IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
2. dub 2013

@irisi No to ti krásně rostou, to je super 🙂 Hlavně hodně tekutin a bude vše ok ;)

berucka
2. dub 2013

Este otazka, preco sa ma tolko pit? Nikto ma na to v centre neupozornil, no tu o tom vsetci pisu 😒

akashka
2. dub 2013

@berucka aby se předešlo hyperstimulačnímu syndromu ;)

berucka
2. dub 2013

@akashka, diky 😉
@irisi tak drzme si prsty. Je to Tvoje prve ivf?

irisi
2. dub 2013

@berucka krásná úroda 😎 .... jj vyladíme je ještě zítra k dokonalosti 😉 ... ty poměry mám úplně stejně i stejný strany vpravo méně než vlevo? čím to? lenivostí pravého?

irisi
2. dub 2013

@berucka je to moje třetí IVF a při prvním jsem měla těžký OHSS s hospitalizací, tak proto ..... ale podruhé už to bylo menší a ukočírovala jsem to

doporučuji pij i když nemusíš, neuškodí to a tělu to může pomoci

@akashka děkuju

maraida
2. dub 2013

@irisi téda...taková úroda při tak malých dávkách...to se někdo má 🙂 A kam jsi chodila před Gennetem?

@berucka vítej,také pěkná úroda a budu ve čtvrtek držet palce 🙂

lucik1986
2. dub 2013

Holky děláte při stimulaci někdo nějaký sport?

malinka_02
2. dub 2013

@berucka kdyz zacnes menstruovat az vecer tak je to den 0 takze si stejne zacla 2 dc.
@irisi prave pokud to dostanes odpoledne je to den 0, jde o to ze mam kratke cykly a tak stimuluji hrozne kratce tak byi den v mem pripade mohl uskodit..

malinka_02
2. dub 2013

@lucik1986 me boleli vajecniky a nebylo mi nejlepe takze sport si nedovedu predstavit..

lucik1986
3. dub 2013

@malinka_02 já jsem začala chodit na box, samozřejmě bych nedělala všechno. Ale jen tak z lehka. Dr. mi říkala, že nesmím skákat a cvičit na břicho. Ale já nevím ☹

janinafox
3. dub 2013

@lucik1986 Ahoj, já tedy se přiznam nedělam nic 😀 se stimulací teda teprve začnu, ale nějak při příchodu z práce v pět odpo nemam "chuť", takže akorát klasické poletování po baráku a prochajdy se psama, ale to není nic náročného. Myslím že pokud ti při stimulaci nebude špatně nebo tak něco a bude se ti chtít, tak bych režim neměnila - krom toho jak píšeš nějakýho náročnějšího cvičení. Spíš bych se toho vyvarovala pak 😉

ratatooy
3. dub 2013

jj u stimulace cvičení neva pokud se na to cítíš ale pak už neee,ikdyž me dr říkal že po et se vyvarovat sportu aspon 14dní

irisi
3. dub 2013

@maraida v prvopočátku do Pronatalu a když mě navezli bez důvodu hneddo stimulovaného IUI a neukočírovali to a přestimulovali mě a pak byli trable s dárcem , tak jsem vzala nohy na ramena do Gestu

@lucik1986 nedělám, už ne, šetřím se abych nenastydla a nechytla někde nějakého bacila 😒 ... a břicho mě pobolívá, takže na nějaký otřesy nemám náladu

@malinka_02 aha to jsem netušila....

pistalinda35
3. dub 2013

@maraida Dobre ranko a muzu se zeptat, kdyz si stimulovala 18 dni, to nic v Caru nenamitali ? Me prekvapilo,kdyz mi doktorka chtela ukoncit stimulaci 11 den. Jsem rada, ze mi nakonec dala sanci s dalsim ultrazvukem 14 den.

raaaadka
3. dub 2013

Holky mám dotaz, cítili jste něco při stimulaci? Nějaký tlak na vaječníkách nebo bolest břicha? Jedno pero gonalu pryč a jsem nervózní, že nic necítím. Dnes večer začínám gonal+menopur. Jsem 8 den cyklu, stimulace od 3 dne. Děkuji za odpovědi. 🙂

berucka
3. dub 2013

@irisi no tiez ma prekvapilo, o kolko je v tom pravom menej a netusim, cim to je 🙂
Inak, dnes sa mi tak zle spalo, uz som nevedela, ako sa otocit. Spavam rada na bruchu, ale teraz ho mam "plne vajec" 😀 , tak jednak ho mam nejake nafuknute a jednak sa bojim, aby som nieco nepotlacila a nespustila ovu skor, nez ma byt. Ale to je asi blbost, ci nie?
Ja sa prave aj obavam sportovat, ci dvihat maleho na ruky. Niekto predsa dostava eschopenku uz pocas stimulky, ked napr. v praci dviha tazke veci, tak s tym sportom radsej opatrne. Ono to nemusi sposobit nic, ale ak by to nedaj Boh nevyslo, tak by si si mohla aj to vycitat.
@maraida dakujem, tiez drzim prsty, vlastne vsetkym. Clovek si ani neuvedomuje, co mozu prezivat zeny, ktorym sa nedari otehotniet, kym sa medzi ne nezaradi. Asi to tak malo byt, asi nie uplne vsetky dobre veci su v zivote zadarmo 😉

janice_opice
3. dub 2013

@irisi 🙂)) tak to jsem ráda, že takovej magor nejsem sama( v dobrém samozřejmě) jůůů tak to ti přeji úspěch při odběru, oplození a halvně pak při ET!!!! Snad budeme čárkovat obě dvě🙂 teda vlastně všechny tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀
Já se v noci vzbudila a pořád takový pocit jako bych to měla dostat , dloubání a tahání- ale to je ještě brzo....
My jsme se rozhodli, že si jnašetříme ještě na jeden pokus, když jsme vlastně díky tý pokakaný stimulaci přišli o mrazáčky, teda pokud se to ted nepovede..... dneska ráno úplně bílo, takže ovitrelle tam fakt není vůbec...jsem 6. den po ET bez PK..🙂zítra na tebe budu myslet!! 😉

janice_opice
3. dub 2013

@maraida : děkuji .- no já mám dvě šestibuněčná embryjka(teda ted doufám, že už jsou to zahnízděné blastocysty🙂))) Bohužel doktorka podělala stimulaci, takže to byla fakt bída, i když jsem měla hodně oocytů:((( ale uspěchala to, blbě to změřila a poslala mě o dva dny dřív než bylo původně plánováno, takže jich bylo hodně,ale ještě nebyla všechna dozrálá..takže nakonec tři zralá vajíčka z těch dvě čilá embryjka-- tak jim držím palce čiloušům... 😉
a jak jsi na tom ty? Nestíhám to všechno dočíst🙂..jůůů ty už máš 3 dítka jooo?? tak to teda gratulace!!

irisi
3. dub 2013

@raaaadka neboj já jsem celou stimulaci při prvním IVF necítila vůbec nic, jen až je konci a to jsem měla přes 30 folikulů.....

@berucka i mě se dnes špatně spalo, ale mám žaludek nějak na vodě... nevím zda je to bílkovinou nebo ostatníma práškama , které hltám po hrstech nebo zda jsem něco z okolí nechytla..... neboj všechno je v pořádku a ovulka bude načas.... i když já mám stejné pocity... vyčítala jsem si včera že jsem se na ten Ovitrelle nesoustředila a zda jsem ho píchla správně, zda jsem něco nezvorala.... už z toho magořím 😎

irisi
3. dub 2013

holky nebudete nebo nepíchala jste si některá před OPU Dexamed? mám si ho dnes večer píchnout,ale od sestry i dr. jsem nedostala informaci jak a kam a ani k tomu nemám injekce... nějak se to při tom všem povídání zapomnělo ...

janice_opice
3. dub 2013

@irisi určitě jsi si ho píchla správně, to bude dobrý!!!!!

meyryen
3. dub 2013

@raaaadka Tak to chodíme každá do jiného Gennetu, já na Letnou

baby1984
3. dub 2013

holky tak mě tak napadlo,že bysme mohli vytvořit tabulku kde by byl nick,věk jaký CAR navštěvujeme a ty co stimulují tak co??Co vy na to??Protože takhle je nás tady už moc a nevíme která kam chodí,takhle bysme rkli do tabulky a hned by bylo jasno,pop by tam mohlo být i jméno lékaře z CAR který nás ma na starosti 🙂 co vy na to??

janice_opice
3. dub 2013

@baby1984 dobrej nápad a pak k tomu třeba časem přidávat zkušenosti s CAREM

baby1984
3. dub 2013

@janice_opice to taky ,může se tam udávat cokoliv,ale já sem bohužel antitalent na pc tak asi tabulku nedokážu udělat 😅

baby1984
3. dub 2013

a taky by se mohla přijmenovat skupina jestli to teda vůbec jde,přidala bych tam k dubnu ještě květen ,ale otázkou je jestli to jde přidat

janinafox
3. dub 2013

@baby1984 dobrý nápad 😉

janice_opice
3. dub 2013

a nevadí, že v dubnu už jen čekám,jestli se chytí?🙂) ET jsem měla 28.3.:) já PC zvládám obstojně, otázkou je spíš čas, jedině o víkendu🙂

baby1984
3. dub 2013

@janice_opice mě to teda nevadí a myslim,že ani nikomu jinýmu tady,vždyt pořád se to točí okolo IVF a navíc už víš co a jak tak seš tady pro nás přínosem pro ty které to teprve čeká 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru