IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

1miska
24. dub 2013

10 den od ET a carecka od vcera zesilela 🙂 zadne spineni, zadne bolesti bricha, nic....... 🙂

1miska
24. dub 2013

jo a dnes budicek v 4, 45 abych stihla na sestrou do prace :( po deseti dnech valeni doma celkem mazec 🙂

raaaadka
24. dub 2013

@1miska Moje GURU je tady, hurá!!!!!! 🙂 Velká gratulace a moc prosím.....opravdu necítíš nic???

mardusenka30
24. dub 2013

@1miska to gratuluji a jsi dobrá, že chodíš do práce...

malinka_02
24. dub 2013

@vendysch tak tedy nas car nenabizi ze by se tam dalo prespat.
@ratatooy no predstava ze nemuzu jet cele leto na chatu a sedim v panelaku..to by me svihlo..

sasanka033
24. dub 2013

@irisi 🙂)))))

malinka_02
24. dub 2013

@sasanka033 jasne vitej 🙂
@akashka tam je jen skoda ze prijdes o ivf a pujdes az na ket, ale dobre ze sis to nechala zjistit.

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka proc bys na imuno znova nesla? spatnej zazitek? nebo ze sis pomohla sama?

irisi
24. dub 2013

@gabaki jeeeee super výsledky, já až Vás dočtu komplet tak Vám napíšu co já dnes....
@sasanka033 hele nechci tu kámošku děsit ale nemůže to být ještě pregnylem /ovitrellle? ..... mě se třeba v těle drží strašně dlouho
@mardusenka30 parádááááááááááááá, tak přeji úplný oplození a ať se pěkně vyvíjejí..... já nekrvácela,ale při jednom IVF , každá jsme ale jiná

gabaki
24. dub 2013

@irisi Ďakujem Ti 🙂

mardusenka30
24. dub 2013

@irisi děkuji moc, už jsem krvácet přestala, asi mě trochu rýpli, i mě to trochu mín bolí a mám hroznou chut na maso, jak ti dopadla krev a jak se cítíš??

sasanka033
24. dub 2013

@irisi tak ji ty carky od nedele sili a v nedeli to byl 13.den od pregnylu, takze to uz je ok, ne?

maraida
24. dub 2013

@gabaki to je nádhera!!!Moc gratuluju 🙂

@raloj také potichounku gratuluju 🙂

@mardusenka30 gratuluju.To je krásný počet 😵

mardusenka30
24. dub 2013

@maraida děkuji, dokonce mi řekly, že jsem šikovná🙂

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 Ne, ale zdlouhavý stráááášně zdlouhavý. Wobenzym můžeš začít dnes jíst a za měsíc to zkusit. 🙂
No doktor na imunologii říkal, že protilátky mám OK, že už se můžeme znažit a já mu říkám, ale já už jsem ve 3. měsíci. 🙂 Tak byl naštvanej, že tahám čerta za ocas, říkal. 🙂

gabaki
24. dub 2013

@maraida Moc Ti ďakujem 🙂

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka no kazdopadne diky za tip. minimalne to nevypada nebezpecne🙂)

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 Koukám,že máme opravdu hoooodně společného.Mě zase můj dr.ohledně imuno testů řekl:"nehledejte problém,kde není.Když se začneme zabývat ještě tímhle,určitě něco najdeme."A bylo po vyšetření. 😠 Teď si zpětně říkám,že jsem měla být důraznější a prosadit si to,ale co už.Teď počkám jak dopadneme tentokrát.Doufám,že dooooooobře!! 😀 😀 😀 😀 😀

irisi
24. dub 2013

@dada074 jj správně si to pamatuješ..... já tu ráno plašila (podobně jako Ráďa 😅 ).... protože jsem měla pocit že mi to mega břicho splaskává nějak moc... a tak jsem si ráno udělala test a ta druhá čárka už nebyla tak výrazná jako předchozí test, tudíž jsem se vystresla, že to zase končí jako u předchozí IVF.... pak jsem dala krev a musela čekat do desíti na výsledky a pak jsem hned jela do Prahy na kontrolu po propuštění z nemocnice.....

hoooolkyyyyy tak v pondělí 13dc hodnota - 730 a dnes 15dc - 2150 😵 😵 😵 😵 😵
byla jsem u dr. a teda ta se nad tím mým břichem zhrozila, nějak se jí asi nezdá, že ně v z podolí pustili už dom, ale já se cítím líp, sice prý mám vaječníky mega cca 12x11cm každej a vodu v břiše, ale hlavně že už mohu spát..... myslela jsem že bych šla příští týden už do práce, kdyby ni splasklo břicho, ale vše mi zakázala že ať mě to ani nenapadá a kdyby cokoliv se dělo, že mám okamžitě jet do nemocnice.... jinak němělo být v děloze nic moc vidět, ale jedna bubjinka mrňavá tam byla 😵 ..... za 14 dní znova kontrola, jinak jsem dostala injekce na ředění krve proti trombóze

sasanka033
24. dub 2013

@megie4 a krome toho mame jeste spolecnou lasku k pejskum, dle tvych fotek🙂 a ty mas nejaky podezreni na imuno problem? mozna si fakt ten wobenzym poridim. pokud to radce pomohlo za jeden mesic, tak to za pokus stoji. od zari jsem chodila na akupunturu, hodne me srovnala, ale taky to stalo hodne penez, tak co. pro miminko vsechno🙂
s tvym optimismem to ani nemuze dopadnout jinak, nez na dve krasny // a pak skoro devet mesicu cekani na nejkrasnejsi bytost pod sluncem🙂

megie4
24. dub 2013

@1miska Tichoulinká gratulka,ať ho nevyplašíme! 😀

irisi
24. dub 2013

@megie4 měla jsem mít odběry taky v gennetu, ale nestíhala jsem to na tu devátou tak jsem se domluvila že mi to vezmou u nás a tak to bylo za tři hoďky 😎 ..... díky holky že jste na mě mysleli

malinka_02
24. dub 2013

@lussi vy sta si embryjka odvazeli sami??
@sasanka033 ono to je hrozne tezky..my meli 6 foliku, 6 vajicek, vsechna se krasne oplodnili ale na konci pk jedno vyradili ze neni tak kradne jak ostatni..same uzasne blastocysty se rozplyvali a nechytlo se ani jedno..a pak maji holky 1 folikul a 0 hodnoty a vyjde to..je to priroda i kdyz ji pomuzem..

sasanka033
24. dub 2013

@irisi gratuluju!!!! parada, krasny cisla, krasna matematika🙂 akorat ty vajecniky, to je teda sila!

irisi
24. dub 2013

@sasanka033 neboj pěkně lež a kurýruj se já jsem tři dni po transferu měla taky virózu se zvýšenou teplotou přes 37 a mám // 😵

sasanka033
24. dub 2013

kurna kde je ta tabulka, ja se v tom ztracim🙂)

mardusenka30
24. dub 2013

@irisi tak to gratuluji a určitě se šetři a kašli na práci, ted jsi hlavní ty a miminko🙂

irisi
24. dub 2013

@dada074
@megie4 jste zlatíčka nejzlatíčkovatější 😵 .děkuju

sasanka033
24. dub 2013

@irisi fakt? a byl to priznak miminka, nebo jsi byla opravdu nemocna?

gabaki
24. dub 2013

@irisi gratulujem Ti kočka 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru