IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
27. kvě 2013

@dvoranna já byla v pátek na krvi na imunologii a řekla jsem jim, zda by mi nezjistili HCG. Zaplatila jsem 189 Kč... no ale pro klid duše to stojí.... 🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@lussi no a co teda budes delat, kdyz nechces cekat do listopadu?

sasanka033
27. kvě 2013

@pistalinda35 ty jo ty uz jsi v 9.tydnu:) to je neskutecny, jak to leti🙂 jak ti je? a co v praci?

dvoranna
27. kvě 2013

Tak jsem si volala k nam do laborky a je to taky za 190,- a vysledky do druheho dne. Tak pockam jeste do te stredy jestli se z pidi ducha nestane alespon duch

sasanka033
27. kvě 2013

@dvoranna bude tam! cim testujes?

dvoranna
27. kvě 2013

@sasanka033 Lady max od Dr. Maxe
Ale ted jsem koukala na recenze a moc si ho nechvali, asi zkusim koupit i jinej

akashka
27. kvě 2013

@nikolav ahojky, našla jsem zprávu od doktora ve které je napsáno:
do zjištění výsledku léčebného cyklu vynechejte zvýšenou fyzickou aktivitu (sport, cvičení, zvedání těžkých břemen), vyvarujte se prochlazení i přehřátí, udržujte náležitý pitný režim, nekoupejte se ve vodních nádržích, bazénech ani ve vaně, ale sprchujte se. Vyvarujte se kontaktu s osobami trpícími přenosným onemocněním, nebo s osobami v karanténě. Zamezte dlouhému cestování (to je tučně). Po dobu jednoho týdne vynechejte pohlavní styk, v dalším období je doporučeno pouze s prezervativem.

irisi
27. kvě 2013

@nikolav už se zmenšují, ale bolí to .... stejně se vždy ráno cítím o dost lépe 🙂
tady máš doporučení co dělat nedělat po transferu http://www.gennet.cz/po-transferu.html

@kolino ahojky já to mám, dnes jsem byla na kontrole a stále tam malý hematom je a taky skoro nic nedělám jen polehávám a špiním i břicho bolí.... myslíš Ascorutin? nebo také někdy doktoři dávají Pamba v tabletách ( ale to je na předpis)
@lussi to je strašně dlouho ☹( a to je k té Langerové?... ještě bych ti na Letné mohla doporučit dr. Vykysalou, je to výborná doktorka, jen má zvláštní komunikaci, občas toho moc nenamluví...ale diagnostikuje skvěle
@dvoranna ať ti není.....vždyť je tam je dušík... neboj za dva tři dny se to ukáže víc.... a jestli ti to chtějí vysadit bez testů krve tak do Caru jdi co nejdýl..... mě jako samoplátce to v okresní nemocnici stálo 100,- Kč

pistalinda35
27. kvě 2013

@sasanka033 letí to. 🙂 dnes jsem unavená, žaludek nic moc, ale stále ještě nezvracím 😒 spala bych, spala... jinak mě konečně přešla žravost a spíš se to mění na nechuť 😀

lussi
27. kvě 2013

@sasanka033 objednala jsem se ještě do Pronatalu na konzultaci k mé oblíbené doktorce, tak je fakt fajn, všechno vysvětlí, je milá atd. Na druhou stranu , jaká je zase šance, že by mi tu stimulaci zmrvili znovu? To už bych byla extra případ 🙂 Chci si stanovit jasná kritéria, tzn. chodit jen k ní, chci vyšší dávky u stimulky a utz častěji, aby to podchytili.
Uvidím po tom úterku jaký z toho budu mít pocit, konec konců odejít můžu vždycky.
@irisi no představ si, že to je jedno, že prej tam mají fronty na všechny doktory, ale Langerovou mi tam poznačila 🙂
To čekání je holky strašně unavující, potřebuju nutně někde nabít energií 🙄

sasanka033
27. kvě 2013

@pistalinda35 hm, clovek nevi co je lepsi, vid? esli se cpat horem dolem, nebo mit nechut 😀 tak to je super, vsechno je jak ma vlastne🙂

kolino
27. kvě 2013

@irisi jo myslela jsem ascorutin ale je napsano v pribalovem letaku ,ze se muze od 4.mesice tak to nebudu radsi pokouset....asi tam mam taky furt ten hematom. vcera uz jsem nespinila a dnes zase se to spustilo. na kontrolu jdu az 4.6. tak snad to bude vse v poradku. beru anopyrin tak mozna z toho i spinim. nevim ale bojim se radne.

sasanka033
27. kvě 2013

@lussi kurwa mne je dneska v praci zima:( no o cekani mi nemluv. se to vsechno tak desne vlece. a to mam este "kliku", ze mam spis kratsi cykly. to holky,ktery maj cykly pres 30 dni, ty si to teprve uzivaj.
no ale ve stredu prvni utz, tam zas pujdu se stazenou prdeli, at zs neprijde naka dalsi rana, treba cysta nebo spatna sliznice nebo tak. posledni dobou co navsteva, to naka facka:(
tak o pronatalu nevim nic, ale mas asi pravdu, ze vic posrat to fakt nemuzou. spis jde o to, esli na to budes mit nervy. vis, hlidat to a duverovat jim znovu.

lussi
27. kvě 2013

@sasanka033 já myslím, že kdyby mi smolně nepřišla do rány ta Honimíra 😠 , tak by to dopadlo i líp. Je faktem, že mi tam přišli na 3 problémy co mi v Podolí vůbec neléčili (ureaplazma,štítná žláza, Leiden) a máme od nich Filípka. Uvidíme no, rozhodně můj pocit v úterý.
A ty kurde nestraš, na Moravě vlezu na net a uvidím tady tvoje koleje na testu!!!
Jdu vařit, pak zase dojdu🙂

irisi
27. kvě 2013

@lussi ty jo tak to je zase nějakej boom umělého oplodnění ☹ .... a nebo se to o Gennetu rozkřiklo ..... já když jsem tam volala na podzim tak jsem měla možnost do archy jít do 14 dní a k Langerový jsem šla za 1,5 měsíce
@kolino ne určitě ho ber..... mě říkalo několik doktorů, že to vůbec nic nezpůsobuje V Caru, v Podolí i obvodní, jen že je to tak běžný a levný lék, že na něj nedělají klinické testy , které stojí miliony a víc...ale že těhotným se už dává destíky let a nikdy nic ani náznakem nebylo..... já ho beru 3 x denně po jedné tabletě..... fakt pomáhá na zpevnění cév

lussi
27. kvě 2013

@irisi no a před čtvrt hodinou mi volali, měla jsem zmeškaný hovor, jenomže když tam volám zpátky tak mě to shodí na číslo centrály a tam se nedopátrám kdo mi volal konkrétně, takže smolík, musím hlídat telefon. Třeba pro mě mají termín na září a to je mi taky k prdu 😀

kamisb
27. kvě 2013

@nikolav . no mě právě říkají, že vana nevadí když nebude horká, ale asi ty začátky než se pořádně uzavře ten čípek tak to hold musíme vydržet.
a bazen ted ne - mluvila o stojící vodě. Později se přeci doporučuje chodit těhotným plavat ...takže později to jistě půjde

irisi
27. kvě 2013

@lussi tak zkus rovnou na linku recepce asistované..... a nebo počkej oni kdyžtak zavolají znovu 😉...třeba ne.... hele já jsem Langerové uvolnila místo 😎

lussi
27. kvě 2013

@sasanka033
@irisi no jako chápete to, to je fakt smůla. Už mi volali z Gennetu znovu, že prej se uvolnil termín na 8 ráno hned zítra! Jenomže během té půl hodiny co se mi nemohla ta sestřička dovolat, už si to zabral zase někdo jiný. To mě pos.er!!!

lussi
27. kvě 2013

@irisi a to místo jsi uvolnila dneska ne? 😀

irisi
27. kvě 2013

@lussi ty jo tak to je obrovská škoda.......tak teď musíš nonstop viset na telefonu 🙂
neeeee dnes neeeee už se se mnou rozloučila předminulou středu

pistalinda35
27. kvě 2013

@lussi téééda, držím palce, ať je brzy zase volné místečko 🙂

pavlaru
27. kvě 2013

těhulky,taky máte během dne občasný pobolívání/píchání v podbříšku?není to jako při nebo před menses,je to jiný
jsem na konci 5tt

pistalinda35
27. kvě 2013

@pavlaru jj, občas mě tak tlačí a občas pěkně bodne, prý je to roztahováním vazů .... či co 🙂

lussi
27. kvě 2013

@pavlaru to je v pořádku, taky jsem to tak mívala 😉

pavlaru
27. kvě 2013

@pistalinda35 uf,tak to jsem si oddechla

pavlaru
27. kvě 2013

@lussi děkuju 😉

pavlaru
27. kvě 2013

nevím jak vy,ale když jsem zjistila, že se konečně zadařilo ,tak jsem si na chvíli oddychla,ale na moc dlouho ne.
Teď mám ještě větší strach/obavy,aby bylo všechno v pořádku a aby mě mé tělo nezradilo a o ten malý zázrak nepřipravilo.
Jsou to smíšený pocity,ale doufám,že s přibývajícími týdny si budu jistější a budu si to užívat,zatím se držím trochu zpátky.

lussi
27. kvě 2013

@pavlaru já jsem se bála až do doby dokud jsem neměla malýho v náruči 🙂 To jsou pořád nějaké kontroly atd, tak je normální, že ty obavy jsou a myslím, že se nepřestaneš o to děťátko bát ani když bude dospělý a ty stará bába 🙂
Holky a tohle jste viděly? 🙂 Já bych do domácího porodu teda nešla, ale je to moc hezké!
https://www.facebook.com/photo.php?v=4627768671...

irisi
27. kvě 2013

@pavlaru ano mám to také jen mě k tomu bolí velké vaječníky.....ale je to běžné a normální 🙂
tyhle pocity strachu asi budou až do konce těhotenství a předpokládám že nezmizí do konce života, protože pak se zase budeme strachovat o mimísky s nemocemi apod.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru