IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

eevvaa
8. kvě 2013

@mardusenka30 tak já tam neměla ani toho ducha ☹ , no sobota to rozhodne

akashka
8. kvě 2013

Devcata tak já furt jen spinim, mě z toho skrabne, náplastí jsem teda zatim nelepila, ale snad se to už konečně rozjede dnes.. Já to nikdy takhle neměla, vždycky hned krvácení silně a teď když potřebuju vědět kdy je 1DC tak tohle...

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 huraaa, huraaa, mame tu dalsiho ducha do nasi rozrustajici se rodinky🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@eevvaa já myslím, že je ještě fakt čas, neztrácej naději, mě přijde krev zítra také brzy, ale v CARU to tak chtějí tak uvidím, duch je fakt mini a nebyl hned, jak píšu, mohu mít špatný test

eevvaa
8. kvě 2013

@mardusenka30 sice trochu špiním, ale zatím se to nerozjíždí, tak malinká naděje tam snad ještě je. Mužskej z mých špatných úsudků taky není ve své kůži, kamarádce to vyšlo na poprvé a on tomu taky věří, když já problémy vyloženě nemám no.

mardusenka30
8. kvě 2013

@eevvaa špinit se prý může, hnízdí se embryjko...neztracej hlavu, můj mužskej vše svádí na utrogestan, asi ho už bral nebo co🙂 a na další pokus jde on, aby si to vyzkoušel🙂

meyryen
8. kvě 2013

@mardusenka30 slaboučkej, ale je tam 😉

coralin
8. kvě 2013

@akashka Ahojky, můžu se zeptat na ty náplasti? To je nějaká novinka? Já měla na sliznici jen estrimax a teď o něm mluvili také? Moc díky za nové info

mardusenka30
8. kvě 2013

@meyryen jj jen jestli mě nestraší...

akashka
8. kvě 2013

@coralin ahojky, je to estrahexal 50, mám lepit 3 náplasti každé čtyři dny, od prvního dne cyklu a tak jsem právě nervózní, že mi to začíná takhle vlekle a nevím jestli to už nalepit nebo furt čekat až se mi to úplně rozjede...

coralin
8. kvě 2013

Ahoj, rozhodovala jsem se jestli vám to vůbec napšísu, začala jsem také špinit a tak jsem pořád doufala, že to nic nebude, ale nevyšlo nám to. Už to mám bohužel potvrzený i z krve ☹ , takže se jdu dohodnout s doktorkou 15.5. a chtěla bych jít rovnou do ketu jak nejdřív to bude možné. Máme naštěstí ještě jednoho mrazíka, takže doufáme, že se zahnízdí on. Ve čtvrtek se jedeme podívat na štěně🙂
Myslím, že ohledně ketu asi nemá smysl na nic čekat, ne? nechce se mi totiž teď vysazovat metypred a pak ho zase znovu 3 měsíce brát, nebo rok čekat než se zase snížej hodnoty. Jenom bych splaskla a pak bych hrozně nabrala tak mi to přijde zbytečný vysazovat.....
Holky, já jsem tomu tentokrát tak věřila, po tý dlouhý době čekání ☹

malinka_02
8. kvě 2013

@megie4 to me moc mrzi!!
@sasanka033 musis verit ve spravny cas, jeden mesic te nezabije uz po vsem cekani, zajedte si enkam na nejaky pekny vikendik!

coralin
8. kvě 2013

@akashka Ahojky, tak to bohužel nevím, slyším o nich prvně tak jsem překvapená a zeptám se na to až půjdu na kontrolu. Hlavně nebuď nervózní, ať se to povede. Já jsem se teda taky snažila nebejt , vím, že to je strašně težký

malinka_02
8. kvě 2013

@mardusenka30 berusko mamatest je kvalita!! Bude to dobre uvidis! I unava a hlad jsou nejlepsi priznaky!

raaaadka
8. kvě 2013

@kolino to se někdo má. 🙂

raaaadka
8. kvě 2013

@kolino
Tak to je pecka a ještě k tomu to tak mělo být, jedno zbylo, jedno zavedeno a jedno se zavrtalo. Krása. 🙂

sasanka033
8. kvě 2013

@coralin ahoj, mezi me to a budu ti drzet palce na ket. taky jsem na nej chtela jit hned tenhle cyklus, ale po kontrole 10 DC na UTZ mi doktorka sdelila, ze mam cystu, zadnej folik na ovu a spatnou sliznici. takze se ket odklada minimalne na dalsi mesic. to jen abys vedela, ze vevnits nemusis bejt ready. ale kazdej je jinej, tak uvidite🙂 my mame taky v zasobe jen jednoho nanucka.

malinka_02
8. kvě 2013

@kolino krasny! Gratuluju!!

sasanka033
8. kvě 2013

@malinka_02 diky, tak to my jako vyletime, ale ted jsme si vzali dovolenou a ja musela na UTZ kvuli ketu, kterej se nekona..🙂 no pesek.

raaaadka
8. kvě 2013

@coralin
Jdi hnedka do Ketu, jako tady holky. A nezoufej, vše je jak má být! 🙂

malinka_02
8. kvě 2013

@coralin to mem mrzi! Ale ketik urcite vyjde! Musi a mas recht hned jdi do ketu!

meyryen
8. kvě 2013

@coralin To mě moc mrzí ☹ Přeju hodně sil do dalšího boje a statečnýho mrazáčka 😉

malinka_02
8. kvě 2013

Holky me po ovitrelle boli bricho mam hi jak balon i curani boli, trochu uz nerviky z narkozy i kdyz vim ze je to ok.. A holky zas 2 kg nahore jen za 12 dni stimulace! Takze od cervence 14 kg 😢

mardusenka30
8. kvě 2013

@malinka_02 🙂 děkuji, ale hladová bývám i před menzes🙂 už uvidím zítra, padne verdikt

mardusenka30
8. kvě 2013

@malinka_02 také mám 2 kila nahoře, ale to zhubnem, musíme, zítra na tebe budu myslet...

mardusenka30
8. kvě 2013

@coralin tak to mě teda také mrzí, dneska to tu je jako na houpačce tolik zpráv, jsi bojovnice a máte mrazáčka to už musí vyjít, teď aspoň potřebuješ sílu pro nanučka, ale vím, že to je těžké...

coralin
8. kvě 2013

@mardusenka30 Ahojky, díky, ani nevíš jak moc mě. Tak jsem tomu věřila, přála jsem si, aby to bylo takhle na jaře, byla jsem hodně pozitivně naladěná, po tom roce čekání, než jsme do toho vůbec mohli jít, těšila jsem se... a nějak nám to není asi souzeno, nebo co....

mardusenka30
8. kvě 2013

@coralin jj tohle je nespravedlivé, někdo má děti hned a ani je nechce a jiní musí podstupovat takový boj a dal by jím vše☹

sasanka033
8. kvě 2013

@coralin to nerikej, ze vam to neni souzeno. proste jen musis bojovat vic, nez nekdo jiny...ted si od toho snaz odpocinout, vim o cem mluvim, tejden jsem byla uplne zlomena a ted je mi mnohem lip i presto, ze nemuzeme jit ani do toho ketu. neboj se nic, jednou se dockame vsechny🙂

aaajeto
8. kvě 2013

@mufyxa Tak jsem zkusila rano znovu a je tam! a o chloupek viditelnejsi nez vcera 😅 Ale porad mam srach se radovat, ani manzelovi jsem to nerekla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru