IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
3. dub 2013

@ratatooy není ☹ jsou to jen ampule....... je to lék co mi doporučila imunoložka, ale recedpt mi za začátku stimulky napsala doktorka že si to mám vyzvednout no a teď v úterý jsme to nějak tu aplikaci zazdili 😕 (já i ona i sestra jsme to neřekli) , jenn mám napsáno že dnes v devět mám píchat.... vydedukovala jsem že i.m. je do svalu, tak rozmýšlím, zda si to píchnout sama do stehna nebo manžel (který v životě nepíchal a má hrůzu) mi to píchne do zadku....... ještě tu mám nepoužitou klasickou injekční stříkačku s dlouho jehlou, tak to půjde 🙂

irisi
3. dub 2013

@ratatooy mě se ovitrelle drží o dost déle..... i desátý den od aplikace jsem měla slabé // 😒 , takže jak u koho je různé odbourávání

ratatooy
3. dub 2013

@irisi tak proto se testuje asi až 14den radši abych zbytečne neplašila už 7den😀

akashka
3. dub 2013

@baby1984 to asi dost záleží na tom jaký máš protokol a jak pak na stimulaci reaguješ ;)

ratatooy
3. dub 2013

@irisi manža zvládne t se nebojí muj už si to vychutnává sadista 😀 😀 😀 😀 😀 u me by to šlo i do stehna asi mam je pořádnýý 😀 😀

ratatooy
3. dub 2013

@baby1984 to je ruzne ja sem u ivfka prvníh jich napočitala kolem stovky

raaaadka
3. dub 2013

Holky kdy se píchá menopur? Večer? Můžu třeba s hodinovým rozestupem od gonalu??? Děkuji.

irisi
3. dub 2013

@samanta001 gennet stimulace gonal 4x125j a pak sníženo 4x 100j... folikulů mám okolo 17 velkých a pár malých, snad ještě dorostou... máš optimální počet na kvalitní a vyladěné 😉
@baby1984 s tou akupunkturou na hubnutí bych počkala, bála bych se že mi to rozhodí organismus

baby1984
3. dub 2013

@ratatooy no tak to je mazec jako takže až to dostanu začnu s pícháním a to bude trvat jak dlouho asi??Já se dozvim jaký protokol a co budu aplikovat dozvim až koncem dubna,tak mě to zajímá na co se mám připravit 😀

brsh
3. dub 2013

Ahoj holky, tady se to rozjelo - nestíhám vůbec pročítat 🙂 Já jsem se dneska objednala na ultrazvuk a příp provokačku. @ratatooy - děláš si srandu, sto???????? Já se fakt zabiju 😀 Už teď jsem vyřízená z toho, že dostanu příští čtvtek vyvolávačku do zadku 😝 Protože ta mrcha zmršená pořád nedorazila ☹

irisi
3. dub 2013

@lucik1986 první UTZ 6dc, pak 10dc a už termín OPU

@baby1984 ze začátku jsem píchala jednu injekci v 20h a 6DC se přidala další blokovací, kterou jsem píchala v 21h a to do 9DC ..... 10DC ovitrelle a dnes večer tu hnusotu co nevím jak píchat 😀 a 12DC OPU

irisi
3. dub 2013

@janice_opice díky za odkaz, neznala jsem ho a vypadá to zajímavě 😅

ratatooy
3. dub 2013

@baby1984 to je ruzny všude davaji jine leky ja mela menopur,puregon,pregnyl,agolutin + neco v práškách

ratatooy
3. dub 2013

@brsh no to si nedelám mela sem řeba i 4 injekce denne

ratatooy
3. dub 2013

@brsh no to dostaneš asi agolutin a ja jich mam jen ted u ketu 20 do zadku

brsh
3. dub 2013

@ratatooy do zadku nééééééé, ježíšku na křížku. Tak já si pořád myslela, že si píchnu každej den jedno pigáro do břicha a bude klid

malinka_02
3. dub 2013

@lucik1986 nomja bych teda radsi fakt necvicila 🙂

malinka_02
3. dub 2013

@baby1984 ja pichala od 2dc do 8 dc 1 injekci od 9-10 2 a pak jen ovitrelle 1 a 12 dc odber opu. Takze fakt jen parkrat. Protokol urcuji podle HP.

irisi
3. dub 2013

@ratatooy tak jsem zjistila že i můj manžel je injekční sadista i když doteď jehlový panic 😀 , problém mu to nedělalo a aplikace nebolela, jen teď to štípe a červená........

máš neskutečně moc injekcí 😒

irisi
3. dub 2013

ratatooy:1IVF 2010 1embr. naroz,kluk 1KET 2embr. ET 2.4 Test 16.4
paru: 4IVF, 4et + 2ket, neúspěšné, duben 2013, stimulace 5. IVF
dada: 6IVF 2009 2 embr. narozen kluk 2010, 8 IVF konec dubna 2013
janice_opice: 3 IVF, 1. úspěšně(2000) - kluk, 2 neuspěšně, ted. 4IVF - ET 28.3., test 7.-10.4.
irisi: 7xIUI v nativu, 1IVF OHSS, 2.IVF+KET-neúspěch...3.IVF- 3.4.OPU

maraida
3. dub 2013

@pistalinda35 držím na zítra palce 🙂

brsh
3. dub 2013

Já taky držím palčáky @pistalinda35 😉 a dobrou, děvčata

janice_opice
4. dub 2013

ahoj holky tak jak pícháte? 😀 Já furt čekám, čárka nikde, ale je to fakt moc brzo asi . Furt doufám, že od toho 10-14. dne se tam objeví........🙂) zatím neztrácím naději je to dneska přesně týden od ET a to jsem si tam touhle dobou teprve volala, jestli si pro myšáky mám přijít🙂 Jinak příznaky kromě dloubání v podbříšku, brnění v prsou a odpoledne zvýšený teploty nic,lae to přikládám utrouši, takže si spíš připadám jako v přechodu 😀

ratatooy
4. dub 2013

@brsh nekde nedavaji agolutin do zadku ale jen utrogestan nam davaji misto utrouše prvne toto protože to ma lepší vliv na udržení prej

ratatooy
4. dub 2013

@irisi no to sem mela při ivf ted u ketu sem jich mám jen 5 do břicha a 20do zadku ale fakt u toho ivf sem mel i 4 denne stimulovala sem pomale mesíc +od opu ten agolutin

ratatooy
4. dub 2013

holky existuje nejaka statistika co se rodí víc po asist.reprodukci?ja si myslím že je víc kluků

maraida
4. dub 2013

@ratatooy a ten Agolutin se píchá kam?

ratatooy
4. dub 2013

@maraida do zadku😀

maraida
4. dub 2013

@ratatooy a to můžeš píchat sama nebo se musí někam chodit?Mě dal Dr. na výběr-Agolutin nebo utrogestan,tak nevím co si vybrat...Utrogestan je teda pro mě pohodlnější,akorát musím nosit slipovku...

ratatooy
4. dub 2013

@maraida ne manžel mi to lupne nic na tom neni sestra mu to poprve v caru ukazala a pak už jel sám

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru