IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
14. kvě 2013

@malinka_02 jestli to chapu dobre, tak chces naky jistoty, kery ti nikdo neda. na to se vykasli, musis jim verit, od toho tam jsou. a raduj se, ze mas 4 dalsi nanuky, to je peknej luxus!

lussi
14. kvě 2013

@malinka_02 zdarec 🙂 Tak alespoň že něco! Se podívej na mě jak jsem dopadla já 😎 A v Podolí mi tenkrát zamrazili všechno v den OPU, takže jsem měla zamrazená prvojádra,žádná PK, nic prostě 🙂
Jo a holky já psala do gyn poradny schválně co mi řeknou na ten můj stimulační úspěch a odepsal mi Dr. Šulc (teď nevím z jakého je CAR) a že prej se to někdy stává, že ty folíky popraskají před punkcí, sice je to spíš vyjímka, ale stát se to může. Takže já jsem opět vyjímka 😒 No a nejlepší na tom je, že v dobé mé megaovulace jsme měli provětrávali manželovic kulky, aby na oplodňovačku po OPU byly spermoníci tak akorát. Takže pevně doufám, že mé vejcovody nejsou v provozu, ještě abych měla paterčata 😀

sasanka033
14. kvě 2013

@lussi ja se z tebe po*eru 😀 😀

sasanka033
14. kvě 2013

@lussi to jste museli provetravat dovnitr?🙂

lussi
14. kvě 2013

@sasanka033 no museli, nám to nakázala doktorka 🙂 A to jsem samozřejmě nevěděla, že ty folíky prdly 😀 Ale ne, jsem v klidu, já ty vejcovody mám vážně prapodivné.

absti
14. kvě 2013

@maraida
a nevíš jak se jmenuje ta tyčinka co ti píchnou pod kůži? A jaký jsi měla výsledek dvou pokusů???

kolino
14. kvě 2013

Ahoj holky,
tak jsem konečně doma....večer se mnou nikdo nechtěl nic mít společného a já tááák móóc krvácela. takové hnusy kusy se mě valily, věděla jsem ,že je konec, celou noc jsem brečela, ani nachvíli jsme neusnula, furt jsem se modlila a prosila andělíčka v nebíčku ať mi sourozenečka nebere, že chceme být konečně šťastní!!! 😢 😢 😢
bylo to těžké ráno sednout do auta jet do car 1,5hod autem. Ale zvládla jsem to naštěstí tam nebylo moc lidí takže mi vzali krev, hodinu jsem chodila po venku a prosila ať není konec....pak jsem šla na řadu a výsledky hcg 6319....což opět mi řekli ,že to je neskutečně moc,když jsem pouze 18 dní po ET. tak jsem šla na utz a tam bylo pouze vidět obrovský hematom, naivně jsem si myslela ,že je to miminko....prd sraženina obrovská a hned vedla pidi náznak váčku. takže tak, ve čtvrtek musím znovu toto absolvovat, snad se zmenší hematon hnusný! prý budu krvácet nadále. ale nemusí to nic znamenat ☹ takže vlastně nic nevím a ani trošku mě to neuklidnilo, mám nařízený přísný režim, takže pouze postel a wc. nic víc. tak se svámi loučím objevím se tu večer. teď jdu se trošku prospat, pokud mi půjde usnout.
MOC VÁM DĚKUJI ZA PODPORU....MOC SI TOHO VÁŽÍM!!!

irisi
14. kvě 2013

@malinka_02 taky jsem byla děsně rozhozená co mi něco podobného volali v den transferu ☹... úplně mě to vystresovalo, že i to co tam mají, že to není kvalitní když není nic ostatního k mražení..... ale dopadlo to dobře, tak věřím, že i u tebe 😉 .... oni tě až budeš přímo tam uklidní, ale je fakt že na telefonu jsou některé fakt netaktní 😠

irisi
14. kvě 2013

@malinka_02 jj tak tohle se přesně stalo holce při OHSS.... takže dr. než jsem odjížděla do okresní nemocnice říkal, když Vám budou chtít brát vaječníky utíkejte pryč nebo mi volejte já jim to vysvětlím

irisi
14. kvě 2013

@lussi dr. Šulc je z Gestu, chodila jsem k němu.... no takže jste si to ještě pojistili doma 😎

irisi
14. kvě 2013

@kolino jeeeeee, vidíš, prďolka tam je....... hele určitě a 100% dodržuj ten režim, musíš jen ležet aby se ten hematom vstřebal nebo postupně odešel pomalu a neohrožoval mimi..... dali ti něco? kup si ten ascorutin, je to bez receptu a ber ho 2-2-2.....jo a jak máš ten utroš, jestli 2-0-2, tak ber dvě i v poledne...... držím pěsti, ono to klapne, jen si to budeš muset chvíli odtrpět ☹..
jen nechápu přoč tě ženou takovou dálku a takovým natřásáním znovu..... proč ti nedají sakra hospitalizaci v nemocnici kde by tě za dva dny zkontrolovali a nemusela bys zbytečně jezdit sem a tam 😠

lussi
14. kvě 2013

@kolino Tak to je masakr, doslova!!!!!!!! Drž se holka naše!

lussi
14. kvě 2013

@irisi když slyším co se v těch nemocnicích děje, tak ještě, že tam @kolino večer nejela, ještě by ji tam vykuchali 😖

irisi
14. kvě 2013

@lussi jj já sama jsem na vlastní kůži zažila hrůzu v místní nemocnici kdy mi při punkci napíchli vejcovod a stížili mi možnost mít dítě a nevyšlo kvůli tomu druhé IVF, takže pokud jen je to možný jezdím do Prahy do Podolí..... samozřejmě i tam mohou být omylný, ale přeci jenom snižuju to riziko a je to úplně jiný přístup a odbornost na gynekologii tam než tady u nás
a chápu kolino, že nejela.... kor když jí to řekli po telefonu, oni by ji mohli zase poslat dom a už ta cesta není dobře... rptoo nechápu že ji takhle honěj dom a zpět do centra ☹

lussi
14. kvě 2013

@irisi no to je strašný! Hlavně, že to dobře dopadlo a jsi těhulka 😵 Budete mít nejkrásnější dárek pod stromeček 😵

dada074
autor
14. kvě 2013

@malinka_02 tak ať se pěkně chytí a už se nepustí,držím palce.

sasanka033
14. kvě 2013

@kolino huraaaaaaaa, je tam!🙂 takze ted pekne lez, at se hnusnej hematon vstreba, proste zmizi a uz bude miminko jen silit🙂

ratatooy
14. kvě 2013

@kolino ahoj,neboj doopravdy to muže dobře dopadnout takovjch už bylo hematom zmizí a mimčo vyroste

dada074
autor
14. kvě 2013

@kolino holka drž se to je opravdu děs,ale jedno povzbuzení kamarádka taky od nás takto krvácela také,hematom jak hrom a dnes má 3 týdny chlapečka,ve čtvrtek na tebe budu určitě myslet,hlavně koukej ležet!!!!!
@lussi no a co tak si založíte školičku.Máš mít doma dvě,když jich můžeš mít víc 😅

maraida
14. kvě 2013

@absti jmenuje se to Zoladex.
A výsledky...1.IVF úspěšné,dcera Viktorka,2.IVF neúspěch

raloj
14. kvě 2013

@kolino NO to jsou v podstatě dobré zprávy prcek se drží, teď jen dodržuj ten klidový režim, aby to nezabalil a vše bude v pořádku ;)

akashka
14. kvě 2013

@kolino panejo, to je teda něco, ale určitě to bude v pořádku, já ti moc držím pěsti... moc na tebe myslím, ať je vše ok ;)

dada074
autor
14. kvě 2013

@irisi holka vydrž třeba neklapne ani to jedno,ale kdyby náhodou jste zvaní a ty si to tu už zařiď jak chceš. 😉
@brsh gratuluji a to víš,že si to vybojujou.

meyryen
14. kvě 2013

@kolino Moc na Tebe myslím a držím palce, ať to miminko zvládne. Opatruj se.

dada074
autor
14. kvě 2013

@ratatooy Miluš prosím tě kolikátý den po aplikaci pregnylu by tam už neměl být?10 - 12 nebo víc?

malinka_02
14. kvě 2013

@sasanka033 jo jo takhle mi to rekli a ted ze na muj pomalu natlak je teda zmrazi ale ze se asi nerozmrazi..
@meyryen jde o to ze sem minule mela 6 a nechytlose adne a ed dvojnasobne davky a horsi ysledek..
@akashka presne! To bych taky cekala!

sasanka033
14. kvě 2013

@malinka_02 ze se asi nerozmrazi??? to je snad uz na zalobu, takovyhle kecy 😠

malinka_02
14. kvě 2013

@lussi 😀 😀 😀 Ja si kdyztak jedno vezmu 😀
@kolino tak neni nic ztraceno!! Lez a ver tomu!!
@dada074 dekuji!
@irisi prave, stacilo by volit lip slova.

malinka_02
14. kvě 2013

Uz jsem holky doma po transferu, takze tehotna!! 😀

malinka_02
14. kvě 2013

@sasanka033 no ale sem tehotna a uz tam nepojedu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru