IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
20. kvě 2013

@eevvaa Tak držím palce ať to vyjde.

akashka
20. kvě 2013

@nikolav jj to je super 😉 u mě je právě taky všechno bez problémů, ivf podstupujeme jen kvůli špatnému spg.. U mě jediný problém je ta dvouroha deloha a to má spíš pak vliv na porod, donoseni a tak a to spousta žen ani neví že to má a zjistí to až po porodu třeba, takže si z toho nemám dělat hlavu..

nikolav
20. kvě 2013

@akashka Určitě. Myslím, že plno ženských ani neví, že třeba něco mají a ani když to neví tak je to možná lepší! My jsme do toho šli kvůli těm mým vaječníkům líným. Kdybych to věděla dřív nikdy bych nebrala antikoncepci nic. Před tím jsem sice měla bolestivou a nepravidelnou MS, ale byla jsem blbá, že jsem doktorce slepě věřila. A když jsem měla z HA takové bolesti tak mi nevěřila a HA mi změnit nechtěla nic a ještě mi řekla, že mám jít k psychologovi. Kráva jedna. No ale to už je. A jsem ráda, že máme čtyři mrazáčky po jednom. A doufám, že se teď po KET uchytne mimoušek.

irisi
20. kvě 2013

@nikolav takhle se taky chytne,vzdyt uz pro nej mas bajecnej pokojicek v brisku ....ani se nedivím dr. hubendourove jako ty nemohou unést pupek s dvojkami 😅
@brsh to jsem nemyslela 🙂,kdyby Te to nerozhodilo,tak zkus v sobotu zda mas v tele pregnyl Ci ne....ale Streda uz by mohl byt ok 😉
@malinka_02 odhalí naštěstí,ale ja se jich nechci vzdát to snad by v tu chvíli byl lepsi spontalni potrat.....ale nic takového se nestane B-)

nikolav
20. kvě 2013

@irisi No nejvíc jsem se vyvalila když na mě doktor vy jste tak hubeňoučká 😀 no jsem mu říkala jááá?? Vždyť já před laparkou, než mi ji zkazili, jsem vážila 45 kilo. Teď mám 53 kilo a špek na břichu tak kde jsem chudá 😀 ? No ten na mě čuměl 😀 je pravda, že by to určitě byla fuška nosit dvojky. Ale kdyby se už tak stalo tak co bych nadělala že 😀 ? Ale já budu ráda za jedno. Myslíš, že když jsem malá tak že i mimčo bude menší? A nebo to na to nemá vliv?

malinka_02
20. kvě 2013

@irisi no to si nedokazu predstavit fakt po tech letech a po ivf kach a ketech jak mi reknou ze je neco spatne a potrat..Hlavne plno pripadu kde se sekli a pak se narodili deti zdrave..
@nikolav ty jo 45 kg sem mela naposled na zakladce!! Ja po roce rvani hormonu mama 69 ☹

nikolav
20. kvě 2013

@malinka_02 Já mám po té slavné laparce takovou váhu. Nebo spíš to bylo tak, že po laparce jsem začala nabírat. I když jsem se snažila s tím něco dělat. Od jara až do prosince jsem denně cvičila doma v posilovničce naší a nic. Měla jsem 58 kilo. A navíc jsem se měla vdávat. To bylo peklo no. A pak jsem zhodila na 50 kilo až když jsem dostala virozu (zvracela jsem týden a nemohla jsem jest nic něco jako střevní chřipka) a pak jsem dostala angínu a po ní hned mi začala růst osmička. Takže jsem tři týdny nejedla. A od té doby se držím těch 52-53 kilo. Ale zanechalo to následky. Břicho mám po té laparce a taky stehna mám trochu větší a tak no. Nejvíc jsem zhubla v obličeji a na prsách. Ty mi nechtěly jaksi zůstat. Takže asi tak. Co bych dala za 45 kilo.

malinka_02
20. kvě 2013

@nikolav no ja mela 57 to mi vyhovovalo no a po 2 ivf a 3 ketech sem na 69 😢 😝

nikolav
20. kvě 2013

@malinka_02 No to je blbé. Ale je mi jasné, že když otěhotním, že přiberu hodně.

malinka_02
20. kvě 2013

@nikolav to j o blby je hodne pribrat a neotehotnet ☹

irisi
20. kvě 2013

@nikolav jaky je manžel? Ale myslím,ze bohuzel nema,mam kamarádku co vypadá na 30kg i s postelí a mela teda pidi břicho,jen takový nafoukly fotbalový mic a vylezlo z toho 3,5kg dítě 😀 ....to vis ze bys to zvládla ale proc zbytečně jit dorizika a třeba cele tehu ležet abys donosila dvojky....vsak na tebe tam ceka jeden nanuk 😵
@malinka_02 právě. Ani ja ne a nechci se do te situace dostat kdy třeba budu muset řešit zda jit na amniocentezu ☹
@nikolav ale zase mas základ pro mimi,říká se tato oblast je jasně ženská plodnost 😉
@malinka_02 njn hodne toho pro mimi obetujes,ale to prdole co ted vyleze za 9mesicu ti to vynahradi 😵

malinka_02
20. kvě 2013

@irisi ty taky na zadnou nepujdes! Ty budes kupovat naramky abys ty svoje dvojky rozeznala 😀

nikolav
20. kvě 2013

@malinka_02 Tak to věřím.

lussi
20. kvě 2013

To je dobrý, já už se tady hodinu mučím, jestli sežeru ten čokoládovej koláč, co jsem upekla a pak vlezu sem a tady se taky řeší kila 😀 HOlky já taky přibrala a až se rozhodnu nemít už žádné děti tak mě čekají asi dvě oprace , určitě budu muset jít na prdelní, protože to co ze mě vylezlo v 8měsíci to jste ještě neviděly a taky mi zůstalo povislé břicho, takže jestli to nepůjde zpevnit cvičením, tak si to nechám uřezat. Ale nelituju, to ne, šla bych do toho znovu, za to mimino to stojí.
A nemůžu spát tak koukám na kočárky, vybrala bych si spousty, ale nevím kdo to zaplatí 😀

nikolav
20. kvě 2013

@irisi Manžel je vysoký a chudý. Já malá a no celkem chudá 😀 i když jak kde. Tak bych doufala v dítě do tří kil 😀 ano ano na mě čeká v pátek jeden zmrzlý tučňák, který bude rád až se ohřeje 🙂

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi co je prdelni operace? 😀 😀 😀 ja teda kila neresim. muj partner si z nakyho zahadnyho duvodu mysli, ze jsem dokonala🙂 ja vim, ze nejsem, stihla jsem za poslednich pet let pribrat asi 12 kilo a po tricitce to proste nejde dolu!!! sportuju, nezeru ani sladky, pac to nemusim, ale ja proste miluju jidlo. jim ocima🙂 fakt. co nekoupim, to nesezeru. takze sezeru vsechno🙂

sasanka033
20. kvě 2013

@nikolav prosimte, uz to tady nepis, ze mas 50 kilo🙂 vzdyt my se tady z toho vsechny vobesime🙂))

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 jsi si jistá, že to chceš slyšet? 😀 Tak tedy....hemoušové (hemeroidy) měla jsem 4 vyhřezlé ven, velikost švestky, nemohla jsem sedět 😀 😅 Ale díky tomu jsem neměla hrůzu z porodu jako takového, ale z toho co se mě ještě krom Fífy vyleze 😀
A partner je chlap na tom správným místě, tak to má být, musíš bejt pro něj dokonalá 😀
No a lednici máme většinou poloprázdnou, protože bysme měli každý večer hody 😀

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi no ty voe! tak je to hrozny. ja o tom slysela, ze pri porodu se to stava, ale to vis, ze s tim nikdo na svetlo boooziii moc nevylejza, kor aby se chlubil🙂 takze ti to budou resit operativne az po tom, co dorodis, ty venuse?🙂
ja mam nejlepsiho chlapa na svete, takze nastesti jsem v klidu🙂 blby ale je, ze zeru vic nez on🙂

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 no já jsem taky pěkný nenažranec 😀
ty operace teď dělají laserem, snad nějaká novinka nebo co. A myslím, že dokonce ambulantně, ale to zase nevím v jakým to musí být stádiu, já myslím, že horší než to mám už to snad nemá nikdo 😀 A kdyby to bylo jen u porodu, já to měla měsíc a něco před, to bylo peklo. Nejhorší byly kontroly, to jsem někdy musela čakat i hodinu a ve stoje, už se na to zase těším 😀 Do toho ještě cukrovka, tak jsem si musela píchat každý den glukoměr,fakt jsem se nenudila 😎 Ještě bych mohla mít trojčata, když už tak už 😀

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 a to já se klidně pochlubím, abys taky třeba nebyla jednoho dne překvapená 😀 Ale samozřejmě ti to nepřeju, to je jasný 😉

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi tak to sis to dala se vsi paradou, ivf, kety a kdyz uz miminko, tak aby to nevypadalo, ze to mas zadarmo, tak sup cukrovku a svestky na prdeli 😀 tak to ti blahopreju, ze jsi to cely vydrzela a hlavne ze to beres s humorem🙂

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 no dík, já jsem vůbec ráda, že žiju a hlavně, že jsme zdraví, nějaké švestky u pr.ele a cukrovka jsou pořád malé věci 🙂
Tak co , nepůjdem spát? Ať to máme k těm miminům zase o den blíž? 🙂

irisi
21. kvě 2013

@sasanka033 @nikolav jo přesně a ještě,ze by bylo lepší 45 kg 😀
@nikolav hele třeba jo,uvidis....ale posledni dobou se rodi pres 3kg,prý zijeme v blahobytu 🙂
@lussi hele ty si toho taky pořádně nabiras za obtizea ještě trojky? 😀
@sasanka033 též jim víc než manžel...naštěstí mam OK metabolismus,tak to neni tak hrozny

pistalinda35
21. kvě 2013

@irisi dobré ránko, nebylo to toto ? http://www.reprofit.cz/data/uploadHTML/files/EM... 🙂

irisi
21. kvě 2013

@pistalinda35 ja nevím to chtěly holky,me se od tebe líbilo to co jsem pak našla odkazem 🙂

Dobré ráno....

pistalinda35
21. kvě 2013

@irisi dneska jsem ten tvůj odkaz zkoušela zase a koukla se, jak bude miminko vypadat třeba za týden... to už je zase větší pokrok.... 🙂 je to zázrak. Doufám, že vše dobře dopadne

akashka
21. kvě 2013

dobré ráno holky, tak jsem se hned ze startu v práci tak nas*ala a zdeptala, že jsem momentálně rozhodnutá zůstat doma po transferu celých 14 dní... vím že mě to zas přejde, ale až budu vyšilovat, že chci do práce, připomeňte mi to prosím 😀

irisi
21. kvě 2013

@pistalinda35 jj je to nádhera 😵...samozřejmě společně to dotahnem az do zdarneho konce B-)....at ti uteče čas do dnešní kontroly
@akashka neboj pripomenem,aspoň ti nebude lito ze se tam na dlouhou dobu nevratis. 😉

pistalinda35
21. kvě 2013

@akashka minimálně 14 dní 😉 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru