IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

coralin
30. dub 2013

@raaaadka Tak to je dobře, že tě to nezlomilo. To byl první pokus?

raaaadka
30. dub 2013

@raaaadka tak už čtu, že nic nebylo.... 😉

coralin
30. dub 2013

@lussi Ahoj, mě se to nikdy nestalo, tedy s nákupní taškou, jak jsem teď ještě lehce "mimo" tak mě to ani nenapadlo, když jsme tam byly jen dvě(nakupující). Hrozný...

raaaadka
30. dub 2013

@coralin
Ne, jen mě naštvalo, že jsem za to dala tolik peněz a nic. Ale co, zkusila jsem to. Teď tomu dám volný průběh a zkusím myslet na něco jiného.☹

coralin
30. dub 2013

@meyryen na co je fraxiparin? No, číňani vůbec, čaje jsou hnusný a jehličky mi na imunologii nezabrala. Ale mojí kamarádce číňani pomohli a po tom co vypila čaje a chodila na jehličky se jim to podařilo samo. Ale neřešila imunologii.
Mě to stálo jen spoustu prachů. Občas je fajn, Když jedeme k Haklovi, tak to cítím tu jeho sílu a že se s tělem něco děje, ale taky nám to zatím nijak nepomohlo.Ale je fakt, že jsem u něj byla jen 2x.

coralin
30. dub 2013

@raaaadka Volný průběh je fajn. jenže já s tou svou imunologií tomu takhle nechávala volnej průběh a pak nemám bez léků vůbec šanci, aby se nám to povedlo. Taky by se mi to líbilo přirozeně. 🙂

raaaadka
30. dub 2013

@coralin
Kup si wobenzym, asi to taky udělám.

mufyxa
30. dub 2013

@sasanka033 měla jsem jen minimálku odsáli dvě vajíčka jedno bylo prázdné a druhé v pořádku transfer byl za 3 dny osmibuněčná morulka PK jsme neměli . 🙂 to mě moc mrzí že tobě to nevyšlo ale prosím tě hlavně do toho jdi znovu trpělivost přináší růže 😉

dada074
autor
30. dub 2013

@malinka_02 já jen doufám,že povyrostou všechny,to by byl u mě úspěch,bylo jasné,že ani po menopuru jich nebudu mít 10.Jo a na tebe budu v pátek myslet.
@maraida tak nějak na stejně,ano.Právě doufám,že povyrostou a v po nebo v út OPU.
@ewik84 to je mi moc líto,ale skvělí přístup,já ti opravdu tleskám.
@lussi myslím si,že je to jen na tobě,ne?Ať si kouká jak chce,on se o ně přece starat nebude.

pistalinda35
30. dub 2013

@ewik84 Drzim moc palecky, aby krev dopadla dobre !! Moc bych Ti to prala

irisi
30. dub 2013

@alba1 ahoj, je super že teď výpověď neřeší, ale ještě jsem tě chtěla varovat předtím, zda na tebe nekuje nějaké pikle, aby ti nemusel vyplatit odstupné při výpovědi...... dej si prosím bacha protože jsi dostala už jednu výtku a s další teoreticky tě může vyhodit bez nároku na nic a ještě ti bude vyhrožovat, že to budeš mít v papírech a nikdo tě nezaměstná.... a ono to tak je, protože ty (já bych neměla) asi sílu řešit to přes soudy ..... takže hlídat vše na čem by tě mohl dostat a i to očas není nic platné 😒 ...ale sand jen zbytečně plaším a on byl chvilkově vyšinutý 😉

irisi
30. dub 2013

@nikolav nic, jen pij tím zabráníš že nebudeš mít hustou krev ale zase se ti asi udělá víc tekutiny do břicha...... hele. to je fajn jestli ti to budou brát při menším počtu to se ti uleví...... mě chtěli upustit 3litry a u vypuštění 2.5 litru jsem řekla, že už to stačí, že už je mi hej a mohu létat..... a četla jsem že u jedné holčiny brali dokonce 5 litrů, ale to už je mazec protože je to plazma , není to voda.... a to je to nejcennější co máš. a samozřejmě není to jako že by bylo vyřešeno ta plasma se z krve znova vyseparuje, i když by to mělo být v menším množství ( což u mě teď napodruhé moc nefungovalo, ale na den se mi ulevilo 😉 )... kdybys potřebovala nějaký další info klidně napiš

ewik84
30. dub 2013

@raaaadka nene, to neni mozne, s manzelem jsme spolu od te doby nespali 🙂

lussi
30. dub 2013

@dada074 jasný, já si do toho kecat nehodlám 😉

@ewik84 a jsi si jistá, jestli jsi třeba v noci jen tvrdě nespala 😀 😀 😀

malinka_02
30. dub 2013

@lussi o to jedine ale celou dobu si rikam ze kdyz konecne otehotnim tak si ho koupim i kdyz si vsichni mysli ze je divnej ale ja si ho po tech letech koupim!! A takhle bYch nemohla 😀
@raaaadka po ivf je naopak telo nastartovane .
@ewik84 na UTz by nic nevidela ale vypada to nadejne ! Sem zvedava na krev.

ewik84
30. dub 2013

@lussi za a) mam lehke spani a za b) manzel je verici...nic takoveho by neudelal (coz je tak trochu nekdy i skoda 😀DD)

irisi
30. dub 2013

@nikolav snaž se víc pít i já pila málo a dr. stačilo aspoň 2 litry ale čím víc tím líp, to že nechodíš na záchod znamená že se ti bude dál plnit bříško ☹ , ale vydrž ono bolí to jak je ta kůže nevytažená, ono je fakt že postupem dní se ta kůže víc vytahuje a už to tlačí na plíce míň prostě budeš mít kdyžtak pupek jak v 6 měsíci ☹....
hele a oni ti doporučili ET? nevím ale při druhém stupni už do toho nechtějí jít, protože fakt to při uchycení bude horší než teď (mám to ozkoušené 2x)
píchám už 14dní Fraxiparin a jehly jsou oproti hormonům pěkně tupý, mám i víc modřin

1miska
30. dub 2013

@nikolav 3. den kultivace jsem to mela hodne podobne jako ty a bylo z toho jedno na zavedeni a dve na zamrazeni 🙂

malinka_02
30. dub 2013

Holky me tak poboliva bricho a tak divne mi strili bolest do ledvin, stalo se vam to nektere? Stimuluju 3 dny. Sem myslela ze me nic neprekvapi a ted toto.

malinka_02
30. dub 2013

@dada074 diky, ja na tebe taky, ja myslim ze u me bude opu tak streda nebo ctvrtek.

irisi
30. dub 2013

@nikolav já mám i po týdenní hospitalizaci a týdenním pobytu doma, kdy už mi mírně ustupje OHHS 2-3 stupně každý vaječník 12x10cm 😒 .... dr. v Gennetu zděšena, já v klidu protože jsem je jednou měla i 15cm
@dada074 pět je pěkný 😵 však by mohlo být vajucho v každém ne? držím pěstičky ať se u tebe pěkně kultivují... teď čtu ty rozměry a na to že jsi pátý den tak to žádný prťky nejsou 😉 ... já jsem šestý den měla menší

lussi
30. dub 2013

@malinka_02 je hezký, taková designovka pro moderní maminy 😉
a mě taky sem tam píchlo do zad, asi to je tím jak rostou jajca 🙂

irisi
30. dub 2013

@raaaadka blbost.... jen hrozí možné srůsty, ale většinou v místě kde tě bodnout a ne náhodně...... já bych do toho šla (teda já jsem do toho šla 🙂 ) kor když chceš přirozeně otěhotnět a máš trabl s tou vodou ve vejcovodu .....
@ewik84 drž se holka... moc Ti přeju ať to brzo vyválčíš.... líbí se mi tvoje bojovnost

raaaadka
30. dub 2013

@irisi
Tak asi do toho půjdu, ono bude asi stejně chvíli trvat, než mi dají termín. Nemáte někdo info jak je to ve vinohradský nemocnici???

irisi
30. dub 2013

@raaaadka já mívala hned běžný cyklus s ovu ... prostě normálka
@ewik84 já je vidím úúúúúúplně normálně ..... hele není to třeba jen nějaký hematom nebo fakt to mohou být ty cysty co se vytvořili z folikulů.. že by furt tam byl 😵 😵 😵 ? nic nevysazuj, vydrž do krve... vždyť na UTZ je brzy, nic tam vidět nemůže

irisi
30. dub 2013

@raaaadka bohužel nevím... byla jsem v podolí a tam to šlo rychle 🙂

raaaadka
30. dub 2013

Taky bych raději do podolí. Kam tam můžu zavolat, nevíš?

crime
30. dub 2013

@raloj přesně tak, je fakt skvělá! a jak psala pistalinda má prý v Gennetu z doktorů největší úspěšnost, takže nám to musí dopadnout dobře 🙂

nikolav
30. dub 2013

@dada074 Ne to není nic extra. Ale asi mi ho dali preventivně, protože krev mi brali až potom co mi je dali,

nikolav
30. dub 2013

@sasanka033 Když to nějaký přežije přenechám 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru