IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

kolino
6. kvě 2013
megie4
6. kvě 2013

@kolino Jeje,vůbec nemysli na to,že to je vadný test,vždyť je tam ta čárečka krásně vidět! 😉 🙂 Pokud si nejsi jistá,testni zítra znovu,ale já myslím,že je to tam! 😵 Zatím jen opatrně,ale gratuluju. 🙂

mardusenka30
6. kvě 2013

@megie4 to mě mrzí, ale vážně počkej na krev, nikdy nevíš, třeba tě to ještě překvapí. Ale chválím tě, jak máš znovu nastartováno do boje, to je potřeba a já věřím, že to výjde a CAR bych klidně změnila na to máš právo vždy. Budu ti držet pěsti ať to ustojíš tak jak máš naplánováno...

mardusenka30
6. kvě 2013

@kolino ta je krásná🙂

mardusenka30
6. kvě 2013

@malinka_02 já nestíhám měnit neustále šatník...

kolino
6. kvě 2013

@megie4 no starch bude vždycky, ještě k tomu zkušenost s potratem...moc na psychice nepřidá! ale už jsem jedním krokem v naději ,že by???? a tobě kočko držím palce, na krvi trvej, přece jsou holky co nemají testi pozitivní a jsou!!!! tak aby byla jistota.

@mardusenka30 děkuji a ty kdy...hm? taky bude držím palce!!!!

pistalinda35
6. kvě 2013

@kolino blahopřeji maminko 🙂

mardusenka30
6. kvě 2013

@kolino já chci testovat až ve středu a ve čtvrtek jdu na krev, jsem po et od 27.4 tak ještě raději počkám..

sasanka033
6. kvě 2013

ahoj holky. tak jsem se vratila z UTZ kontroly 10DC a z KETu nic nebude ☹
nemam sliznici, zadnej folik, prirozena ovulace nebude a jeste je tam nejaka cysta. musime zas mesic cekat, zda se telo vzpamatuje:(

akashka
6. kvě 2013

@megie4 to je mi líto, ale opravdu trvej na všech vyšetřeních a bojuj dál ;)

@sasanka033 jej to mne mrzí, taky se toho trochu děsím, abych tak nedopadla, sliznici mám normálně dost nízkou, tak bych radši aby mne nějak stimulovali...

megie4
6. kvě 2013

@sasanka033 teda to nechápu.já myslela,že i před KETem dávají nějaké léky na přípravu třeba právě té sliznice.tobě nic nedali?a folíky přece nepotřebuješ,když jdeš na KET.asi tomu moc nerozumím.

mardusenka30
6. kvě 2013

@sasanka033 to mě teda mrzí☹ , musíš vydržet a potom o to víc zabojuješ...

sasanka033
6. kvě 2013

@akashka a jak ty jsi daleko? kdy mas jit na UTZ a ev.na KET?

@megie4 no zrejme je potreba, aby bylo telo nastartovany na prirozenou ovu. kdyz neni, tak se nezvedne ani sliznice. prej vevnitr vypada, jako v druhy pulce cyklu...takze jako kdyby uz ovu probehla. proste tam neni nic jak ma.
no a hormonama to prej nehonej...tak nevim. ale asi je to tak lepsi, kdyz to telo nemam ready...co myslis?
a zlato, co se deje u tebe?

sasanka033
6. kvě 2013

@mardusenka30 dekuju...no je to blby, byla jsem na to pripravena psychicky, ale fyzicky evidentne ne:( co je novyho u tebe?

mardusenka30
6. kvě 2013

@sasanka033 u mě zatím nic, příznaky nespecificky připisuju utrogestanu a test zatím neproveden, chci vydržet do středy...

sasanka033
6. kvě 2013

jo a predstavte si. rekla jsem si o tu pruchodnost, tak na ni jdu ve ctvrtek, u apolinare se dela jen vzduchem, zadna laparka. chci to mit hotovy, abych vedela, jaky mame moznosti prirozene nebo na IUI. no a pak jsem resila zda mi neudelaj tu imunitu a doktorka potvrdila, co jsem si rikala ja. ten postkoitalni test, jak byl negativni, byl delanej moc brzy, nebyl to jeste ovulacni hlen a tak byl nepruchodnej. ten doktor co mi to delal je snad uplne blbej, no chapete to? tak vidi, ze dominantni folik ma 14 mm a on mi dela PCT a jeste rekne: v tom hlenu se nenasla jedina spermie, nevime kde jsou, ale nejsou tam. misto aby rek, ze nema PCT smysl delat, kdyz ovu je za 4 dny, nebo ze ten vysledek tomu odpovida. no takze me troch uklidnila...ze to zkusime taky udelat jeste jednou a lip nacasovany, pak teprve kdyztak imuno.

sasanka033
6. kvě 2013

@mardusenka30 ok, to delas dobre, moc ti drzim palce. ja uz nikdy driv nez mam testovat nebudu, je to akorat vo nervy. tak tfuj tfuj!🙂

akashka
6. kvě 2013

@megie4 ovu být musí aby tělo mělo dojem, že pak to embryo je její výsledek 🙂 hodně laicky řečeno 🙂

@sasanka033 no já jsem dnes 28DC, takže doufám, že zítra dorazí MS na čas, když byla OPU přesně 14DC no a zatím nevím vůbec co bude dál, dnes by mi měla volat koordinátorka, tak se jí zeptám, jak to s tím ketem bude.

@mardusenka30 vydrž, vydrž, držím pěsti ;)

teksas
6. kvě 2013

@sasanka033 Ty jsi nemela vuzbec laparku vid? ja byla taky na tom vzduchu...nebylo tak hrozny..jak jsem si myslela

mardusenka30
6. kvě 2013

@akashka děkuji

mardusenka30
6. kvě 2013

@sasanka033 přesně, mě to fakt bolí když to tam nevidím, tak vydržím...ačkoli můj chlap už je nervoznější víc než já🙂

sasanka033
6. kvě 2013

@teksas cusky🙂)) ne, zadna laparka...aspon zatim ne. desi me ta dlouhe pracovni neschopnost po tom.

raloj
6. kvě 2013

@lucik1986 taky moc gratuluji :D
já jdu na UZ 13.5., taky do gennetu, tak si můžem držet palce ;)

raloj
6. kvě 2013

@pistalinda35 to jdeš den po mě ;) taky ti to tak neutíká?

teksas
6. kvě 2013

@sasanka033 JO to mas pravdu asi by jsi musela bejt doma..i kdyz je teda po tom mimo..jsem byla cca mesic na neschopnosti ale po tydnu uz v praci ..jsem strasna ale doma to bylo hrozny...ale dulezita je teda urcite ta prirozena sliznice....ja mela docela vzdycky vysokou ze si ji tam chvalili...tak drzim palce ...takze by to vychazelo cca na pulku cervna? KET?

sasanka033
6. kvě 2013

@teksas ja nevim, ja uz normalne fakt prestavam pocitat, ted jsem tak zklamana zas...se bojim, ze ani ten dalsi cyklus to nebude ok.
jinak mne na gynde rekli, ze po laparce tri tejdny neschopnost no. ze je to jako regulerni operace.

teksas
6. kvě 2013

@sasanka033 no to je no ta neschopnost takhle dlouha...no tak pokud ti nebude rust sliznice vic cyklu tak ji nejak pak uz pomuzou...

sasanka033
6. kvě 2013

@teksas no covece, fakt asi az pulka cervna:( ja se z toho pos...:(

pistalinda35
6. kvě 2013

@raloj ahoj 🙂 už se nemůžu dočkat. Dnes jsem nastoupila po více jak měsíci do práce, tak mám o zábavu postaráno a myslím, že mi to rychle uteče 🙂 Ale je fakt, že bych radši byla doma v klidu, asi jsem měla doktorce odkývat to rizikové 🙂 Ale mně to bylo takové blbé, když ještě to nemám černé na bílém, že je vše OK a jsem fakt v tom. Nějak tomu nemůžu uvěřit... spala bych. Co ty, chodíš do práce ?

sasanka033
6. kvě 2013

holky, nekdo tady doporucoval na prvni pulku cyklu neco brat..melo to naky F v nazvu nebo tak neco...nekdo, kdo stimuloval, pak doktorka i pochvalila krasny vajicka, nevite co to bylo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru