IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
3. dub 2013

@berucka
A kolikátý jsi den cyklu? Taky bych chtěla mít plné břicho vajec. 🙂 Já necítím nic.

janice_opice
3. dub 2013

@paru no já doufám, že mi pogratuluješ příští týden:DDD, no uvidíme, věřím jim bojovníčkům🙂 Hlavně doufám, že si tu budeme gratulovat navzájem už ted pořád: 😀 😀

@ratatooy no to déle - píchala jsem si ho minulou neděli což bylo 24.3. večer a v neděli tam ještě byla slabá čárka, v pondělí už nic a dneska taky nic, takže počítej tak ten týden - i když asi u každého je to jiné..jak vylučuješ, piješ a tak, ale myslim, že cca ten týden je ok...

@janinafox no drijáky to jsou teda, to ne, že ne, ale uvidíš, že to bude úspěch..my to zkusíme ještě jednou pokud tohle nevyjde kvůli tý podělaný stimulaci, pak už asi nebudou penízky........to by bylo skvělé kdyby tu jely samé // za // 🙂

janice_opice
3. dub 2013

@dada074 já ti úplně rozumím :D

dada074
autor
3. dub 2013

@janice_opice tak jsem ráda,že nejsem blázen sama a testovala jsem také na pregnyl abych věděla jestli tam ještě je.Na podzim jsem si říkala,že blbnout nebudu a nakonec jsem vyplácala TT víc než když jsme čekali malého 😅

paru
3. dub 2013

@maraida ano vím, stimuluji menopurem/merionalem. Ta studie spočívá v léku, který ti aplikují při ET

janice_opice
3. dub 2013

@dada074 já ti fakt rozumím,ale shodli jsme se s manželem, že pro mě je tohle lepší způsob než čekat 14 dní a nic potom, takhle se na to lépe připravím....budu zvyklá na to nic :((...anebo pak budu veselá 😀 Důležitý je, že nevyšiluju, že tam nic není ,když jsem blázen takhle brzo 😀

janice_opice
3. dub 2013

@paru to zmákneš a budeš mít vajec víc jak na Velikonoce🙂

baby1984
3. dub 2013

Holky kamarádka si nechala píchnout do ucha akupunkturu na hubnutí,chtěla bych to taky zkusit,ale bojím se aby to nějak neovlivnilo IVF i když stimulovat začnu až začátkem května,to už bych měla jehličky vyndané je to jen na 21 dní,měla ste to některá??

ratatooy
3. dub 2013

@baby1984 tak to by me zajimalo jestly to pomuže?

janinafox
3. dub 2013

@baby1984 před těhu by se měla prý nějak stabilně držet váha, nechceš to nechat až po? Aspoň to mi říkala kamarádka nutriční terapeutka, že mám případné hubnutí nechat až po těhotenství... 😉

samanta001
3. dub 2013

@irisi Chodím do Sanusu Jihlava. Píchám Puregon 250-250-200-200-150 a po včerejší kontrole 150-150-125. Kolik je přesně folíků zatím nevím, ale při posledním odsátí jsem měla 12 a i tentokrát to asi bude podobné. Ty jich máš kolik? A kam chodíš?

baby1984
3. dub 2013

@ratatooy no má to v uchu 8 dní a má dole 6 kg a říkala že jí dělá problém sníst i půl jablka,že nemá hlad ani chuť.Dostala i jídelníček co má jíst .Dělají to v Praze a stojí to 1000,- někde 1500,- láká mě to protože sem hodně silná a bojím jak to dopadne s narkózou ☹ proto bych to chtěla zkusit

berucka
3. dub 2013

@raaaadka ja som dnes 12 DC, aspon som si myslela, ale bola som tu poucena, ze ked to dostanem vecer, tak to nie je prvy ale nulty den, cize som asi 11DC a zajtra OPU. Ja vlastne neviem, ci je ten pocit plnosti z vajec, alebo z toho pitia vody 🙂 Kazdopadne mavam inak ploche brusko a teraz sa citim ako v tretom mesiaci tehu.
Inak, co sa tyka akupunktury, tak by som sa na to radsej spytala v centre, moze to byt riskantne. Pracovala som kedysi v takom centre a tehotnym to cinsky doktor vobec nedoporucoval, myslim akupunkturu obecne. Ale obzvlast na uchu, ktore je male, je pomerne jednoduche sa obcast "upichnut", tak aby Ti nenapichli nieco, co by napr. mohlo uskodit. Skratka, radsej by som bola opatrna 😉

janice_opice
3. dub 2013

http://your-embryo.blogspot.cz/ asi to znáte - zadáte si tam den odběru🙂 je to zajímací🙂

janice_opice
3. dub 2013

@baby1984 já bych s tím tedy taky počkala, ted máš na programu naopak přibrat miminko a hubnutí přijde po tom, taky to tak mámnaplánováno🙂

raaaadka
3. dub 2013

aha, ty už jsi 12, já teprve 8, ale taky jsem to dostala pozdě večer, tak jsem asi 7. DC. A je to podstatný, kdy jsem to dostala? Píchám si dnes večer šestou injekci, zítra zase UTZ kontrola. Moc si přeju dobré zprávy. 🙂

berucka
3. dub 2013

No tiez som netusila, ze hra rolu, ci to dostnes dopo alebo odpo, ale asi ano, i ked asi nijak zasadne to nebude, myslim. A to je dobre, ze si to moc prajes, to je zaklad a ono sa Ti iste dobrych sprav dostane 😉 Tie injekcii su uz ku koncu neznesitelne, nie? Aspon mne to tak prislo, zo zaciatku bez problemov a ku koncu uz som bola rada, ze su posledne.

ratatooy
3. dub 2013

@baby1984 no co to je hodne silná ja mam ted 101kg ale to neim jestly ji to vydrží když nehubne zprávným jidelničkem asi tam bude pak jojo efekt

baby1984
3. dub 2013

@ratatooy tak já mám 115,- co bych vám to tu neřekla sme samý ženský 🙂

ratatooy
3. dub 2013

@janice_opice je to neznam ale nevim co bych tam u ketu natukala 😀

ratatooy
3. dub 2013

@baby1984 to viš že jo,n a nikdy sem nemela problemy s ničím ani tlakem ani cukrem,narkozou proste ok

janice_opice
3. dub 2013

@ratatooy no já bych tam natukala to datumu ketu - ty dny kultivace - třeba máš 5ti nebo 6ti denní tak bych to tam frkla.. i když je fakt, že u Ketu je to složitější, ale je to zajímavý ten vývoj🙂)))))

raaaadka
3. dub 2013

@berucka
No 🙂 🙂 🙂 já to mám teď trochu jinak, jak to moc neroste, tak bych nejraděj píchala 3x denně. 🙂 🙂 🙂
Jinak samozřejmě nesnáším jehly!!!

akashka
3. dub 2013

Ahoj holky, tak jsem dnes byla u doktorky a je možné že při tom dlouhém protokolu opravdu ms nepřijde, ale sliznici mám ještě vysokou, takže mám ještě týden počkat a když to nepřijde tak znovu utz.. tak snad už pak sliznice někam zmizí a budu moct začít s gonalem 🙂

janice_opice
3. dub 2013

teda mně dneska je, jako kdybych měla teplotu a bolí mě hlava, bud na mě něco leze anebo jsem se zbláznila 😀

lucik1986
3. dub 2013

@janinafox
@ratatooy
@irisi
Děkuji holky za rady. Já jsem si právě říkala, že bych cvičila jen něco na nohy a zadek. a jen tak lehce. nechci nedělat nic.

Jo a mimochodem dnes 1DC 🙂)) takže ZAČÍNÁME 🙂

lucik1986
3. dub 2013

A zítra mě čeká první píchanec 🙂) to bude komedie 😀 jinak v pondělí ráno jdu na ulz tak snad bude všechno v pořádku

lucik1986
3. dub 2013

holky kolikáty DC jste byli na ulz. Já mám jít 6DC a 9DC

pistalinda35
3. dub 2013

@lucik1986 sesty, devaty, jedenacty a zitra me ceka ultrazvuk ctrnacty den 🙂

baby1984
3. dub 2013

holky asi blbej dotaz jo,ale ted mě tak napadlo když vás většina už píchá tak jak dlouho se píchají ty injekce,jako kolik dní a kolikrát za den??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru