IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
5. čer 2013

@1miska Ono to přejde a bude líp. Mě je zatím dobře no zatím, třeba to vše ještě přijde. Ale doufám, že když ano tak ne v nějaké šílené míře. A chodíš stále do práce? Jinak nadýmáním trpím taky a únavou jak by smet 😀 jinak celkem dobrý. Někdy mám den kdy nemůžu ani špajzku cítit a mám žaludek na vodě a z toho je den kdy bych snědla slona. Ještě je brzo prcek nic neváží, ale nepřibrala jsem nic. Asi je to ještě vyrovnané ty dny obžerství a ty dny nechutě. A jinak ještě jsem se tam neregistrovala. Až popřípadě po předání od nich ke gynekologovi.

1miska
5. čer 2013

@nikolav no uz nechodim od soboty kdy to zase zakrvacelo - domluvila jsem si 14 dni PN ale pak když to bude OK se zase vratim - popravde v praci je mi lip, nemam moc cas o nicem premyslet a jak jsem porad v poloze chuze tak to pomaha - k tomu vsemu me hrozne pali zaha, bez helicidu bych to nedala a o moc horsi je to když si jdu odpoledne lehnout - to se pak probouzim a chce se mi brečet.... ale jsem tak unavena, ze si jit lehnout musim... v praci jsem taky unavena, ale nemam kde si lehnout, takze dojdu v pul osme vecer domu a hned spim a všechno zaspim.... no včera jsem rikala muzi ze doufam, ze to prvním trimestrem skonci, nebo skoncim na psychiatrii ja i on 🙂 🙂

raaaadka
5. čer 2013

@ewik84
Jo přesně jak říkáš, všude se to chytá okolo a na mě ne. 🙂
Nosifol taky piju, ale nějak zvláštní ovulaci jsem po ní neměla, nebo necítila. Ta moje kamarádka dostala clostilbegit. Snědla pět prášků a má to doma. 🙂 tak to bylo rychlý. Taky bych potřebovala k moři. No u mě to kartářka viděla do června, tak nevím, ještě jeden cyklus a pak to půjdu asi reklamovat, ten výklad. 😉

martulena
5. čer 2013

@1miska Ahojky tak už jsem tu dlouho nebyla a je tu toho spousta novýho. Já jsem teď 8tt a chtěla jsem říct že ty nálady a to všechno ostatní co uvádíš mám taky. Jinak srdíčko bylo u mě vidět 6+4tt. A v 6tt jsem začla nepatrně špinit a pořád to trvá ale je to strašně slabý. Pan doktor říkal že je všechno v pořádku že se to občas stává, ale taky mám pořád strach. Jinak doufám že ten 1. trimestr nějak zvládnem a pak už bude líp 🙂 🙂

martulena
5. čer 2013

@akashka Taky velká gratulace, tak ať už se jenom daří. vítej mezi těhulkama 😀 😀 😀

martulena
5. čer 2013

@nikolav Taky moc moc gratuluji k těhotenství!!! 🙂

akashka
5. čer 2013

@martulena děkuju 🙂 jsem z toho paf a už se nemůžu dočkat pátečního potvrzení z krve 🙂

irisi
5. čer 2013

@malinka_02 co to máš za práci? že se nevrací? 😕 i když já to taky nečekám.....spíš také o mě nebudou stát, ale je mi to jedno možná líp, myslím že já bych se tam nechtěla ani vrátit ☹
@akashka jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí to je nádhera, ježíííííš úžasný a moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuu... popis jak jste ji našli je úžasný a dohnal mě k slzám, zrovna to tu čtu manželovi 😵 😵

akashka
5. čer 2013

@irisi dekujuuuu, mě to dohání k slzám stále 😀 já zas manželovi predcitala, jak jste zjistili, že budou dvojčata 😀

irisi
5. čer 2013

@raaaadka už zase házíš flintu do žita předčasně? 🙂.....
@nikolav nastav si to podle menses akashky 😉 měli jste to tak nějak stejně... nebo některé kalkulačky to vypočítávají podle početí(cca ovulku jste měli umělou tak podle ní) stejně ty dny jsou orientační
@sasanka033 suuuuuupeeeer to jsou dnes jen samé skvělé zprávy, mám z tebe radost a držím palce za chvilku tam máš //...teda letos bude plodnej rok na otěhotnění 😉
@1miska teda máš to fakt hrozný...do té práce nechoď dokud to nebude lepší... odpočívej a drž se, snad to brzo přejde 😕

nikolav
5. čer 2013

@1miska Ty jo tak to máš celkem krušné. A to pálení žáhy ti nezávidím. Mě zase každý den bolí hlava. Nikdy jsem na to netrpěla až teď. A kolikrát mám pocit, že mi praskne. A i když jdu spát odpoledne tak mě po probuzení bolí stejně. Je to hrozné. A začaly mě bolet kyčelní klouby. Hlavně když ležím na boku. Tak se za chvíli musím otočit. Ale třebas si teď odpočineš a bude lépe. Však za chvilku budeš v 2. trimestru. Tak snad to přejde a budeš si to jen a jen užívat. A přesně v práci děláš co?? A hlavně se drž. Když už jsi se dostala tak daleko 😉

malinka_02
5. čer 2013

@akashka jeee krasny!!! Gratuluju!! Ja jdu na utz zitra a uz se strasne bojim, ted to bude furt o strachu..
@pavlaru srdicko je krasny!!! A kolikaty den si byla po transferu?

malinka_02
5. čer 2013

@irisi ja sem manazer a bohuzel tezko muzou za me nekoho vzit jen na chvili nikdo by jim tam nesel na chvili. A prave se ted u nas propustilo 40% lidi a vetsinou zrusi to misto.. Ňikdo se proste jeste nevratil..
@nikolav ja si to spocitala kalkulackou na netu a podle toho , mela sem et takze vlastne se embryo odlezelo v mistocce ale dny podle me odpovidaji..
@1miska ja zase mela hlad tak sem nabrala strasne a ted uz nemam a nic nemam a furt premyslim jestli je vse v poradku kdyz se nic nedeje..

nikolav
5. čer 2013

@malinka_02 počítala jsem to odedne oplodnění a to vím kdy bylo. Od zavedení mínus 6 dní. Takže 19.5. podle MS mi to vychází o dva dny jinak, protože tam nesedí ta ovulace.

malinka_02
5. čer 2013

@sasanka033 cau tehule 😀

malinka_02
5. čer 2013

@nikolav tak si nastav neco a pak to zmenis..

sasanka033
5. čer 2013

@malinka_02 😀 nazdar, dik 😀

dada074
autor
5. čer 2013

@akashka strašně moc gratuluji,opatruj se.Je to prostě paráááda,jak se tu ty // množí. 😉

mardusenka30
5. čer 2013

@malinka_02 jj také si myslím, že budeš mít jiné hezčí starosti🙂

mardusenka30
5. čer 2013

@dada074 ještě nevíme asi last minute bulharsko nebo chorvatsko🙂

mardusenka30
5. čer 2013

@akashka gratuluji, jste šikulky holky jen tak dál, závidím vám i hrozně přeji zároveň...drž se a užívej si to je to fakt krása🙂

mardusenka30
5. čer 2013

@sasanka033 tetičko gratuluji a teď už ho jen opatruj🙂 jsi šikulka

raaaadka
5. čer 2013

@irisi
Znám svý tělo a intuice u mě taky funguje. 🙂

dada074
autor
5. čer 2013

@sasanka033 strašně moc gratuluji k mimískovi,koukej ho hýčkat.Jo a Řeřábek to jistí,já jdu zítra také k němu,tak doufám,že pro nás bude mít jen dobré zprávy. 😉 😉
@nikolav holka o té hlavě mi ani nemluv,dnes migréna jak prase,ještě,že tu byla babička a mohla se odpoledne postarat o malého,já byla nemožná.A to mě dopoledne něco osvítilo a véču jsem si připravila dřív jinak by ani nejedli. 😀 A to nastavení ,dva dny tam dva sem,stejně se ti to bude měnit podle UZ.
@mardusenka30 také jsem o tom Bulharsku přemýšlela,ale mi se rozhodujeme,že pojedeme až v září a toho se bojím.Nejdřív bylo naplánované to Chorvatsko,že by se můj muž a brácha mohli potápět a chtěla jsem aby to už začali učit malého,aale shodli jsme se,že je to možná na dva roky poslední dovča,tak si zaplatíme AI.A právě přemýšlím,že je vezmu do Turecka,jen ještě nevím jestli k Egejskému nebo ke Středozemnímu.
@nikolav

mardusenka30
5. čer 2013

@dada074 mě se líbí chorvatsko, ale v bulharsku jsem nikdy nebyla...ale prý tam jsou medůzy a těch se bojím🙂

dada074
autor
5. čer 2013

@mardusenka30 já Bulharsko také nikdy neviděla.A do Chorvatska jezdíme tak dvakrát do roka,jsme s bráchou šílenci do potápění a nakazili jsme i manžela,ale já mám teď po hehe a nechce se mi kodrcat autem (bomby,člun,neopreny atd. do letadla problém),ale můj chlap nikdy nebyl v Turecku a já asi 8x tak bych je tam chtěla vzít,brácha a švagrová,s dcerou a vnučkou by jeli také,tak že menší skupinka,ale to si zatím plánuji,nevím třeba se něco posere a já na to ani nebudu mít náladu,uvidíme do září daleko.A chci jet když tak až po 1 trimestru.

dada074
autor
5. čer 2013

@malinka_02 na zítřejší UZ držím palečky.Na kolikátý tt ti to přesně vychází?

malinka_02
5. čer 2013

@mardusenka30 to doufam 😉
@dada074 dekuju moc, budu 5+5.

Holky ja nedam dopusti na Egypt- pocasi nikdy nezklame, hezci more a podporsky svet sem v zivote nevidela, jidlo bomba a arabasi skacou to je prava dovolena!!

mardusenka30
5. čer 2013

@dada074 já se potápět neumím, ale vodomil jsem, navíc doufám v zahojení ekzému, nebo zlepšení, asi to necháme až co bude k mání🙂

sasanka033
5. čer 2013

@mardusenka30 no vidis a ja meduzy zazila prave v chorvatsku🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru