IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
5. čer 2013

@akashka TO JE MOC KRÁSNÉ A JSEM MOC RÁDA, TEĎ SI TO UŽÍVEJ 🙂

nikolav
5. čer 2013

@akashka No vidíš to, že to vyšlo, moje věštecké sny nelžou. A těhotná jsi byla dávno před tím, než se mi o tvém těhotenském testu zdálo. A jinak moc gratuluju. Mě už na čárku nestačí asi pětadvacítkový test 😀 , ale spotřebuju ty co mám ještě doma a s testováním končím 😀 a užívej si to. Až teď co vím, že jsem fakt skutečně těhotná jsem se přestala pozorovat jak zvláštní 😀 a vidíš to špinění nic nebylo. Kdy půjdeš na krev?? Mě objednali na UZ za 14 dní a přijde mi to zase jako nekonečná doba 😀 ,ale to určo přijde každé to čekání na každý další ultrazvuk a tak. Já se snad poprvé v životě budu těšívat na odběr krve 😀 a já jsem teda nebrečela...to bych prořvala teda skoro víc jak týden v kuse, že 😀 ale jak píše pistalinda taky mi to nedochází asi ještě. Jsem furt vysmátá a tak no skoro furt 😀, ale věřím, že i na tebe to vleze taková pohoda. Manželův bývalý kolega říkal, že vždycky když se setkal s těhotnou tak byla jaksi furt vysmátá a totálně v pohodě a tak 😀, že by to taky chtěl zažít. Možná manžel je z toho víc na měkko. Včera jsem mu dala botičky, ať je to oficiální a nestrkám mu pod nos počůrané papírky 😀 a on s těma botičkama i spal. Dal si je na kraj lůžka. A když jsem je chtěla dát na stolek tak mi je vzal a říká mě no počkej opatrně opatrně 😀. Chlapi jsou z toho stejně víc na měkko než my 😀 tak si to užívej zlato 😀 a nebreč nebo budeš mít uplakané dítě 😉

nikolav
5. čer 2013

@sasanka033 Ahoj zlatíčko tak co?? Držím moc moc palce. Ale jelikož tě tu nevidím a nejsi tu, tak KET určitě zdárně probíhá a nebo už proběhl. Budu se těšit na tvé zprávy....a hodně štěstí!!

akashka
5. čer 2013

@nikolav mě to taky úplně ještě nedochází 😉 volala jsem do repo a v pátek ráno krev a ve 12 utz, tak se těším. A spineni slábne, takže už jsem taky v klidu 😉

pistalinda35
5. čer 2013

Mě čeká krev a ultrazvuk v pondělí, tak doufám, že je vše v pořádku 🙂

nikolav
5. čer 2013

@akashka Já na UZ bohužel nebyla ☹ i když jsem to do e-mailu psala tak na UZ mě nevzali. Ale tak co se dá dělat. Až na něj půjdu příště tak už bude vidět srdíčko. Tak aspoň se nebudu stresovat tím, že tam prd by teď šlo vidět. Ale tak třeba u tebe vidět něco půjde.

nikolav
5. čer 2013

@pistalinda35 Zlato, ale ty jsi jaksi no ehmm jak to říct už v jiné kategorii 😀 ty už máš srdíčko a něco tam vidíš 😀 já bych tam zatím viděla asi černou díru 😀

akashka
5. čer 2013

@pistalinda35 držím pěstí, určitě bude vše ok 😉

@nikolav tak mimco určitě ještě vidět nebude, ale aspoň se mi podívají na sliznice a uklidní mě s tím spinenim, no už ať je pátek 😀

raaaadka
5. čer 2013

@ewik84
Tak co nového? Já bych potřebovala být asi v jiné diskusi - snažilky květen - červen 2013, ale nenašla jsem takovou. 🙂
Jen jsem ti chtěla říct, že jsem si dělala ovulační testy a při pozitivním testu jsme to snad trefili, ale dnes 6. den po ovulaci to vypadá, že nic...čekala jsem nidaci. 🙂 Krom toho moje kamarádky 38 a 37 let si taky tento cyklus udělaly testy a trefili se a co víc - otěhotněly. Takže tiše závidím. Jak je to jednoduché. 😉 A ještě něco ...my tři chodíme ke stejné kartářce, jim to tedy vyšlo tak jak bylo předpovězeno. 😖

nikolav
5. čer 2013

@akashka Tak to určitě, ale těch 14 dní bude strašně nekonečných uaaa!!!

akashka
5. čer 2013

@nikolav když bude v pátek vše ok a doktor dovolí, tak se v pondělí vracím do práce, tak mi to snad aspoň bude líp utíkat, jen se budu muset nějak obrnit proti nasirani 😀

nikolav
5. čer 2013

@akashka No tak to nevím jak chceš udělat 😀 ?? Nějaké rady a tipy?? Taky bych to občas potřebovala 😀

ewik84
5. čer 2013

@raaaadka Ahoj, ja jsem ted porad v obdobi, kdy to neresim. Zacala jsem pit Nosifol, ale ovu testy jsem nezkousela. Ted jsem 13DC a opet na sobe nic nepocituji. Bricho me bolelo kolem 9-10 DC. Ale ale to jsem se docistovala jeste po MS, tak jsme spolu spali az 11 DC. Takze do toho zadne nadeje nevkladam. Potrebovala bych nekam jet ne dovolenou. Nejak to tu na me zase dopada. Ted mi otehotnela dalsi kamaradka. Nejak mam pocit, ze vsem v mem okoli staci se o sebe oprit a jsou v tom 🙂 A co ti ta kartarka rekla?

pavlaru
5. čer 2013

Ahoj holky,tak jsme byli v pondělí na 2.ultrazvuku a už máme srdíčko 😀
Za 14 dní další kontrola.

nikolav
5. čer 2013

Holky mám šíleně ujetý dotaz. Chtěla bych si nastavit to těhotenství. Aby tam už nebylo snažíme se, ale čekáme miminko. Ale bez termínu porodu to nejde, ale já ho ještě neznám od lékaře. Tak to nastavit asi nejde, že?

sasanka033
5. čer 2013

@akashka dneska je stastnej den!!! ja mam z tebe na krajicku, je to uplne nadhernej test!!! 🙂 🙂 🙂 gratuluju!!!

sasanka033
5. čer 2013

cuskyyyyy, tak dneska se u apolinare rozdavaly blastocysty🙂)) takze jsem si v deset zavolala, nas nanucek se krasne rozmrazil, udelali AH a v pul dvanacty uz jsem preslapovala s plnym mocakem u salku!🙂 a jako znameni, ze to dobre dopadne, se na me na chodbe sesterny usmal sam velky guru Rezabek🙂 mam hrozne dobrej pocit 😀

akashka
5. čer 2013

@sasanka033 děkuju, jsem nejšťastnější 😉 a za sebe mužů doporučit vydržet s testovanim co nejdyl, jsem rada že sem vyrzela, teď se totiž děsím každého pichnuti v podbřišku, aby bylo malé v pořádku 😀

akashka
5. čer 2013

@sasanka033 a gratuluju k transferu a těším se za dva týdny na ty dálnice 😉

sasanka033
5. čer 2013

@akashka ja ani nemam doma testy🙂 mam tady ty stary mamatesty, co v kvetnu prosly. ted na to nemam vubec myslenky, ale ja to ani nebudu potrebovat, pac tehotna proste jsem🙂

akashka
5. čer 2013

@sasanka033 no vidíš a já tu mám balení dr. Max, testovatuz znova nebudu jednou mi to stačilo 🙂

akashka
5. čer 2013

@sasanka033 a samozřejmě že těhotná si, to je jasny, tak si to pěkně uzivej.. Jinak u mě stále žádné příznaky, jen lehce cotlive bradavky, ale to jsem měla minulé z utrose i minulé úplně stejně a pak taky mě přijde že sem jinak cítit ale jenom sobě, jinak prý cítí nejsem 😀 tak nevim jestli tohle může dělat utros nebo mimi...

nikolav
5. čer 2013

@sasanka033 Gratuluju k úspěšnému transféru a k těhotenství!! Protože ty těhotná už prostě jsi!!! 😀

nikolav
5. čer 2013

@pistalinda35 děkuju. Jsem v polovině co už jsi ty 😀

1miska
5. čer 2013

@nikolav neboj, oni s krvi UZ nikomu nedelaji, byla by videt jen vysoka sliznice a nic jiného a to by nas jenom stresovalo ze nic nevidíme 🙂

nikolav
5. čer 2013

@1miska Tak u akashky to má asi důvod v tom špinění aby viděli tu sliznici. Ale asi to jinak nemá naprosto žádný význam. A jak se ti daří??

akashka
5. čer 2013

@1miska
@nikolav tak v repromede dělají utz s krvo rovnou každému, asi zkontroluji sliznici a tak... Je mi jasný že tam nic neuvidím takže no stress, jen mě uklidní že je vše ok 😉

1miska
5. čer 2013

@nikolav tak nejak bojujeme - nechci se rouhat, ale zatím mi to jako nejkrasnejsi obdobi neprijde - mam dole pet kilo, porad je mi spatne az se mi z toho nekdy brecim :( do toho jsem dvakrát zacala krvácet tak jsme jeli do nemocnice se slzami v ocich, ale zatím OK - jsme uz 10 tyden, tak musíme verit, ze to bude dobře.... ale soucasny stav bych zhrnula - stres, zvraceni, protivnost, unava, naladovost, nadymani..... 🙂 🙂

1miska
5. čer 2013

@nikolav a jak jsi dopadla s tou registraci? registrovala ses k nekomu v RF?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru