IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav to zvládneš 🙂

go
23. dub 2013

@nikolav ja tedy nevim, na OPU jsem byla 4x, narkozu snasim dobre, ale jsem vzdy rada, ze preziji cestu domu. Pak dospavam narkozu a chodim v predklonu. Proste jsem rada , ze si dojdu na wc. Hlavne po OPU by jsi se mela setrit a odpocivat. Vajecniky jsou rozpichane jako cednik a potrebuji se trochu zahojit do ET. Preji hodne stesti a pokud mohu radit, na dostihy bez jindy 😉

nikolav
23. dub 2013

@darkwitch no teď už mi nic jiného nezbývá 😀

nikolav
23. dub 2013

@go Uvidím stejně to tak dopadne. Jen mě mrzí, že jede nevlastní sestra a chtěla jsem ji vidět. No co se dá dělat, že to vyšlo tak blbě na stejný den 🙂

malinka_02
23. dub 2013

@alba1 me vsechny 4 transfery drzel mrchu, i 10 dni.. Proste nekdo ji nedostane..
@darkwitch ja zas kupuju blby testy, furt jen jedna carka 😀
@vendysch jo jo muj manzel me taky vzdy takhle vytoci, i po transferu!!! Bohuzel ma kamoska pravdu. Meho mamu ka rozmazlila i s bratrem a ro nemarodili a ted nam rika se svagrovou ze proc je trapime ze oni nejsou tak spatny..
@dada074 cekam na tebe 😀

go
23. dub 2013

@nikolav pomuzou tekutiny, spis voda a pokud ji nekdo nemuze tak pije dzusy, ale cerstve, ne ty chemicke hruzy z krabic 🙂 Lekari doporucuji hlavne nutridrink a iontove napoje. 🙂

malinka_02
23. dub 2013

@1miska krasny!!!

nikolav
23. dub 2013

@go Nutridrink jsem si dnes dala. Sice nic úžasnýho na chuť, ale dala jsem to. A udělalo se mi opravdu lépe.

go
23. dub 2013

@nikolav to je skoda, ale pa se na ni pujdes podivat s briskem 🙂 Hlavne se opatruj, at si zpetne nic nevycitas. Opravdu pij ty iontaky, pomahaji, i kdyz nemas OHSS.

malinka_02
23. dub 2013

@kolino ja volala kazdy den ale me rikali ze si mam volat kazdy den.

nikolav
23. dub 2013

@go A existuje ještě něco jiného než Nutridrinky? Je to celkem drahé, i když o to nejde. Ale je to hodně i o reklamě.

go
23. dub 2013

@nikolav je hnusnej, ja musela zavrit oci, kdyz jsem to pila, ale fakt to pomaha. Dulezite jsou take bilkoviny - tvaroh, syry, jogurty, maso.

go
23. dub 2013

@nikolav pokud mas OHSS, tak doporucuji Nutridrink, jinak bohate staci ty iontove napoje. Nutridrink vyda za jedno hlavni jidlo, tak proto je to taky tak drahe. Ja ho moc nemohla, tak jsem pila jen v den OPU jeden a pak dalsi dva dny po pulce. Hodne iontaku, vody. Neboj , opravdu to nic neni, tohle vse je jen prevence a pro rychlejsi zahojeni 🙂

nikolav
23. dub 2013

@go To jo, ale maso teď nemůžu ani vidět. A jediný co asi pozřu jsou jogurty a sýry. A tak teď musím i ten Nutridrink. Jaká příchuť ti chutnala nejvíc? Já zkusila jen tu čokoládu zatím.

go
23. dub 2013

@nikolav ja taky mela jen tu cokoladu, pry je nejlepsi 🙂

1miska
23. dub 2013

@nikolav kolik odsali vajíček ti reknou hned jak se proberes z narkozy 🙂 a pak si každý den volas a sleduješ jak se vyviji 🙂

maraida
23. dub 2013

@nikolav uvidíš jak se budeš cítit.Já vždy byla v relativní pohodě.Příští víkend máme už dlouho zaplacený wellness pobyt do Luhačovic,tak se jen modlím,aby mi OPU nevyšlo na víkend.Jinak určitě pojedu,buď budu těsně před OPU nebo po.

malinka_02
23. dub 2013

@ratatooy me taky nikdy neprisla Ms pres utros..

malinka_02
23. dub 2013

@lussi tos mi pekne utekla 😀 S kym budu pak trpet pred testovanim 😀 Ja furt nic.. Vidim to fakt asi az na patek- nedeli..

irisi
23. dub 2013

@nikolav třeba já jsem po prvních dvou OPU byla odpočinutá a plna sil, že bych na ty dostihy šla, ale teď naposled jsem byla taková ubitá a bolavá ..... těžko říct, každá to máme jiný a každá se cítíme jinak...... hele a ty jsi se bála toho OHSS, tak jestli na něj máš předpoklady a hrozí ti tak si ty dostihy odpusť..... fakt doporučuju jako prevenci být v klidu a spíš polehávat a odpočívat všechny mezi OPU a ET.... minimalizuješ intenzitu (ozkoušeno na vlastní kůži, kdy jsem po prvním OPU šla druhý den do práce a při druhém ne)

gratuluji ke krásnému počtu folíků.....přeji ať rostou

nikolav
23. dub 2013

@go No mě by "lákala" vanilka, ale nevím jestli to stojí za to 😀

nikolav
23. dub 2013

@maraida No to by mě asi mrzelo daleko víc než dostihy. Kdybych měla takto víkend. Ale zase možná na tom wellnesu se dáš rychle do kupy.

nikolav
23. dub 2013

@1miska Fakt??? Já právě myslela, že v Reprofitu mi to řeknou jednou a pak, že si zavolám až před ET. A co mi řeknou po probuzení?

lussi
23. dub 2013

@malinka_02 tak se vystřídáme, já Tě pak pustím dřív na porodní sál😀

nikolav
23. dub 2013

@irisi Děkuji moc snad budou 🙂. No mě právě doktorka řekla, že se u mě bojí OHSS. Že jsem malá a málo vážím. No nevím no. Asi spíš dát hodně na pocit jak mi bude. Ale budu se šetřit. Už teď prd dělám, protože jsem unavená a nejsem schopná nic moc dělat. No a po OPU budu odpočívat a po ET se budu snažit se vzchopit a chodit po zahradě a tak. Ne jen ležet.

irisi
23. dub 2013

@nikolav náhrada nutridrinků je Protifar, čistá bílkovina, kterou přimýchávám třeba do jogurtu..... pixla stojí ale 240kč , ale vydrží na dlouho

nikolav
23. dub 2013

@irisi To je dobré. No asi vyjde levněji než nutridrink. Jeden stojí 50 kč. Takže to vyjde asi lépe.

mardusenka30
23. dub 2013

holky co si sebou mám vzít na opu???Mám noční košili, pantofle a nutridrink🙂 hygienické pomůcky atd. mám brát, nebo raději ne??

darkwitch
23. dub 2013

@malinka_02 tak to vám ted nehorázně závidím 😀

malinka_02
23. dub 2013

@mardusenka30 ja sem tohle taky resila, ale nevim jak bych byla 9 mesicu doma!! To bych asi nevydrzela ale zase po takove dobe budu mit strasny strach, takze vubec nevim..
@akashka super vysledek ! A jake mas komplikace ze odkladas ET? Hyperstimulak?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru