IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
2. kvě 2013

@akashka
@nikolav
cau holky, no tak to se k vam pridam do fronty maminek na kveten/cerven, s tim svym ketem. zatim to u me vypada tak na...ja nevim 😀 tak asi na pulku kvetna. pokud k nemu teda dojde, kdyz mame jen jednoho nanucka.
@nikolav
jinak ty voe!!! to je priserny, jak ti je! je mi te hrozne lito, ale co uz, dala jsi se do boje, tak ted uz couvnout nemuzes🙂 a je to svata pravda, musis bejt na transfer v poradku, tak hlavne at se ti udela lip a pak jsi ve fyzicky i psychicky pohode na ket. takovejch mrazacku!🙂 to nebudete vedet kerej vybrat🙂

malinka_02
2. kvě 2013

@nikolav to me mrzi! Spousta holek zustava az do ketu a kdyz je ti takhle tak urcite te doma nechaji..
@dada074 no u nas je to spis o manzelovi on jaksi neni empaticky 😠

malinka_02
2. kvě 2013

@sasanka033 ja to vidim cca na 13 et tak pak budem kousat nehty spolu 😀

sasanka033
2. kvě 2013

@malinka_02 jo a ty mas zejtra i kontrolu, vid? tak drzim palce, je to prvni, ze jo? nevime este vyvoj, nebo jo?

sasanka033
2. kvě 2013

@malinka_02 kazdopadne jako partaka na tuhle manikuru te beru🙂

dada074
autor
2. kvě 2013

@malinka_02 no já dnes nafoukla spíš pusu než že bychom se rafli,ale když přijede dom z práce plácne sebou na sedačku a za chvilku chrní,a to v 15 hod.já vím,že vstával ve čtyři,ale člověk může být sebevíc unavený a když kolem něj lítá ještě mrňous,tak bych si to nedovolila.Prostě mě vytočil,počítala jsem stím,že si stoupnu k žehlení a nebudu muset každou minutu sledovat raubíře,je pravda,že jsou to andílci,ale občas si člověk od nich rád trošku odpočine,stačí i blbá hodinka a co on lehne a chrápe,nevím jak to dělají ostatní chlapi.ale ten můj už mě s tím pěkně ser...,je to skoro každý druhý den.Jééééé to je román.

irisi
2. kvě 2013

@nikolav Ahoj,dr i ty jste rozumný,přeju ti ať je brzo dobře a za chvíli máš mrazacka v plochém bříšku 😉

malinka_02
2. kvě 2013

@sasanka033 no mam a zatim nevim ale mivam kratke cykly takze minule sem sla 7dc a 9dc a pak uz opu tak doufam ze folici budou a bude to stejne.. Teda mam strach jako blazen aby byli!!
@dada074 😀 Muj vstava v 6,30 a vraci se ve 20 i 21 pritom ma 8 hodinovou pracovni dobu ale on proste musi odchazet posledni 😠 To by nebyl on.. Prijde zepta se co bude k veceri a ji. Pak wc a vana a presne gauc a tv a vytuhne 😠 Jak pres kopirak 😠

nikolav
3. kvě 2013

@mardusenka30 To ano, ale já bojovníčkům věřím, že to zvládnou, vše co je čeká.

nikolav
3. kvě 2013

@raaaadka Díky. No je mi celkem víš jak musela bych být sprostá 😀 . Sice jsem včera od rána už vysadila všechny léky, ale blbě je mi furt. To hned tak neustoupí. Doktor mi to taky říkal. A já se těšila jak mi bude dobře 😀 . Akorát ještě vydržet do MS a pak hurá na KET.

nikolav
3. kvě 2013

@akashka Neschopenku už mám, ale nechce se mi jít na pár dnů do práce a pak zase si brát neschopenku. Víš jak. Je to takové dost blbé. Taky jsem zvědavá kolik jich teda zamrazí. A kdy pošlou zprávu. Dneska je budou zmrazovat. Tak snad to všichni přežijí.

nikolav
3. kvě 2013

@dada074 Tak lékař by neměl být problém. Dohodnout se s ním myslím dá. A pokud ne tak si to převedu k obvoďákovi a ten mě doma nechá. Díky za povzbuzení snad už brzo bude. Strašný to týden. Ani při střevní chřipce a jsem neobjímala wc tak často 😀

nikolav
3. kvě 2013

@sasanka033 Díky teď už to fakt zpět vzít nejde. I když teda doufám, že toto dlouho nezažiju, protože je to fakt hnus. Zlatý injekce. Doufám, že z nich zbude hodně na zmražení a pak po rozmražení. A ten tvůj je bojovníček to přežije uvidíš 😉

nikolav
3. kvě 2013

@malinka_02 Doufám, nechci ukončit neschopenku jít na týden do práce a pak si ju brát zase. To by mě asi vrchní roztrhla jak hada. Protože by kvůli mě musela furt přepisovat služby.

nikolav
3. kvě 2013

@irisi Ploché doufám dlouho nezůstane 😀

pistalinda35
3. kvě 2013

@nikolav To je mi moc líto, že se ti tolik rozjel hyperstimulák... ☹ ať jsi brzy fit!

Jinak všem přeji krásný den...

akashka
3. kvě 2013

@nikolav tak to si neschopenku pěkně nech a odpočívej, já se rozhodla, že pak po KETU budu taky doma, alespoň ten týden.. v práci jeto občas docela fičák a zavádět si tu utroš je na houby, navíc se ve mě ani neohřeje, protože lehnout si tu na chvili s nohama nahoru nehrozí :D A zmrazí ti mimča po jednom? Já totiž nevím jak to je pak technicky, když chci zavést jedno, oni ho rozmrazí a třeba nepřežije, tak stihnou rozmrazit druhý, aby byl KET, nebo se to zas kvůli tomu odloží? Docela mě to trápí, protože zas další měsíc čekání, to by mě asi už škráblo :D

mufyxa
3. kvě 2013

všechny zdravím tam mi v sedm odebrali krev a v deset mám volat pro výsledek .... to se nedá vydržet to jsou nervíky 😝 😝

akashka
3. kvě 2013

@mufyxa držím pěsti ;)

mufyxa
3. kvě 2013

@akashka děkuju moc 🙂

pistalinda35
3. kvě 2013

@mufyxa drzim palecky co muzu 😉

megie4
3. kvě 2013

@nikolav Holka zlatá,ty musíš trpět 😝 😒 Ale vydrž to,už máš velký kus cesty za sebou!Bude líp a až si budeš hladit bříško nebo pak až se mrňous narodí a nenechá tě spát,tak si na tohle ani nevzpomeneš.Držím palečky,ať je ti líp! 😉

megie4
3. kvě 2013

@mufyxa Já taky držím!!! 😀 😀

sasanka033
3. kvě 2013

dobre rano vsem, snad u vas neni tak hnusne jako tady🙂
@megie4 nemel tady nekdo dneska testovat?🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@mufyxa vydrz prdka, vydrz!🙂 ted uz to bude jen dobry🙂

megie4
3. kvě 2013

Zdravím vás všechny.Tak holky,dneska test,11.den po et-bílo a i když bych čárku chtěla vyčumět,tak nic 😅 Tak další až v neděli a pak v pondělí než pojedu do CARu,ale zřejmě z toho nic nebude.Bazální teplota je teda pořád na 37,ale to může klesnout ze dne na den.Teď už je to spíš takové zbožné přání aby na mě ty // potvůrky vykoukly,ale spíš už se smiřuju s neúspěchem,a ani na sobě vůbec nic nepozoruju,což minule bylo právě naopak.No,tak jsem říkala manželovi,poplatíme korunky,co jsme si půjčili na tenhle cyklus,počkáme 3 měsíce a jedem znova.Mezitím si necháme udělat imunologii a genetiku a rozhodnem se,jestli tedy změníme kliniku.A samozřejmě se budem snažit doma,třeba se stane zázrak.Hormonů mám v sobě dost. 😝 😀Na pojišťovnu máme ještě 3 pokusy,tak 1 bychom rádi ještě zkusili z mých vajíček(tedy pokud se povede ještě nějaká ze mě vymačkat) a pak už bychom šli do toho dárcovského programu.Jj,je to boj,ale my se nedáme! 😉 😀

sasanka033
3. kvě 2013

@megie4 zlato, je super, ze mas nejakej dalsi plan, ale rozhodne prosimte jeste nedelej zavery, 11 po ET preci spousta holek jeste nemela na testu nic! a vis jak je to s priznaky, kazdy tehu je jiny. ja ti verim, ze to jeste dobre dopadne🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@megie4 btw ma smysl merit BT, kdyz zavadis utros?

pistalinda35
3. kvě 2013

@megie4 11 den je moc brzo na nějaké závěry.... mně se duch objevil až 16 den od ET ..... krev ti třeba vyjde....

mardusenka30
3. kvě 2013

dobré deštivé ráno všem...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru