IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malaradost
1. lis 2013

dík holky 🙂

@pistalinda35 tak to jsi v těch správných rukou 😀

@akashka bezva, těším se na fotečku 🙂

akashka
1. lis 2013

Náš poklad 🙂

pistalinda35
1. lis 2013

@akashka to je krasne miminko. Ty oci, nosanek a pusinka...k
nadherne !

akashka
1. lis 2013

@pistalinda35 dík 🙂 my jsme z něj úplně hotový, nedovedu si ani představit tu nádheru až bude na světě 🙂

malaradost
1. lis 2013

@akashka tak to je mazec fotka!!!! A vidím tam chlapečka 🙂 Krásnýho chlapečka 😀

megie4
3. lis 2013

@malaradost Držím palečky,ať Prednison zabere a ať tu brzy jsou tvé pozitivní testíky 😉 🙂

megie4
3. lis 2013

@akashka Ten je překrásný!!!!Mám z vás velikánskou radost!!!! 😀

megie4
3. lis 2013

Nás čeká zítra první screening,tak nám držte palečky.Taky dodáme fotečku,pokud bude vše v pořádku. 😵

malaradost
3. lis 2013

@megie4 a jak se jinak cítíš? Všechno v pořádku doufám 🙂 Já byla taky vždycky strašně nervozní, před každou kontrolou a to až do porodu 🙂

megie4
3. lis 2013

@malaradost No,necítím se kolikrát vůbec jako těhotná až na to rostoucí bříško.Sem tam mě pálí žáha,prsa střídavě bolej a zas přestávaj,budu určitě klidnější až mimčo zase uvidím. 🙂

akashka
3. lis 2013

@malaradost fakt vidis kluka? 🙂 já jsem od začátku přesvědčená, že to bude kluk 😀 tak jsem zvědavá, co v únoru vyklouzne 🙂
@megie4 díík 🙂 a držím pěsti na zítra, to si piš, že bude vše v pořádku ;)

malaradost
3. lis 2013

@akashka jj, podle těch rysů obličejíčku určitě, náš Fífa vypadal velice podobně, holčičky, podle mě vypadaj jinak 😀
@megie4 a to je dobře, že ti není špatně, nebleješ nebo tak, alespoň si to můžeš užít 🙂

pistalinda35
3. lis 2013

@megie4 13 tt... To leti 🙂 drzim vam palce zitra na screeningu 🙂

megie4
3. lis 2013

@pistalinda35 Děkujeme moc🙂

malaradost
10. lis 2013

ahoj holky, tak co je nového? 🙂

pistalinda35
18. lis 2013

@malaradost ahoj 🙂 u me je noveho jen to, ze konecne vyhravam po tydnu s virozou... Co ty ?

akashka
25. lis 2013

Ahojky holky 🙂 tak u nás nového nic moc. Já musím furt ležet a do porodu asi budu, ale nějak se to zvládnout dá 🙂 o víkendu jsme dodělali pokojíček, tak mám strašnou radost 🙂 A co u vás? 🙂

pistalinda35
5. pro 2013

Preji hezky den. Dlouho tu nikdo nic nepsal. Co je noveho ?

megie4
5. pro 2013

@pistalinda35 Ahojda 🙂 No,já musím říct,že si těhotenství začnu pořádně užívat asi až teď. 🙂 Prenascan dopadl na jedničku-DÍKYBOHU!-a náš chlapeček určitě roste jak z vody,podle toho jak roste jeho maminka. 😵 mám nahoře 10 kilo a to začínám teprve 5.měsíc.Ale co,hlavně,ať je miminečko zdravé a ať se mu u mě líbí. 😵

megie4
5. pro 2013

@pistalinda35 Tobě už se to pomalu krátí viď holka naše? 🙂

megie4
5. pro 2013

@akashka Copak se děje?Miláček už chce na svět? 🙂

akashka
5. pro 2013

@pistalinda35 @megie4 jj prcek už úplně hlavičkou naléhá na čípek, v neděli jsem měla celý den křeče a do toho tvrdnutí, tak doktorka říkala, že příště hned do porodnice, že se to taky mohlo rozjet.. takže teď jen leháro s nohama nahoře a dnes velký utz tak jsem zvědavá.. doufám, že se nemocnici vyhneme, ale samozřejmě když to bude nutné, tak tam půjdu 🙂 pro prcka cokoliv 🙂 snažím se mu vysvětlit ať počká až po novém roce, že přece nechce mít narozeniny tak blízko kolem vánoc, tak snad to zabere 😀 jen teda už nevím jak si lehnout, jsem přeležená ze všech stran 😀

@megie4 a tobě ještě jednou gratuluji k úúúúžasným výsledkům, je to paráda 🙂 a udělali jste dobře, že jste šli nakonec na ten Prenascan 😉 Držím pěsti ať už je to odteď vše v klidu a můžeš si to užívat 🙂

@pistalinda35 teda ten 37tt u tebe, to je panečku motivace 😉 jsem ti v patáááách 😀

akashka
5. pro 2013

Tak a hlásím se po velkém utz 🙂 Miminko je v pořádku, jen trošku větší, ale aspoň to nebude žádná třasořitka 😀 Má už 1900g 🙂

pistalinda35
5. pro 2013

@akashka blahopreji ke kontrole 🙂 miry ma super !

@megie4 dalsi chlapecek 🙂 parada...
Jsem moc rada devcata 🙂

ja jdu v utery na prvni poradnu do porodnice, tak jsem zvedava... Kdybyste videly, jak vstavam z postele 😀

megie4
24. pro 2013

Děvčátka moje,přeji vám všem Krásné vánoční svátky,pohodu a úsměv na rtech a v Novém roce jen a jen spousty štěstí,zdravíčka a lásky. 🙂

malaradost
27. pro 2013

ahoj holky,
my dostali krásný dáreček pod stromeček 🙂 Gennet zabodoval 🙂 11. den od ET, krev budu vědět dnes po 14 hod 😎

pistalinda35
27. pro 2013

@malaradost jupiii ... blahopreji
@megie4 pani... 21 tyden uz jste ! to leti

malaradost
27. pro 2013

děkuji 😵 Volala jsem si výsledky krve a máme 1084 🙂

pistalinda35
28. pro 2013

@malaradost krasna hodnota. moc blahopreji

megie4
28. pro 2013

@malaradost Jéééé,to je bezva 😀 Mooooooooc moooooooooooc gratulujeme a ať miminko sílí a drží se maminky jako klíště! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru