do něj sem tam někdo rýpne 😀 no a co vždyť je to "jen táta").Dnes jsem se byla pomazli s praneteřinkou ,to bylo žůžo(ne že by s tím naším ne,ale už je přece jen odrostlejší).

janinafox
15. bře 2013

@dada074 to je třeba trošku srandy 😉 jojo naprosto chápu že naoko dělá jako že teda už by jste toho mohli nechat 😀
jé, no to jsi měla pěkný program, byla ses "nakazit" viď 😀 to je lepší mazlení než to moje ranní s hafanama - ten domácí si nedal vysvětlit že marmeládu žrát nebude, no co myslíš - musela jsem mu dát ochutnat a samozřejmě že ji nežral - mě kdyby ráno někdo poslouchal tak mě zavřou na psychinu 😀

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox koukni na to www.sablonynazed.cz,jako inspirace na dětský pokoj,už jsem to jednou malovala,ale jak to chci předělat tak jsem narazila na toto.Ty šablony jsou fakt skvělé a jelikož ráda maluješ je to dobré na odreagování a můžeš u toho i sedět (to až budeš těhule,víš?).

dada074
autor
15. bře 2013

@janinafox to máš fuk mě neposlouchá nikdo celý boží den 😉 ,a jink znám ten váš zavařeninu a ten náš čokoládu,nejhorší je,když jí malej a pesan na něj kouká a jen slintá (no děs 😀 😀 )

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru