IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

coralin
29. dub 2013

@meyryen Já vím, ono je to těžký, ale moje imunoložka zase říká, že se musí brát dlouhodobě, aby to tělo vůbec reagovalo. Ale já jsem takovej asi trochu komplikovanější případ, protože mi rok hodnoty nechtěly vůbec klesnout a začínala jsem právě prednisonem. Měla jsem po něm dost šílený stavy, takže jsme pak hledaly jiný varianty, jako dexamed, pendometr, a až potom mi začal zabírat ten Metypred. Zkoušela jsem i číňany, pila jsem čaje, chodila jsem na akupunkturu, jezdila k Haklovi...fakt toho bylo dost....

irisi
29. dub 2013

@malinka_02 přesně vím jak se cítíš....to samé jsem řešila u dr. Na OPu.... Zkus se preobejdnat na 6dc kor když máš krátký cykly.....to je ještě větší prostor na upravu hormonů a ucinek....držím pěsti

lussi
29. dub 2013

@coralin tady se krade všechno 😀 Já z tašek nikdy nespouštím oči a když jo, tak je držím za ucha, jsme naučený z Moravy (manžel Ostravák, já z Havířova) bohužel máme x zkušeností podobného typu,většinou se jednalo o "Italy"😀

meyryen
29. dub 2013

@coralin Pentomer jsem taky brala současně s prednisonem. A teď k nim vyfasuju ještě fraxiparin. A pomohlo ti něco z těch alternativních metod?

irisi
29. dub 2013

@ewik84 mám z tebe radost....treba to mohl být jen malý hematom nebo praskla cysta....jdi na.krev...muj gyn posílá na odběr do nemocnice a tam maji výsledky hned odpoledne..drzim pesti

irisi
29. dub 2013

@lussi nádherný počty při tak malých dávkách 😵 , přeju ať ti pěkně rostou a máš co nejvic vajíček

dada074
autor
29. dub 2013

@lussi tak to je paráda,já se dozvím ortel zítra.

dada074
autor
29. dub 2013

@malinka_02 být tebou tak to přeobjednám na čtvrtek,to se tam snad do někoho lepšího strefíš,ne?

crime
29. dub 2013

@raloj super a jsi s ní spokojená? já fakt moc 🙂

mardusenka30
29. dub 2013

holky měly jste to také tak?? Od odběru vajíček mě pořád bolí břicho, mám ho nafouklé atd. poslední dny se ráno vzbudím je mi celkem fajn a břicho mám splasklejší a do večera mi zase břicho opuchne a hodně bolí, trápí mě nadýmání...piju pořád, bílkoviny jím, už nevím co by zabralo☹

raaaadka
29. dub 2013

@coralin

Docela dobře, žádný velký zklamání se nekonalo, tak nějak jsem postupně tušila, že to nevyšlo a nakonec jsem se cítila tak trochu podvedena, stálo mě to 15 t a nic z toho. No ještě doufám, že se třeba nabudilo tělo a projeví se to v tomto nebo dalším cyklu. Moc ráda bych otěhotněla přirozeně.🙂

1miska
29. dub 2013

@vendysch na minimalku je fakt skvelej reprofit - minimalni stimulace znamena ze mas většinou jen clostilbegyt nebo tamoxifen a pak mas cca 4-6 vajíček a cena byva kolem 20,... idealni pro ty, co mají uz cykly na pojišťovnu vycerpane

akashka
29. dub 2013

@mardusenka30 já to měla úplně stejně, dnes jsem týden po OPU a poprvé je mi jakž takž dobře, ale teď večer už sem zas nafoukla a poboliva to..

mardusenka30
29. dub 2013

@akashka a pomáhá ti od toho něco, já už jsem z toho hrozně unavená☹

lussi
29. dub 2013

@dada074 držím palceeee!

akashka
29. dub 2013

@mardusenka30 vubec nic, ani bílkoviny ani tekutiny, jen hodně odpočívat... občas to zabolí fakt děsně, hlavně při prudkým pobyhu nebo přetočení na posteli jsem párkrát měla pocit, že se mi ty vaječníky urvou, břicho mám nafouklé teď večer hodně, ráno to zas bude dobrý.. asi prostě jen vydržet :(

mardusenka30
29. dub 2013

@akashka jj asi jo, doufám, že to někdy přejde☹

akashka
29. dub 2013

@mardusenka30 no ja na tom byla minule pondělí a dnes mi fakt bylo o dost líp, ale tak kolem třetí už to zase začlo bolet.. tak asi fakt ten týden a něco to chce tomu dát... ono taky kdybych ležela doma a nelítala v práci, tak to možná netrvá tak dlouho..

mardusenka30
29. dub 2013

@akashka jsem také doma, sice neležím, ale i tak to pořád bolí a přesně jak píšeš tak kolem 3 hodiny to začne a pokračuje až do večera a dělá mi problém i usnout☹ musíme doufat, že se to tam postupně zhojí☹

akashka
29. dub 2013

@mardusenka30 jj s usinanim mam taky problém, nebo když delší dobu stojím tak mám pocit, že mi celý vnitřek vypadne ven, jak to tam tlačí... a občas fakt takové škubnutí při pohybu, že je to o strach.. ale doktorka mi říkala, že mám vaječníky hodně oteklé a i to byl jeden z důvodů, proč doporučila nedělat ET.

irisi
29. dub 2013

@akashka
@mardusenka30 No nechci vás holky děsit ale pokud se embryjka,tak bude možná i hůř 😖 i ikdyz akashko ty máš odsunuty transfer,viď? Tak ti se postupně po následných dnech odezní a pak už se to ani neprojevi 🙂..... Mardu pokud už to bude na náročný,radsi dojdu k doktorovi ať ti dají infuzi,břicho budeš mít asi větší,ale uleví se na.chvili,ale zkontroluji tě zda je vše okolí

mardusenka30
29. dub 2013

@irisi no pokud to bude pokračovat tak tam asi zajedu už mě to fakt nebaví, ale ráno mi je fakt už celkem dobře to mi zlepší náladu a večer jsem jako vzducholoď...

akashka
29. dub 2013

@irisi mne nevyděsíš :D ne já jsem fakt nakonec ráda, že mi ten transfer posunuli, v pátek i sobotu mě fakt celej spodek ještě hodně bolel a nedovedu si představit, že by se ve mě ještě někdo hrabal 🙂

malinka_02
29. dub 2013

@sasanka033 ono je to 6 dc stejny a 5 dc je svatek :-\
@lussi to je husta reakce na tak malo, ja mam ted 300-225!
@coralin to si me pobavila s nakupem 😀 😀 😀

malinka_02
29. dub 2013

@irisi
@dada074 bohuzel je to stejny i ve ctvrtek..
@mardusenka30 bohuzel je to normalni..

mardusenka30
29. dub 2013

@malinka_02 no doufám, že to někdy i přejde☹

alba1
29. dub 2013

Tak holky...dneska jsem čekala hororovou situaci...přijdu do práce a relativně klid...tak jsem se dala do práce...a asi v 17,00 přišel pan šéf a, že se mnou chce mluvit...tak já jako že at mi dá tu výpověd a je to...a on mi udělil důtku, že nedostal ten blbej marodní lístek, který jsme posílali poštou...a já no a ta výpověd? a on, že mi žádnou nefdá...tak já na něj, ale já ted podstoupím 3x za sebou KET a tudíž budu zase chybět...tak at mi dá tu výpověd, že s ním chci jednat na rovinu, tak at máme jasno...a on, že se poradí s danovým poradcem...ale když mu to dám vždycky dopředu vědět, že to nějak udělá...jako faskt nechápu...po telefonu nás skoro s manžou zabíl...ječel jak ppominutej a ted toto? No tak každý měsíc dobrý, co budu v práci...pracák počká 😀 tak vám všem děkuju, které jste na mě myslely 🙂 zbytečný nervy předem...a pak se to stejně vyřeší tak nějak samo...

mardusenka30
29. dub 2013

@alba1 asi mu došlo, že uděla chybu, ale zas tak jednoduše jí nechtěl přiznat🙂 to jsou fajn zprávy...

alba1
29. dub 2013

@mardusenka30 tak snad to není jen klid před bouří 😀 tak ted už "jen" // a bude to všechno oki 😀

sasanka033
29. dub 2013

@alba1 parada, vyresilo se to samo, sef vychladnul a uvedomil si, ze takhle to resit nejde. zrejme horka hlava a chtel te hodne vystrasit, coz se mu povedlo. nechapu teda, cobylo za problem - dala jsi mu vedet, ze nastupujes na nemocenskou, ne? a kde se teda toulal ten papir?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru