IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
5. kvě 2013

@ratatooy tak potom to je tedy dobré znamení...musím vydržet do čtvrtka...

ratatooy
5. kvě 2013

@mardusenka30 jj určo to už uteče,me je tak blbe že už ted nadávám čí to byl nápad😀

mardusenka30
5. kvě 2013

@ratatooy to ti nezávidím holka ale zase zároveň závidím, že jsi tak daleko🙂

malinka_02
5. kvě 2013

@mardusenka30 no ja po transferu dost polehavala a pak me hrozne boleli zada z toho..

ratatooy
5. kvě 2013

@mardusenka30 ja doufám že to do mesice přejde,daleko až tak nejsme nebo jsme ale stejne pořád špiním takže asi nebudu mozt vysadit utrouš vubec

mardusenka30
5. kvě 2013

@ratatooy já ho mám brát do 12 týdne tak uvidíš to jsou tři měsíce kdy se miminko zabydluje, třeba potom špinění ustane..

mardusenka30
5. kvě 2013

@malinka_02 já právě neležím už od minulé neděle...

ratatooy
5. kvě 2013

@mardusenka30 jj je to možny ale stejne ješte čekam na prvni screning a pak to začnu brat važne asi zatim mi to nepřijde

mardusenka30
5. kvě 2013

@ratatooy to tě chápu, je to pro trpělivé ženy to neustálé čekání...

1miska
5. kvě 2013

@ratatooy mam to uplne stejne.... do 12 tydne do prvního screeningu jsme se rozhodli to vůbec nikomu nerikat - ani o tom doma nemluvime, nic neplánujeme, jako by se nic nedelo......🙂

ratatooy
5. kvě 2013

@1miska tk mi jsme to řekly nekdo to sám poznal dokonce jedna ani se ptala co to bude takže vypadám tak na 5mesíc ale sama to beru tak že člověk nevi co se muže přihodit ale v duchu vím že se nic nestane takže sem v klidu

akashka
5. kvě 2013

Děvčata tak mě asi už normálně hráblo :D Od včerejška si na webu prohlížím těhotenské oblečení a dnes i kočárky! Přitom KET je ještě taaak daleko :( fakt už mi to leze na mozek všechno.. jdu radši něco upéct, ať se trošku zaměstnám.. je na tom někdo podobně? budu ráda, když nebudu magor sama :D

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka já co jsem na koníkovi nedělám nic jiného a kočárků už mám vybraných asi 10, jedny těhu kalhoty už i nosím po kámošce, nebot mám pořád místo břicha bubínek...

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 já se takhle právě vůbec neznám, a mám strach abych to tím nějak nezakřikla, ale ono ještě ani není co :D

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka já myslím, že snít je všem povoleno🙂

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 dík ;) nějak to na mě dnes asi dolehlo, dokonce jsem šla na tu stránku makemebabies.com a nad výsledkem jsem se tu úplně dojala a radši to rychle zavřela 🙂 asi je to tím, že v pátek mi kámoška co dělá v laborce řekla i pohlaví našich mrazáčků, a tak nějak se to tím vším stalo reálnější, nebo nevím...

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka to se dá zjistit i pohlaví??

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 no nám tím, že dělali PGD, tak to pohlaví ví, samozřejmě říkat to nesmí, ale ona ty testy dělala, tak mi i s výsledky napsala i toto neoficiálně.

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka aha tak to už je tedy věda hodně daleko a máte fajn, že máte i PGD

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 jj je to úžasný, původně jsme ho nechtěli, ale když už stejně nemohl být ET tak jsme si řekli, že si ho necháme udělat, navíc to bylo zdarma, tak proč ne 🙂 takže teď tam na nás čekají tři kluci a dvě holčičky 🙂

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka a kolik si dáš závést??

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 jen jedno, když už jsou zmražení tak si myslím, že zavádění dvou nemá smysl, prostě pokud se má chytit tak se chytí a že s ním bude v děloze druhé tu šanci nezvýší, maximálně se to pravé zavede holt později.. navíc mám dvourohou dělohu, tak si myslím, že by mi dvě ani nedovolili... ale já věřím tomu, že se to povede napoprvé 🙂

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka já tomu budu věřit s tebou, také mám zavedeno jen jedno a věřím mu že bojuje....resp. do zavedení jich u nás víc ani nebylo☹

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 děkuju 🙂 já teď jen netrpělivě čekám na MS, měla by být v úterý, tak snad přijde včas, nevíš jak to je, může se opozdit i když ovulace byla přesně díky OPU? Tobě moc držím pěsti, určitě se bojovníček drží ;) kolikátý den po ET jsi?

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka to fakt nevím, protože to je moje první ivf, ale holkám chodila řekla bych celkem v pohodě tak uvidíš...jsem teprve 8 den od transferu a zatím jsem netestovala...chci až ve středu tak snad vydržím..

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 jen vydrž, myslím, že testovat dřív je spíš ke škodě než k užitku ;) držím pěsti ;) btw jaký kočárek máš vybraný? :D

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka zatím žádný co se značky týká, i když hodně koukám po firkonu, ale spíš jsem uchyl na puntíky🙂 manžel se z toho chytá za hlavu, budem bydlet na vesnici🙂 jj znám bílé testy a jak člověka bodne když nevidí čárky, proto vyčkávám...

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 taky se mi líbí takové veselejší kočárky 🙂 no ale vidět manžel, že se po nich koukám, tak nevím teda :D děláš dobře, bílé testy člověka zbytečně brzo odrovnají a opačný případ, kdy tam ty čárky najdeš a pak z toho nic není, to taky není nic moc... já jsem odhodlaná testovat až 14. den, no ale uvidíme jak budu mluvit pár dní po transferu :D

mardusenka30
5. kvě 2013

@akashka já už jdu 12 den od transferu na krev, příjde mi to brzy, ale u nás to tak mají, tak proto zkouším až ve středu, ať vím do čeho jdu🙂 jinak kultivace byla jen 3 denní

akashka
5. kvě 2013

@mardusenka30 to teda tu krev berou opravdu brzo, ale tak určitě ví co dělají 🙂 určitě se brouček zavrtal ;) my ty mrazáčky máme 6 denní blastocysty, ale stejně to nic nezaručuje, prostě pokud to má být tak to bude ;)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru