IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

alba1
4. dub 2013

@irisi tak dej zítra vědět kolik jich zůstalo...já taky volám zítra...

raaaadka
4. dub 2013

@irisi já jsem na to fakt zvědavá , mám tak spoustu pidifolikulů a co bude s nima, nebudou odebraný, tak aby tam pak neřádili. 😉

janice_opice
4. dub 2013

@irisi iris to bude dobry jak jsem psala mne stimulaci pos... doktorka takze nakonec mi odsali jen 3 vajicka oproti puvodne planovanym tak 30.pekne jsem to orvala ale dva bojovnicci zustali a ted uz jsou doufam zahryzli.Budu na tebe myslet!

raaaadka
4. dub 2013

@irisi
Takže ono se pak telefonuje a zjišťuje? To bude asi náročný na nervy. Asi nebudu volat, počkám jestli zavolaj, ˇe pro mě něco mají.

janice_opice
4. dub 2013

@raaaadka 😀 hele to je dobra finta to me nenapadlo to jsem si mohla usetrit nerviky:D

alba1
4. dub 2013

tak nějak čekáš až budeš moct zavolat...a pak ti ten den nějak uteče a zase voláš...a čekáš jestli něco zbyde...tak uvidíme kolik bojovníčků do zítra přežije ...

janice_opice
4. dub 2013

@alba1 dej vedet tfuj tfuj at je mas u sebe v poradku a pekne se zahryznou.

irisi
4. dub 2013

@raaaadka no v Gestu jsem si musela volat já a jediný co mi na recepci řekly, že dobrý a mám si zase zavolat následný den ( žádný počty, kvalita, nic.... dopadlo to pak tak že jsem tam přijela a řekli mi že nic nezbylo ani k mražení 😠 ) myslela jsem že je tam zabiju!!!!!

v gennetu prý zítra zavolají sami, jsem zvědavá 🙂, těším se , ale ne moc abych nebyla zklamaná

@alba1 tfuj tfuj na kompletní šestku 🙂

alba1
4. dub 2013

@irisi tak dej vědět...jakmile budeš vědět 🙂 a držím pěsti 🙂

alba1
4. dub 2013

@janice_opice doufám, že to vyjde...a bude tam alespon jeden urputný bojovník 🙂

janice_opice
4. dub 2013

@irisi tfuj tfuj drzim pesti

lucik1986
4. dub 2013

Ahoj holky, tak první píchanec mám za sebou. Ty co jste psali, že Gonal je pohoda měli pravdu. Vůůbec to neštípe. Tak vzhůru do boje

janice_opice
4. dub 2013

@alba1 ale nejen jeden neboj nam bojovali 2 nebo snad jeste bojujou ze tri vajicek a sli bez pk pry nedelaj pk u takhle malo embryek pry jim je lepe v deloze v tomto pripadku

raaaadka
4. dub 2013

@irisi
No tak to je děs! Člověk musí věřit.

raaaadka
4. dub 2013

@janice_opice
Tak si nebudu dávat ani PK, když jich bude málo? Nebo při kolika???

raaaadka
4. dub 2013

@lucik1986
Tak paráda, přeji ti dobrou reakci. 🙂 jaké dávky??? A co pak k tomu ještě?

raaaadka
4. dub 2013

@alba1
A proč do zítra? To je prodloužená kultivace?

janice_opice
4. dub 2013

@raaaadka to ti reknou doktori pi vyhodnoceni situace kdyz jich je vic tak pk delsji aby poznali nejkvalitneji se vyvijejici embrouse.po mne to nechtej 😀 neboj to dopadne

alba1
4. dub 2013

@raaaadka ne odběr byl ve středu, tak bud transfer bude v sobotu a nebo udělají PK a to by bylo potom v pondělí...ale to se rozhodne zítra...podle toho jak se vyvíjí...

maraida
4. dub 2013

@alba1 držím palce bojovníčkům 🙂

@irisi 10 je hezký počet.Držím palce,ať se jich co nejvíc oplodní 🙂

@raaaadka 8 folikulů mi nepřijde málo.Co já bych za ně dala.Už víš jak je to s tím věkem?Stíháš OPU a ET do 40?

maraida
4. dub 2013

@pistalinda35 paráda!!!!

malinka_02
4. dub 2013

@pistalinda35 super!
@irisi ono kdyz je jich hodne nekdy tam ty mensi nechavaji protoze byvaji nezrale, ale 10 oplodnenych je super pocet!! Zklamana rozhidne nebud!!

malinka_02
4. dub 2013

@ratatooy jo jo rodi se vic kluku 😀

raaaadka
5. dub 2013

@maraida
Tak snad stíhám, je třeba vykázat ET do narozenin, to jsi měla pravdu. 🙂

lucik1986
5. dub 2013

@raaaadka mám 125,5 jednotky Gonalu a beru jen Prednison. Dneska ještě 125,5 a od zítřka 150 jednotek. Po pondělním ulz uvidíme

janinafox
5. dub 2013

Ahoj holky. Tak včera jsem si byla pro plán a léky. No humor už mě na chvíli přešel z toho množství - vypadala jsem jak když jsem vyloupila lékárnu 😀 Od neděle začínám, na utz jdu 26.4., tak jsem zvědavá. Akorát mě překvapila jedna věc - bláhově jsem si myslela že injekce jsou jen ten gonal, ale ten začínám až dýl a teď mám ještě nějaký jiný (ale jehličky to má malý - aspoň něco) no akorát pak v lékárně mi dali ještě 30ampulí s takovýma "kravskýma" jehlama a to že se píchá do svalu. No z toho jsem šla pomalu do kolen, když jsem to viděla. 😅 dneska jsem nemohla od půl třetí spát, nějak mi to nešlo z hlavy 😕

janice_opice
5. dub 2013

Ahoj hoky tak dneska jsem 8. den po ET. Dělala jsem si ráno tak jako každý den a objevil se tam malý dušík, teda jako fakt sotva viditelný, musela jsem ho hodně lovit doma brzo ráno pod zářivkou , na denním světle byl vidět už lépe tak nevím, jest¨li to není výplod mé choré fantazie a sugesce anebo tam fakt je...dokonce jsem o tom před chvílí mluvila s kolegyní a ta tvrdila, že ho taky vidí 😀 😀 😀 😀 a to TT nikdy nepoužívala a určitě mi nekecala ze soucitu:D to nemá ve zvyku.. tak nevím uvidíme zítra a pozítří🙂 ale zase ,když vím, že bud je tam fakt bílo tak bílo, že z toho žádnýho ducha nevykoukáte, tak tohle je fakt pidipidi doušek🙂) chce se mi tomu věřit!!!!

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox ahojjjj hele a ty injekce do svalu si můžeš píchat sama? Asi nejlíp do zadku ne? 😉

janinafox
5. dub 2013

@janice_opice Pááááni, tak to je super, ještě ti gratulovat nebudu, to necháme po víkendu aby jsme něco nezakřikly... 😉
No říkala mi v lékárně že to si prej člověk sám nepíchne, že prej kdyžtak manža - no ale spíš buď švagrová (zdravotní sestra) nebo maminy kolegyně dcera dělá zdrávku (už bude asi maturovat, takže praxi má) tak bych se domluvila s ní - bydlí 5km ode mě, kdežto švagrová tak 25km a pak bych to měla dalších 25 do práce - takže drahá sranda co se týče benzínu. Jj, buď do zadku nebo do stehna - vzhledem k tomu že je jich 30, tak asi budu muset místa střídat 😀 😀 😀

janice_opice
5. dub 2013

@janinafox no Janí určitě počkat na neděli minimálně , pak mám ještě čas do čtvrtka, že by něco🙂 co když je to fakt jen nějaká bujná fantazie a zbožný přání......
Tak to je fajn, že ti to takhle lmůže někdo píchnout 30 jo???:OOOOO proboha a co je to za injekce?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru