IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 no jako kopou ho chudacka uz vsichni, fakt jako tlak na nej delaj obe rodiny. ja teda ne, ja si fakt preju, aby to udelal, az to sam tak bude chtit. ale desne se tesim na to gesto, moc bych si prala, aby si me chtel vzit. tu svatbu vlastne ani nechci tak moc, jako tu zadost. 🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 no doprcic, k tomu potrebu iphone nebo ipad??:(

janinafox
3. kvě 2013

@irisi děkuju... snad to bude ok, dneska jsem šéfovi řekla že cca za 2 týdny budu zpět, no a v ducu jsem si říkala a snad už jako těhulka :D

malinka_02
3. kvě 2013

@nikolav no ono to mas az za mesic nez za tyden.. Teda podle toho jak ted budes doma.
@akashka jo to cekani je na pytel..ja mela ivf v cervenci a 3 kety a trvalo to 3/4 roku nez 3 kety probehli..nejdriv se prosvihka ovulace pak anovulak.. Pak vikend..furt neco..
@megie4 utros teplotu zvysuje takze mereni BT je zbytecny.. Mrzi me to.. Snad se duch objevi.

mardusenka30
3. kvě 2013

@pistalinda35 musíš o tom pořád mluvit až už to nebude chtít poslouchat🙂)) u nás to tak nebylo tak jen hloupě radím, oni se bojí a nemají ani čeho🙂

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 jj to chápu, u vás to půjde spíš až ten tlak poleví, každý chlap potřebuje jiný přístup🙂

mardusenka30
3. kvě 2013

@ewik84 však na stres máš času dost, chápu, že to naštve, ale užij si klidný víkend, máš na něho právo...

sasanka033
3. kvě 2013

@ewik84 na druhou stranu - to se proste musi prerozdelit, ta prace...kdyz tam nekdo delsi dobu neni, jinak by to nebylo hotovy. ale je to kratkodoby reseni, ne?

megie4
3. kvě 2013

@mufyxa Super!!!!Moc blahopřeju,nádherné čísílko.Tak se opatruj mamčo! 😀 😀 😀 😀

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 no...to na nej prave nefunguje, on je ten typ, co nesnasi, kdyz ho nekdo do neceho tlaci a udela pak spis opak, pac se sprajcne🙂 no beran, no🙂

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 k čemu iphone??

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 no právě, až opadne tlačení, rozhodne se sám...

malinka_02
3. kvě 2013

@mufyxa super! Gratulace!!
@mardusenka30 ty nestresuj, 6 den je na priznaky brzo a nekdo nema zadne ani ve 3 mesici.
@pistalinda35 ja myho tahala po peknych mistech na svatbu a ptala se jak maj obsazeno, byl unor a kdyz zjistil ze maj skoro ten rok plno a zacal rikat kde se mu libi a kde ne tak me pozadal 😀 😀 😀

malinka_02
3. kvě 2013

@mardusenka30 hlavne hypoteka je vetsi zavazek nez svatba 😀

megie4
3. kvě 2013

@sasanka033 A kdy ty jsi říkala broučku,že jdeš do toho KETu?Ať zas můžu fandit já 😀 😀

mardusenka30
3. kvě 2013

@malinka_02 vidíš my máme obojí i oddací list i hypotéku a to ještě spravedlivě zatím rozdělenou, já pozemek on dům🙂

malinka_02
3. kvě 2013

Holky ja dnrs v caru, nebyl tam ani muj dr ani druha doktorka, tak jsme meli takovyho mladyho co uz minule nic nevedel.. Po roce a pul co tam chodime my dneska nevedel ani jestli injekce dostanu u sester mebo kde.. No nicmene rikal ze na kazde strane asi 5 foliku tak doufam ze koukal dobre! Minule sem mela 6 a z nich 5 embryek nakonec tak doufam ze pri dvojnasobnych davkach tech 10 bude..doufala sem ve vic ale sem rada! V po dalsi utz a myslim ze str- ctv OPU.

mardusenka30
3. kvě 2013

@malinka_02 vzali jsme se i kvůli adopci...

mardusenka30
3. kvě 2013

@malinka_02 tak to jsi šikula, rostou potvůrky, v pondělí na tebe budu myslet ať tam je někdo rozumný...

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 no na ty fotky...ta aplikace na delani potomku, teda jako fotek potomku🙂))

sasanka033
3. kvě 2013

@megie4 podle toho, co o KETu vim, tak by to melo byt kolem pulky kvetna u me. ale vim prd, pac teprve v pondeli jdu na UTZ, to budu 10DC a podle toho mi asi reknou co a jak.

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 já to dělám přes svůj notas a nejsem techn. typ a neumím anglicky a zvládla jsem to, zda to jde i přes ty věci co jsi psala fakt nevím☹

sasanka033
3. kvě 2013

@malinka_02 wow!!! 10 foliku!!!!🙂 parada🙂

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 ja jsem technickej typ a anglicky umim a nejde mi to🙂))) asi jsem tema hormonama nejak zdementnela🙂))

megie4
3. kvě 2013

@sasanka033 Tak to na Tebe budu myslet.Půlka května je cobydup 😀 a budeš se zase moc těšit 🙂 🙂 😉 Třeba zrovna ten nanuček bude ten správnej,jen si musel počkat. 😉

megie4
3. kvě 2013

@malinka_02 Krása,10 folíčků.co já bych za to dala! 😅

sasanka033
3. kvě 2013

@megie4 no...je zabrzdenej po tatinkovi, blastocysta z nej byla az 6.den:))))

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 pak nevím co ti radit, ta stránka tě sama vede...

sasanka033
3. kvě 2013

@mardusenka30 no ja se na to jeste jednou podivam, ani FB na to nepotrebuju?

mardusenka30
3. kvě 2013

@sasanka033 ne nepotřebuješ...
http://www.makemebabies.com/
jen tuto stránku a už vkládáš fota a klikáš🙂

akashka
3. kvě 2013

Holky tak mám čerstvé zprávy, už jsou výsledky PGD - ze 7 embryií nám zůstalo 5🙂 ať už to dostanu a šup šup na KET!!! :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru