IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
10. čer 2013

@akashka aha, diky. no me spis boli cely prsa, jakoby z boku a jsou nality, takovy tezky. bradavky ani moc. a kdyz si sundam podprdu, tak si dycky myslim, ze se zblaznim bolesti. ale mela jsem to takhle i u ET.

mufyxa
10. čer 2013

@nikolav tak to mě moc mrzí ale navzdáme se vid jdeme do toho znova teda až se trošku otřepeme. 😉

irisi
10. čer 2013

@mufyxa a budete muset znova do IVF nebo máte nějakýho mrazáčka? odpočiň si užij si léto, naberte síly a pusťte se do boje.... už to vyjde!!!!

dvoranna
10. čer 2013

holky tak dneska den na prd. Ráno sem byla u obvodaka a mám anginu jako hrom. Odpoledne sem byla v caru a je možný že mám alergii na manželovo sperma. Konečně mi taky řekli jak je s tou moji endometriozou, prej je hodně rozsáhlá a už bílá, což znamená že ji mám pěkně dlouho. Takže nevím, proč mi můj gynekolog říkal že je mírná a neměl by to být problém. Dál přišli výsledky genetiky. Mám velkou šanci že budu mít brzkou menopauzu a že mi budou kornatět žíly a budu mít větší šanci o mrtvice a infarkt. Opravdu dneska sama pozitiva. A to jeste kvůli tě angine si musíme dat měsíc pauzu od dalšího KETU

irisi
10. čer 2013

@kolino držím pěsti a dej vědět co na utz..... i kdyby jsi měla být celé těhu v nemocnici za to mimčo ten boj stojí, vydrž holka....

irisi
10. čer 2013

@nikolav jak psaly holky je to většinbou o krvi.... jdi do obou vyšetření, nic jiného mě nenapadá....ale určo nečekej na výsledky dlouhé měsíce a vrhněte se na mrazáčky 😉

irisi
10. čer 2013

@dvoranna 😕 teda to si toho na tebe dnes pořádnou dávku připravili ...to je děsný ☹....hlavně se pořádně uzdrav a KETem počkejte nanuček Vám nikam neuteče a aspoň budete mít jarňátko 😉..... a pak ani tu endometriózu ani alergii na sperma a nic ostatního nebudete muset řešit

kolino
10. čer 2013

@irisi tak me pustil primar domu. Ze bych mohla tam lezet i 3-4mesice ,ale ze budu doma ve vrtsi pohode. Tak jsem sla. Poctive lezim a uzivam si postele svoji domavi. Mimi v poradku jen odpovida 8+3tt :-\ snad to prcek dozene. Hematom velky ,ale bude pomalu odchazet proto to neustale spineni. Jen tevh prasku 😀 denne 22ks. Ale pokud to ma pomoct tak proc ne!

sasanka033
10. čer 2013

@dvoranna krindy pindy!:( no tak to je nadeleni. a jak prisli na tu alergii na sperma? a jak na tu endometriozu? ja myslela, ze na to se musi na laparku..?

sasanka033
10. čer 2013

@kolino tak aspon ty mas dobry zpravy, moc ti to preju, ze uz jsi doma a mas se tak lip.

dvoranna
10. čer 2013

@sasanka033 na laparce jsem byla loni v srpnua jeste tam mi říkali že to je v pohodě. Tak já nevím. Tu alergii prej jeste otestuji,ale dělá se to praze. Tak nevím jaký tam je postup. No jsem zvědavá co se dneska jeste semele opravdu happy day. Tak sem si hned pobrecela když přišel manžel domů a teď mi šel nakoupit. Já ho nemít tak nevím

sasanka033
10. čer 2013

@dvoranna jo, to znam🙂 este ze je mame. ale zas kdybychom je nemeli, tak neni zadny ivf🙂 tak dokud neni nic jisty, tak snad se do zejtra z toho oklepes. hlavne aby ses dala zdravotne do poradku.
no me jen udivuje, z ceho najednou ted po lonsky laparce nekdo usoudil, ze mas zhorsenou endometriozu a jak prisli na tu alergii?

allmeyo
10. čer 2013

@dvoranna Ahoj já sem v Praze ohledně té alergii na sperma byla před dvěma měsíci ...postup byl takový,že jsme tam s přítelem jeli vzali nám krev a přítel dával sperma.Pak se jen vyplňují asi dva papíry jeden ty a jeden přítel....kdo co měl v rodině,jaký bereš prášky,jaký operace si prodělala a takový ty věci...během půl hodinky ani ne sme byli venku na výsledky se čeká měsíc a za ten měsíc tam opět jedete oba dva 😉 aby vám řekli jak ste dopadli.

sasanka033
10. čer 2013

@allmeyo ahoj🙂 diky za info a kde vam to v praze delali?

allmeyo
10. čer 2013

@sasanka033 IMMUNIA křižíkova 147/77 Praha 8 😀

sasanka033
10. čer 2013

@allmeyo poslali te tam z caru? no a jak se dari tobe?🙂 snazilka?🙂

allmeyo
10. čer 2013

@sasanka033 měla sem z tý cesty hrůzu,ale bylo perfektní spojení je to jen asi 100 m od metra

allmeyo
10. čer 2013

@sasanka033 jo jo poslali mě tam z caru,a výsledky veškerý v pohodě i na tu alergii.Jinak mě se daří dobře sem 11 den po IUI tak jen čekám co bude dál jestli ke konci týdne MS příjde nebo nepříjde no uvidíme necháme se překvapit 🙂

sasanka033
10. čer 2013

@allmeyo tak drzim palce!🙂 a nejaky priznaky, ze by se neco delo?🙂

sasanka033
10. čer 2013

@allmeyo bala jsi se jet po praze?

allmeyo
10. čer 2013

@sasanka033 děkuju a jestli se něco děje no to už se dělo asi ten pátý den mě tak bodalo v podbříšku až do spodku jako když má přijít MS 🙂 ale zatím nic nepociťuji příští týden udělám test a uvidíme,jestli se nazadaří tak jdem na Ivf.Aspoň sem stihla zkoušku jednoho IUI.Praha je divoká každou chvilku se to tam mění a já nejsem zrovna z velkého města.Ale jak říkám byla to pohoda z automusu 100 m do metra a z metra 100 m do Imunie 🙂

irisi
10. čer 2013

@kolino tak prosím buď na sebe moc opatrná a v ničem neriskuj dokud úplně ten hematom nezmizí.... jj doma je nejlépe 😎 ...a co bereš za prášky? tak pěkně odpočívej a nech se rozmazlovat, ať mrňousek povyroste

sasanka033
10. čer 2013

@allmeyo tak hodne stesti🙂

nikolav
10. čer 2013

@mufyxa Já už jsem napsala Machačovi do CARu a už jsem objednaná na konzultaci na tento čtvrtek. Prostě mě tam pan doktor dostal 🙂 jinak má na pět týdnů totálně plno. No a když jsem mu psala situaci a že bych chtěla jít co nejdříve opět do KETu tak mi řekl, že nejdříve za 6 týdnů můžeme začít léčbu. Opět to bude asi řízený cyklus. Uvidíme jak se domluvíme s panem doktorem. Ale půjdu do toho hned. Sice mám strach, že se to bude opakovat, ale doufám, že ne. A chci právě stihnout ještě ty vyšetření. A doufám, že co nejdřív to půjde. Jinak za 14 dní mám jít na kontrolu na gyndu ke svému doktorovi. Tak doufám, že už to bude v pohodě. A nic nebude bránit dalšímu ket. Akorát mě štve, že to bude opět vše od začátku. Opět čekání na MS pak UZ pak KET a pak čekání jestli to vyšlo a pak budu trnout abych nezačla krvácet znova. A pak budu trnout dál že. A i když se snažím si nepřipouštět, že to nevyjde tak teď už mám strach i z toho aby to vůbec vyšlo.

malinka_02
10. čer 2013

@nikolav me trvalo cekani na genetiku 4 tydny a pak 6 tydnu na vysledky a i trombofilni mutace mi vzali - imunologii si dobre vyber, je jich hodne ale nekde daj kazdymu prednison..

malinka_02
10. čer 2013

@sasanka033 na imunologii je nejlepsi v Praze ve VFN dr. Malickova!

nikolav
10. čer 2013

@malinka_02 a musím si o tu trombofilní mutace žádat? A krev mi vezmou zaráz?

akashka
10. čer 2013

@nikolav já si trombofilky musela vydupat a to dost, ale sem rada 😉

malinka_02
10. čer 2013

@nikolav me brali mutace na genetice ale imunologii je jiny pracoviste..

nikolav
10. čer 2013

@akashka
@malinka_02 díky holky poptám se jak tam pojedu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru