IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

maraida
16. dub 2013

@dvoranna většinou se doporučuje testovat 14.den po ET,ale málokdo to tak dlouho vydrží 😉 Já třeba testuju vždy 10.den.

pistalinda35
16. dub 2013

@dvoranna 14 den

dvoranna
16. dub 2013

@maraida Právě, to čekání je šílený

go
16. dub 2013

@dvoranna lekari z Iscare na diskusich berou vysledek TT za realny 10-12den. Ja testovala uz 7 den a byl tam duch. Tentokrat se chystam testovat take 7 den, dele nevydrzim🙂

dvoranna
16. dub 2013

Tak jsem to nevydrzela a jiste ze nic 😒 coz se asi dalo ocekavat. Tak ted budu doufat, ze v nedeli se uz neco objevi

raaaadka
16. dub 2013

@vendysch
Z devíti folíků bylo 7 vajíček, 6 zralých, 5 z nich se povedlo oplodnit ICSI a 3 se vyvíjeli dobře, 2 trochu pomaleji. V den ET bylo jen jedno dobré morula M1 a tu mi zaváděli. Ostatní měli nějaké ty fragmentace - nevím co to je, ale na mražení nebylo tím pádem nic. To mi zase přišlo děsně osudové, že zbylo právě jedno dobré embryo. 🙂

vendysch
16. dub 2013

@dvoranna Buď v klidu, vydrž to. Teď tam ještě nemůže být nic vidět.

😎

raaaadka
16. dub 2013

@dvoranna
Ahoooj, tak povídej prosím co cítíš? Nějaké bolesti, pocity, zajímá mě každý detail. 🙂

darkwitch
16. dub 2013

ahoj holky 🙂

Můžu se k vám přidat? Minulé pondělí jsem byla na KET a samozřejmě jsem děsně nervní i když si říkám, že mám být v klidu a že je to jedno 😀

go
16. dub 2013

@dvoranna je pokud se to dela takhle brzo, tak jedine z ranni moci. Tak zadne nervy a moc drzim pesti 🙂

go
16. dub 2013

@dvoranna nekde tu mam starou galerii testiku, tak se muzes mrknou, mam to den po dni 🙂

dvoranna
16. dub 2013

Já si říkala že to musím vydrzet a netestovat, ale tenhle tyden je manzel pracovne v plzni a jak tu sem sama tak akorat vymyslim kraviny. Tak premyslim ze pojedu k rodicum, tam nebudu mit cas na to myslet.
@raaaadka Musím rict ze me hrozne boli prsa, staci kdyz se v noci otacim v posteli a ta bolest me probudi. Jinak mam porad zizen ale oboji bude nejspis z tech hormonu

lussi
16. dub 2013

ahoj ženy 🙂 Nějaký další pozitivní testík by nebyl? 🙂 Večer stihnu snad dočítat...

@darkwitch 😀 co testing zítra, ať je nějaké vzrůšo 😀

dvoranna
16. dub 2013

@go jou to by bylo fajn kouknu na to

darkwitch
16. dub 2013

@lussi jestli budu testovat tak až o víkendu... a spíš počkám až na krev do pondělka... ale ten týden bude strááášně dlouhej 😀

raaaadka
16. dub 2013

@dvoranna
Aha, a co břicho, cítíš něco jako bolesti nebo tlaky? Nebo dříve? Mě docela bolelo první 2 dny, teď už nějak nic. Bradavky cítím jak si na ně sáhnu a prsa mám nafouklý, hlavně v noci jak jdu na záchod, to jsou balóny. 🙂 ale to je zřejmě utrogestan. Čekala jsem nějaké dloubání nebo bolesti břicha jako zahnizďování a nic. 😒

dvoranna
16. dub 2013

@raaaadka já ho cítila tak první 2 dva dny stejne jako ty, ale spis jen takovy tlak. Ty si kolik dni od ifv? nebo co mas vlastne za sebou?

raaaadka
16. dub 2013

@darkwitch
A nějaké příznaky???? Teda holky já to z vás tady tahám... 🙂

darkwitch
16. dub 2013

Příznaky já nevím 😀 podle mých zkušeností jsou příznaky když se to povede a když se to nepovede úplně stejné... i když moje povede se to bylo takové mizerné 😀

raaaadka
16. dub 2013

@dvoranna
Já měla ET v sobotu ráno, a od té doby jsem to už několikrát odepsala, propadám střídavě beznaději a vzteku a pak zase někde píchne a to si zas říkám že by?

raaaadka
16. dub 2013

@raaaadka
Ale vzteklá a nervní teda jsem, to joooo.

dvoranna
16. dub 2013

@raaaadka Jo tak to znam. Rikam si nemysly na to, proc by se to nemelo podarit, kdyz jsme oba uplen v poradku krom moji endomrchy, ale nejde. Ja bych rekla ze tohle cekani je nejhorsi ze vseho 😕

darkwitch
16. dub 2013

no to já vzteklá moc nejsem, ale rozbrečí mě úplně všechno 😀

raaaadka
16. dub 2013

A jak to, že to tak trvá, vždyť to mimčo už je napůl hotové, čekala bych pozitivní test tak 5. Den od ET, zkrátka, že to bude rychlejší než v běžném cyklu. Vážně to nechápu.

darkwitch
16. dub 2013

@raaaadka myslím, že to uhnízdění a reakce těla trvá stejně dlouho a je prostě jedno, že už je embryjko větší 😉

dvoranna
16. dub 2013

@raaaadka v dnešní době? že nám to nemůžou říct hned co? 😀 😀 😀

raaaadka
16. dub 2013

@dvoranna
Já byla víc nervózní předtím, jestli budou nějaká vajíčka, jestli nějaká vydrží do ET a pak jsem furt řešila mražení a PK, nakonec nebylo co.... 🙂 ale to teda byly nervy volat denně jak to vypadá. Teď už jsou karty rozdány a nelze to ovlivnit. Takže co má být, bude. 🙂

gabaki
16. dub 2013

@raaaadka
@darkwitch kočky síce tento preklad je taký dosť divný, ale dá sa tomu porozumieť 🙂
http://translate.google.sk/translate?hl=sk&lang...

darkwitch
16. dub 2013

@raaaadka jsem to měla stejně... nejvíc nervní jsem byla před ET a pak jsem byla celkem v klidu, ale ted to nějak nefunguje, asi proto, že před ET jsem se stresovala jen den 😀

dvoranna
16. dub 2013

@gabaki jůůů to je skvělý, měla jsem nejakou slabší chvilku,ale ted to vydrzím do nedele 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru