IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

samanta001
5. dub 2013

tak dnes kontrola za mnou. A v pondělí hurá na odsátí 🙂

janinafox
5. dub 2013

@ratatooy ahoj, prosím tě chtěla jsem se zeptat na agolutin - taky mi ho předepsali... ten se píchá až od odběru, že jo? musí se ráno nebo večer? mně řekli že ten decapeptyl a gonal je lepší odpo - kvůli tomu když mi pak na kontrole změní počet jednotek, protože mam jednotky teda předepsaný do dne před utz. Psala jsi na některých předchozích str. že ti to píchal manžel - ten můj se toho bojí, já teda taky... je na tom co zkazit? neříkali ti něco o tom v CARu? 🙂

raaaadka
5. dub 2013

Pros
@samanta001
Super, držím palce! Taky ti je to vyšetření UTZ nepříjemné? Mě to tam už dost tlačí, bojím se, aby MUDr. někde nepřitlačila a já neucítila bolest. Možná jsem přecitlivělá.

janice_opice
5. dub 2013

@raaaadka to je normální, mě to poslední taky docela bolelo ale to je jasný!!!!

ratatooy
5. dub 2013

@janinafox jj v den odberu první dávka to ti pichne asi sestra a ukaže to manžovi,jinak u ivf sme ho davaly večer a u ketu rano

ratatooy
5. dub 2013

@janinafox musi vám to nekdo ukazat protože jak se pichne musi se trošku povytahnout střikačka jestly netrefil žílu takže když nenasaje krev je to ok muž to vtlačit nesmi to ale pijit do žilky je to olej

janinafox
5. dub 2013

@ratatooy takže na tom nic moc není - můžu manžu doma "uklidnit"? a sebe teda taky 😀 do kdy až se to píchá? já jich mám 30 - to se mi zdá stráášně moc 🙂

janinafox
5. dub 2013

@ratatooy ty jo to se mi zdá jako docela "masakr" s tou žílou 😅

samanta001
5. dub 2013

@raaaadka není, vůbec nic necítím dr. je opravdu šetrný 🙂 ale možná je to tím, že mám průměrný počet vajíček, odsávat se bude 10-15. Třeba je to tím, že máš pořádnou úrodičku 😉

ratatooy
5. dub 2013

@janinafox to se ti jen zdá misme nikdy žadnou netrefly

ratatooy
5. dub 2013

@janinafox pichala sem jich cca 18

ratatooy
5. dub 2013

@janinafox al vydrž to a ikej si že je to pro mimi je to lepši než utroš

janinafox
5. dub 2013

@ratatooy no tak uviíme, kdyžtak se domluvím s holčinou co dělá zdrávku, ta nebude mít zábrany jako já a manžel 😀

ratatooy
5. dub 2013

@janinafox jj určo pokud maš nekoho ješte bokem ko by to zvládl

no jak se jinak holky mate?ja misto abyh odpočivala což se moc nedá protože chystam na zitra oslavu manžovych narozenin,tak sem rano jela na nakup byla sem z toho vyřizená,pak s malym do mateřského centra no a na zaver jsme jeli manžovi koupit k narozkám kotouč na stavbu no aspon že ten sem si nemusela nakládat sama 😅

janinafox
5. dub 2013

@ratatooy tak je jasný že my ženský jsme ochotný pro to mimčo udělat cokoli a pár injekcí, no co se dá dělat. Jen se toho vždycky bojím předem. Jednou jsem si měla píchnout ovitrel a taky jsem byla vyšokovaná a pak jsem dělala hrdinku jak to nic nebylo 😀

ratatooy
5. dub 2013

@janinafox jj to je klasika ja si vzpomínám na svuj agolutin jak sem tenkrát pulhodiny řvala zamčená v koupelne že na žadnou injekci nejdu 😀 😀 😀 😀 a ted se jen otočim v postely manža pichne a spím dál

berucka
5. dub 2013

Ahojte, vy ste toho zase popisali, to nestihnem vsetko docitat, ale aktualne info odo mna. Vcera OPU, z 15 folikov 12 vajicok, normalny spermiogram, takze sme nechali 8 oplodnit prirodzene, z toho sa chytilo 6 a 4 na ICSI, kde nakoniec boli vraj len 3 zrale a 2 sa oplodnili. Cez vikend budu spinkat a v pondelok si mam volat, ci transfer v pondelok alebo v utorok. Mam hroznu radost i strach a tremu... No ved to poznate 😒

janinafox
5. dub 2013

@ratatooy 😀 😀

raaaadka
5. dub 2013

holky, jak se to prosím platí, když několik vajíček oplodníme icsi, to je cena za každé zvlášť? A ta prodloužená kultivace také? Já vůbec nevím na co vsadit....a to ještě nejsem po OPU a nevím, co z toho bude.... 🙂

raaaadka
5. dub 2013

Mám takovou představu, nechat oplodnit přirozeně a co nejdříve zavést a za dva týdny testovat s dvěma čárkama. 🙂

raaaadka
5. dub 2013

Ještě koukám, spousta narazí na to, že vajíčka nebyla zralá. A mohou být i přezrálá, myslím, kdyby bylo OPU o den dýl, jestli by to bylo ve výsledku lepší nebo horší. Děkuji za odpovědi.

berucka
5. dub 2013

@raaaadka ono asi kazdy CAR ma iny cennik, ale myslim, ze je cena napr. X-tisic za jedno vajicko oplodnene ICSI a potom vyssia o par tisic za napr. 2-5 vajicok atd., potom samozrejme taxa za PK, ale vsetko Ti to odpocitaju zo zalohy, ktoru zlozis.

berucka
5. dub 2013

@irisi, tak uz som si nasla Tvoje info, ako si dopadla, mame podobne skore, 4 z odobranych to doteraz vzdali. Ale tak co, tie zvysne budu iste silne a hlavne budu mat poriane vrtaky, ze?! 😉 A super, ze sa mas cez vikend informovat, jak su na tom. To ja si musim pockat nukfa moment prekvapenia az do pondelka. A najhorsie je, ze mi mozno rovno povedia, aby som sa zbalila a dorazila na ET. My sme tak nejak pocitali, ze to bude az v utorok a muz ma v pondelok v praci odpo schuzku, tak nevieme, ako to budeme riesit 😖 Ale tak priority su snad teraz jasne, tak sa to bude musiet nejak zariadit.

ratatooy
5. dub 2013

@raaaadka u nas v caru sou taxy cca PK 7tis icsi 1-6vajiček 5tis

raaaadka
5. dub 2013

Mě zatím o žádné záloze neříkali, že mám skládat. 😒

meyryen
5. dub 2013

@ratatooy Tak to je teda hodně drané, nás PK stála 2.500 🙂

ratatooy
5. dub 2013

@meyryen no tak sme dali za ivf 30tisic z toho bylo cca 10léky

ratatooy
5. dub 2013

@meyryen a to sme se ješte radovali ž jsme dopadly celkem dbře jit tam třeba 4x a nic tak me švihne

raaaadka
5. dub 2013

Nám odešlo auto a stojí to 22 tisíc. Opravdu v nejméně vhodnou dobu! ☹

malinka_02
5. dub 2013

@janice_opice super !!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru