IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

maraida
9. dub 2013

@go já chodím do Cubu a jsem tam moc spokojená.Taky jsem teď měnila CAR a rozhodla jsem se právě podle referencí a Cube to vyhrál.Rozhodovala jsem se mezi Cube,Gennetem,Pronatalem a Gestem.Dřív jsem chodila do Podolí.Pronatal a Gest jsem pak vyloučila a jen podle ohlasů zde,jsem asi udělala dobře.Finální výběr byl mezi Cube a Gennetem.

Holky,co stimulujete Menopurem,doplácely jste na něj něco?

go
9. dub 2013

@ratatooy jasne, to ja myslim jet jako spolujezdec. Manzel se mnou jezdi vsude, i kdyz mu rikam , ze nemusi. Chce byt u vseho a proziva to vic nez ja 🙂

ratatooy
9. dub 2013

@samanta001 ty ceny zaleží na lékách je to jak u běžných dr s kteryma lekama maji dr smluvy ty ti budou cpát horem dolem🙂holky psaly že třeba gonal stojí 900,.ja mela nejdražší pregnyl ten stoji davka 380,.ale zas ty byli jen dve

ratatooy
9. dub 2013

@maraida ja na menopur určo jo u ivfka

samanta001
9. dub 2013

@ratatooy já za pregnyl doplácela 30kč 🙂 to jsou rozdíly to člověk kouká

ratatooy
9. dub 2013

@go 😀jo tak me po opu nic nebolelo jen boli akorát zkouška pruchodu deložniho hrdla ale to je zachvilu pryč,no ale mela sem to od ivf cely 3roky žive v pameti takže když sem o tom slyšela před ketem šla sem do kolen🙂

ratatooy
9. dub 2013

@samanta001 třeba je to tím že mi nejsme na státní klinice ale na soukromé

go
9. dub 2013

@maraida rikam, je to o pocitu, kazda z nas je jina. Cube je dost nove a snazi se pretahnout lekare se zkusenostma, co se jim tak uplne nedari.Zatim 😒 . V kazdem pripade, ze ty , pokud tam chodis, mas z nich dobry pocit, a to nejdulezitejsi. 🙂

janice_opice
9. dub 2013

Holky tak volala z Iscare paní, že jim prachy z gyncentra ještě vůbec nedorazily a strašně se mi omlouvala a budou nám vracet penízky ty zbylé..
Ale stejně jsem se objednala na konzultaci do nového centra - už po telefonu to bylo super , příští týden tam jdu na konzultaci a mají zrovna i studdii - program kam zařazují núspěšné snažilky o IVF, tak by to bylo fajn páč bych pak měla ještě pěnízky na případný další pokus🙂

ratatooy
9. dub 2013

ale i tak 30tis za ivf 7tis za ket sou zlatý ceny když vidím kolik do toho už nekteí daly ale co dite sme chtely takže jsme byli ochotný dát cokoliv navic jek to vypadá jestly to vypadá za 37tis budem mit hned 3deti😀DDDD

janice_opice
9. dub 2013

@maraida jéééé tam jsem se ted objednala

ratatooy
9. dub 2013

@janice_opice je takže by jsi byla jako pokusnj králíček a uhradily by ti to???to by taky nebylo marný 😉 😉

janinafox
9. dub 2013

@samanta001 Ahoj, co jsem vyčetla tak je to hyperstimulační syndrom. Jako prevence pomáhá hodně pít a prý bílkoviny (takže maso, mléko, tvarohy, jogurty......).
Já normálně tomu pití taky moc nedám - v práci mi někdy stačila i jedna petka na dva dny, ale říkala jsem si že půjdu do sebe, tak dneska už mám skoro dopitou druhou petku, takže 3 litry dneska v práci dam 😝 a pak ještě něco doma. Já teda čistou vodu do sebe v takovym množství nedostanu, takže taky piju jak říkáš džusy - ředěný (mam doma odšťavňovač tak musim spotřebovat pomíky co manža nakoupil a furt tam jsou) a šťávu - tu mam v práci. To vypiju, ale čaje, čistou vodu a tak, to bych teda asi nedala 🙂
Jinak má to i výhodu - dost toho po kanclu naběham - na wc a zpět 😀 😀 😀

samanta001
9. dub 2013

@ratatooy Sanus je také soukromý. Už čekáš dvojčátka? Tak to veliká gratulace 🙂

akashka
9. dub 2013

@janice_opice No tak super, snad vyjde studie ;) Je fakt důležité, aby se člověk cítil dobře na klinice ;) Já jsem v Repromedě spokojená, věnuje se mi jedna lékařka pokud je něco třeba, na recepci jsou moc milí a když se člověk nedovolá sami volají zpět. Tak uvidíme, jak to půjde dál, přece jen zatím jsem tam byla jen asi 4x.

janice_opice
9. dub 2013

@ratatooy no,ale nejspíš se do toho programu nevejdu :(((((((((( chjooooooooooooooooo ale uvidíme příští středu no 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))) já mám zase takové energie a to mám mrchu strašnou úplně zrovna:(
Těšíms e do toho nového centra v Iscare jsem si říkala už před tímhle pokuse, že si nejsem jistá, už je to moc běžící pás

maraida
9. dub 2013

@janice_opice jestli máš dítko z IVF tak tě do studie asi nevezmou.Já taky nesplňuju kritéria.Ale chodím tam i tak.

janice_opice
9. dub 2013

Holky nezapomente se dopisovat!!!!! 😀 když už jsem to spatlala🙂 já už si tam dopíšu konzultaci:D
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

janice_opice
9. dub 2013

@maraida jo přesně to nevadí🙂)))) a kolik pokusů už máš za sebou?a kolik tam?

meyryen
9. dub 2013

@ratatooy Tak já za Gonal 1500 😢

ratatooy
9. dub 2013

@samanta001 no ješte uvidíme ješte čekám na test a pak bude na utz překvápko ale už s tim pomalu počítám radši at to apk semnou nesekne

ratatooy
9. dub 2013

@meyryen no dokonce🙂

janice_opice
9. dub 2013

Jupíííí a v srpnu letíme k mooooříííííí🙂))já se těšíím

ratatooy
9. dub 2013

@janice_opice jeeee to bych letela taky hned

go
9. dub 2013

@janice_opice a kdy planujes IVF, ze se chystas na dovcu?🙂

janice_opice
9. dub 2013

@go v červnu🙂

janice_opice
9. dub 2013

@go ještě uvidíme🙂 dle konzultace poříští týden🙂

raaaadka
9. dub 2013

@go
Ahoj, 🙂
Koukám, že máš v tabulce pgd, mě říkali, že už to nedělaj, místo toho nějaké array? Neslyšelas o tom? Ale stejně pak musím na amniocentezu vzhledem k věku.

maraida
9. dub 2013

@janice_opice A kam letíte?
Já mám za sebou 2 IVF,Z toho 1 úspěšné.Tady budu absolvovat 3.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru