IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
7. čer 2013

@sasanka033 jo to muzes ale ja bych to nikdy neriskla..tak dlouho jsme cekali a ted bych se bala letet. Ja mam chronicke zanety mocaku a v CR do vody nelezu takze proto jezdim rada a furt k mori ale letos to nerisknu..

irisi
7. čer 2013

@dada074 obrovská gratulace k srdíčkuuuuu 😵 😵 😵 😵

irisi
7. čer 2013

@akashka moc gratuluju ke gestačnímu váčku a přeji ať špinění ustane
@ewik84 mě taky nic na dvou imunologiích nenašli ...a snažili jsme se 5 let, nesčetněkrát neúspěšných IUI a na potřetí IVF a to vyšlo 😵, nezoufej letos je plodný rok a vyjde Vám to
@eevvaa to si piš, tenhle rok je náš

raaaadka
7. čer 2013

@dvoranna
V dubnu? To jako malýho berana?? 😉

raaaadka
7. čer 2013

@ewik84
A byla jsi na laparo a histeroskopii?
To víš, může to být cokoli, já myslím, že vše je správně načasovaný. 😉

ewik84
7. čer 2013

@raaaadka nebyla. Jen imunologie. No, nevi, zda je to spravne nacasovany, Ja chtela dite uz ve dvaceti. To jsem se snazila s ex. Takze se da rict, ze uz 9 let se snazim. (sice to bylo se dvouma...ale co). No a co z toho snazeni mam. Ledatak prd 😀 A je to cim dal tim tezsi. Ted jsou vsechny moje kamaradky v tom veku, kdy uz si mysli, ze jim ujizdi vlak, tak tehotni jedna za druhou 😀 Nektere uz maji druhe. To je pak vzdycky nejhorsi. Kdyz vis, ze jsi se o mimco zacala snazit driv nez ony o prvni. Ale jinak se drzim. Snazim se porad zamestnavat necim jinym. Jen problem je v tom, ze u niceho dlouho nevydrzim. Respektive, bavi me vse a pak nevim, kam driv skocit, tak nedelam nakonec poradne nic 😀

raaaadka
7. čer 2013

@ewik84
Jo, rozumím ti, člověk si pořád říká proč??!!!
Kamarádka mi pošle poštou clostilbegyt, tak mám zas velký plány do dalšího cyklu. 🙂 už to začínám brát jako hobby. Každý měsíc zkouším něco nového. Dnes jsem měla být v nemocnici na laparoskopii s histero.., ale vyprdla jsem se na to. Prostě jsem dostala strach. Třeba, že se vzbudim a sdělí mi, že mi odstranili vejcovody nebo tak něco.
Nejlepší je "nemysli na to a uvidíš, že to přijde samo". Tu větu "miluju"!

dada074
autor
7. čer 2013

@malinka_02 to víš,že srdíčko bude,je to také jak u koho,vím,že u Lukýna bylo později až v 7 tt.

dada074
autor
7. čer 2013

@brsh strašně moc děkuji a neboj vždyť ty ho přece za chvilku také uvidíš. 😉
@akashka gratuluji,to je nádhera,hlavně odpočívej a dávej na sebe i na mrně pozor.
@sasanka033 holka já s tou dovolenou plánuji a plánuji,včera večer jsem o tom ještě přemýšlela a ejhle zjistila jsem,že jsem naprostý debil proto že od 8.8. končí rodičák a já budu muset nastoupit na neschopenku,takže nejspíš pojedu tak dva roky do prd.... 😀

dada074
autor
7. čer 2013

@irisi děkuji moc,jééé tobě ty týdny,ale krásně naskakují.

dada074
autor
7. čer 2013

@ewik84 mě nenašli na imunologii nic genetika jen leydense,ale to má dnes každá druhá a vyšlo to až na 6 pokus.A jaký vlak?Já vím,že to čekání a neúspěchy jsou hrozné (a to jen tak neplácám,opravdu vím o čem mluvíš),ale jsi mladá holčina a perfektní optimista,s takovým přístupen se člověk nesetkává často a já věřím,že vám to vyjde.Držím palečky.Co teď budete podnikat dál?

akashka
7. čer 2013

@dada074 děkuju, no zatím mám takové smíšené pocity, chvíli naprostá pohoda, radost a jistota že vše bude ok a pak chmury a obavy a černé myšlenky, ale to je asi normální, co?

dada074
autor
7. čer 2013

@akashka určitě je to normální ( a teď nemluvím o tom jak jsme o prcka přišli) vím u Lukýho,nervy na 1 uz jestli je v pořádku na chvilku jsem byla v euforii a pak začala spekulovat o tom jestli bude srdíčko,když bylo srdíčko aby dobře dopadl 1 skriniig atd.A teď je to to samé a vím,že to bude u mě až do porodu.Prostě jsou to opravdu vymodlené děti a člověk to prožívá úplně jinak.Možná tomu přispívá i MK sem tam se koukneš na jinou diskusi ať je to co chce (potrat atd.) a pak se víc bojíš.Asi kdybychom mohli mít dítě normální cestou víme o těchto potížích v těhotenství tak polovinu.A potom buď v klidu,vždyť to ani nejde,a ten co říká opak tak kecáááááá 😀

malinka_02
7. čer 2013

@dada074 no ono 6+0 uz je 7tt 😀
@akashka ja to mam stejne, chvilku strach, pak vycitky ze se neraduju a mam strach..

dvoranna
7. čer 2013

@raaaadka JJ manzel je taky beran, tak asi abych se nenudila 😀

raaaadka
8. čer 2013

To je zvláštní, můj manžel je kozoroh a chtěl by kozoroha. 😉

dvoranna
8. čer 2013

@raaaadka Jesti si oni nemyslí jak jsou príma 😀

akashka
8. čer 2013

@dada074
@malinka_02 díky holky, no na mě to včera večer nějak padlo, asi je to zvýšením dávky těch hormonů, pak odpo byl v televizi seriál, kde ženě oznámili zamlklé těhu a tak.. no a o od te doby mi v podvědomí visí cedule "zamlklé" a nějak si jí nemůžu zbavit.. furt se uklidňuju, že je vše ok a nic takového nebude, ale ta cedule tam furt je.. musím se dnes nějak zabavit abych na to tak nemyslela 🙂

raaaadka
8. čer 2013

@dvoranna
Tak to stoprocentně!!! 🙂

malinka_02
8. čer 2013

No holky muj manzel a oba rodice sou ryby a taky rikali jestli by porod nesel o 3 tydny pozdeji 😀
@akashka ja to mam podobne ale vecer me bolelo bricho, rano sem testla a dalnice tak sem se trochu uklidnila a dnes zas rano hlad takovy ze se to neda vydrzet tak sem si dala neco malo a ted zas je mi uplne zle jak z prezrani..

akashka
8. čer 2013

@malinka_02 já se už uklidnila a to tak že jsem si prestala říkat ať něco nezakriknu a dala si tady na MK že jsem těhotná, udelala album a zacla plánovat a basta, všechno bude dobrý, žádné stresy a obavy 😉 jinak já nevolnosti mám furt, nezvracim spíš mám žaludek na vodě a bříško me poboliva stále..

ewik84
8. čer 2013

@dada074 dál musím manžela přesvědčit, že by to chtělo sex tak jednou za tri dny a ne jednou za měsíc 😀 To je teď můj prioritní úkol 😀DD

malinka_02
8. čer 2013

@akashka jo to ja uz sem si objednala tehu kalhoty 😀

malinka_02
8. čer 2013

@ewik84 jo jo to sme taky resili docela dlouho 😀

nikolav
8. čer 2013

Ahoj holky pisu vam z nemocnice. Na oslave dedovych narozenin jsem zjistila ze krvacim a to hodne. Tak me manzel zavezl do nemocnice kde si me nechali. Ale doktor to nevidi dobre. Dostala jsem kapacku a injekci do zadku pamba. Ted tu lezim a cekam na verdikt
brali me krev tak se uvidi. Bud to bude ok nebo me ceka pak cisteni. A v pokoji jsem s tehulkou co ceka na porod. Nsstesti je fajn, ale na klidu to neprida. Holky drzte se!!!

akashka
8. čer 2013

@nikolav achjooooooo, tak držím pěstí ať je to dobrý!!!!! Drž se... Já teď byla na vycházce asi deset minut a zjistila sem že zas víc spinim, tak ležím v posteli s nohama nahoře... Nějakej blbej den, ale určitě to bude dobrý...

mikula77
8. čer 2013

@nikolav Hezky odpočívej,to bude dobrý,beztak jen pořádnej hematom,ty nadělají neplechy potvory.Držím pěsti,zatím nezoufej 😉

nikolav
8. čer 2013

Tak tu byl doktor hcg je 2200 a nechaji si me tu. Vecer dostanu dalsi infuzi a zitra rano dalsi odber krve a pak se uvidi. Ach jo holky je mi hrozne. A ze by tam byl hematom tak o tom nikdo nic nerikal.

akashka
8. čer 2013

@nikolav neboj bude to dobrý!!

malinka_02
8. čer 2013

@nikolav neboj to bude v poradku, bud v klidu a nenech se rozhazet, spousta holek ma problemy a polezi si v nemocnici ale nemusi to vzdycky dopadnout spatne!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru