IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

berucka
14. dub 2013

Ja som u prveho dietata (pocateho prirodzene) tiez nic necitila, ale mam pocit, ze som presne vedela, v ktory moment sa uhniezdovalo. No nespinila som a ani ma potom nebolelo brucho, ako mnoho dievcat popisuje, len som prose nejak vedela, ze som v tom a test som si robila uz v podstate na istotu, viac by ma asi prekvapilo, keby tam tie dve ciarky neboli. Dnes ale od rana pocitujem take pms efekty ako krce v podbrusku a bolest v krizoch a ten pocit istoty po vsetkych tych mesiacoch nevydarenych pokusoch uz nemam vobec, mam len pocit strachu. Ani na testovanie sa netesim, sladka nevedomost!
A teda niektore maminky a "kamaratky" si fakt nevidia do huby, prepacte ten sprosty vyraz, ale inak sa mi ich necitlivost nazvat neda ☹

alba1
14. dub 2013

@lussi no tak koukám, že je to asi všude 😒 asi fakt je lepší takový řeči pouštět jedním uchem tam a druhým ven...soustředit se sama na sebe a být v pohodě...na nějaký jedovatý řeči nedat...

akashka
14. dub 2013

@go a tohle, že je kamarádka? No to teda nevím.... Vůbec takový řeči neposlouchej...

@ratatooy no a navíc dvojčata, to už netrumfnou :D

@alba1 jedna moje kamarádka, když se dozvěděla, že nemůžem mít mimčo přirozeně jako první řekla, že je to určitě proto, že jsem tak hubená.. skoro to řekla radostně, jak kdyby z toho měla radost, že to mám za to, že nepřibíram ať jím co jím... taky to zamrzí, to podle mě nejsou kamarádky... v takovýchhle situacích prostě člověk pozná, kdo je opravdový přítel a o koho se může opřít...

alba1
14. dub 2013

@lussi no tak koukám, že je to asi všude 😒 asi fakt je lepší takový řeči pouštět jedním uchem tam a druhým ven...soustředit se sama na sebe a být v pohodě...na nějaký jedovatý řeči nedat...

alba1
14. dub 2013

@akashka jo to máš pravdu

alba1
14. dub 2013

@ratatooy takový lidi taky znám, ty něco řekneš a oni přiběhnou za chvilku jen, aby Tě trumfli 🙂 ale je to úsměvné 😀

malinka_02
14. dub 2013

@raaaadka dloubani v brise a krece a podobne veci sou po ivf ci ketu i kdyz to nevyjde, bohuzel..
@lussi ja chodim k darebnemu.

malinka_02
14. dub 2013

@alba1 to by ti mamka teda rikat nemela, moje je nastesti v tomhle ok , naopak taky to hodne proziva, kamaradka jeji ma dcer vdala se a rozvedla za rok ale zase se dali dohromady a maji ted dite a ona mame rekla ze to je v pohode ze mame problemy ale ta jeji dcera ze je ve 30 rozvedena! A mama ze s tim manzelem zije, maji dite tak co je na tom hroznyho, no normalne se s ni kvuli ke pohadala..
@lussi muj bratr i svagr se zacli snazit davno po nas a oba uz maji rocni deti.. To me vzalo hodne. No amnejvic moje nejlepsi kamaradka, sli sme si i za svedky, porad mi rikala at do toho tak neslapem, ze sme mlady a muzem jeste si uzivat, pak prodelali oba s manzelem priusnice a manzel jeji zanet varlat u toho a rekli mu ze spermiogram 0,14 mil ale ze se to zlepsi po par mesicich a za 3 mesice se brali a otehotnela 3 dny po svatbe, ja v te dobe byla na ivf a nevyslo to, me se zhroutil svet a ona mi rekla ze ceka dite.. Termin porodu mamv patek..tak uz nemam ani kamaradky, ostatni maji 2 deti a na kafe zajit se nedokazem domluvit, ja muzu vecer a to nemuzou ony..

malinka_02
14. dub 2013

@akashka muj manzel ma spatne spermie ale tchyne si nechce pripustit ze jeji synacek ma problem tak nam porad rika ze je to moji psychikou ze to moc chci..

alba1
14. dub 2013

@malinka_02 jo tak to taky není špatné...že to je Tvojí psychikou... 😒 já vím, je to psycho všichni kolem dítě nebo 2 a my pořád nic...už mě nebaví odpovídat proč já nemám dítě...tak říkám, že máme psy...a momentálně bychom na prcka neměli čas...ale to je jasný, že bychom na prcka čas měli...jen kdyby se to povedlo...

alba1
14. dub 2013

@akashka Nechápu proč by měl být důvod, že jsi moc hubená? Jak to jako souvisí s těhotenstvím? 😒

akashka
14. dub 2013

@alba1 no právě :D ale asi mi holt vždy tohle záviděla a tak měla pocit zadostiučinění nebo co já vím... no teď už tak hubená nejsem po všech těch hormonech a taky jsem přestala cvičit a je to znát, ale co bych pro prcka neudělala 🙂

megie4
14. dub 2013

@maraida Krásný den přeju 🙂 Děkuji za povzbuzení,taky ještě doufám,že se "něco"dotvoří,i když já budu stimulovat celkem 9 dní 😒 Chodíme do Arlety v Kostelci nad Orlicí-k panu dr.Doležalovi.A ten nativ jako samoplátci jsme měli proto,že jsem byla u vojenské pojišťovny a musela jsem přejít k pojišťovně ministerstva vnitra.S vojenskou neměli smlouvu.No,uvidíme jak to teď dopadne,a kdyžtak pojedeme také jinam.Jen nevím zatím ještě kam.Nejblíž to máme do Hradce Králové do Sanusu,tak musím vyzjistit,jaké recenze jsou na ně.A jak tu děvčata píšou o těch maminkách a kamarádkách,co si do pusy nevidí,taky jsem se s tím setkala.Moje matka byla alkoholička,což se jí také stalo osudným,její brácha(strýc),v tom také dost plave-no,a mého otce přítelkyně mi na naše snahy a neúspěchy jako povzbuzení řekla větu:"vždyť můžeš být vlastně ráda a asi to tak má být,že nemůžeš mít děti,tvoje máma pila,strejda pije,bůhví jaké by byly ty děti.alespoň nebudeš takovéhle geny přenášet dál."Myslela jsem,že nevěřím vlastním uším,ale ona to myslela fakt vážně!Věřte,že to jí v životě nezapomenu a tátovi jsem to radši ani neřekla,asi by to nepobral. 😖 Lidi jsou prostě někdy hrozně zlí,ale člověk se na ně musí vykašlat a jít dál. 😉

lussi
14. dub 2013

@ratatooy dneska se mám pracovně, tím jak se oteplilo, tak je spousta práce na zahrádce, ale baví mě to 🙂 A není švagrová už těhotná? 😀

lussi
14. dub 2013

@berucka dobře jsi to napsala 😎 Kdy chceš testíkovat?
@akashka no to je teda slepice.
@malinka_02 tohle je nejhorší, úplně se dokážu vcítit do tvé situace, tohle sakra bolí u srdce, člověk by nejraději usnul a probudil se až s těhotenským břichem. A tchýně je bez komentáře, manžel je jedináček tak jako ten můj ne? 😀 A Darebného jsem měla ráda, ten byl vždcky fajn 🙂
@megie4 tak to taky čumím doslova s hubou dokořán, jak tohle někdo může říct.?

ewik84
14. dub 2013

Ahoj devcata 🙂 Tak 3 den po OPU porad trpim jak pes :( Vcera se mi dopoledne udelalo lepe, ale pak to prislo jeste horsi. Hodne piju, bastim bilkoviny, odpocivam...Ale jsem porad nafoukla jak blazen, mam otekla zada a dneska mi je i divne od zaludku. V noci jsem spatne spala a ted me bolej i zada (asi to mam nekde blokle). Kdy uz to prejde? :(

raaaadka
14. dub 2013

@go bud rada, mela bych dobry pocit bolet me bricho.

raaaadka
14. dub 2013

@malinka_02ale ja resim,ze mi nic neni,necitim v brise nic a proto jsem nervozni.

alba1
14. dub 2013

@megie4 jééé...no tak to je hustý 😲 mám hubu dokořán...lidi dokážou být opravdu zlý a zavistivý... 😒 vykašlat se na to a jít si za svým 🙂

alba1
14. dub 2013

@ewik84 a co Ti řekli v CARu? Já jsem teda taky trpěla, ale ty džusy a bílkoviny to mpomohlo..takže na transfer jsem byla už oki...nechceš si tam radši zavolat?

alba1
14. dub 2013

@raaaadka třeba bolest břicha nic neznamená, třeba šimrání v břiše nic neznamená, třeba žádný pocit nic neznamená a třeba všechno tohle skončí prckem...každá jsme jiná, takže hledat nějakou podobnost asi nemá moc cenu...prostě čekat a vydržet 🙂

ewik84
14. dub 2013

@alba1 v nedeli tam nejsou. A doktorka rikala, ze mi bude blbe, ze se jim nepovedlo odsat vsechno a jeste mi hodne mackali na levou stranu, aby stlacili vajecnik dolu. Takze ten bok mam i namozeny. Me bylo dobre vcera, tak jsem si rikala, hura 🙂 Dneska bych nejradsi cely den spala. No, uvidim, co mi reknou v pondeli. :(

irisi
14. dub 2013

@alba1 ahojky 🙂, tak nějak...... od transferu Vás čtu, ale nějak jsem němela sílu psát ☹ ..... v ten den jsem se dozvěděla, že nic nebude z těch 6 kousků k mražení, tak mě to nějak vzalo a i jsem nevěděla v jaký kvalitě jsou ty 2 transferovaný ( z telefonu nic moc pocit), do toho jsem ke všemu chytla od manžela virózu, takže jsem měla zvýšenou teplotu, urputný kašel a rýmu po čyři dny dny se to nejméně hodilo 😢 , tudíž na mě padla hrozná depka, že tolik trápení vč. OHSS a k ničemu a KET žádný....
no a když jsem jela s centra tak se mi povedlo píchnout 😒 , takže celý den vystreslá, rozhozená, blbě mi bylo ( chudáčky bojovníčky jsem div nevykašlala či nevykejchala) a to i následný dny.....
jinak malou naději mám, jelikož břuch mi splasknout nechce a mám pocit že se ještě o málo víc zvětšuje 😕 , ale zase mě poslední tři dny bolí břicho jako na menstruaci 🙄 .... tak nevím co si o tom mám myslet

jak ty se cítíš?

irisi
14. dub 2013

@ewik84 ahoj no moc brzo to nečekej ☹....bude to postupně pomalu klesat..... já jsem neprotrpěla až teď poslední dvě noci, jinak jsem si vždy přála ráno, jelikož vše mě bolelo a nemohla jsem ani pořádně ležet

irisi
14. dub 2013

@pistalinda35 vidíš kolik krásných bojovníčků se ti povedlo vypiplat 😵 😵 😵 a jak to na začátku vypadalo 😉..... pěkně jsi nás převálcovala.... moooc gratuluju

ewik84
14. dub 2013

@irisi des :( Ja tedy, kdyz usnu, tak spim, treba do tri, pak potrebuju hrozne na WC a to zvedani, to je vzy moje skoro smrt. Pak se dosouram na WC a pripadam, si, jak kdyz rozdychavam kontrakce 🙂 (teda, ne ze bych s tim mela zkusenost, ale takle nejak si to predstavuju) Dneska mam i hrozne nechutenstvi, Snad nebude vadit, kdyz budu hlavne pit a sem tam do sebe neco narvu :(

irisi
14. dub 2013

@ratatooy první těhuli moooooc blahopřeju 😵 😵 😵 a jsem zvědavá co na tebe při UTZ vykoukne 😎

irisi
14. dub 2013

@ewik84 vůbec ne... jen si hlídej aby tě nezačal bolet žaludek z hladu ...... já hrozně krkala jak mi ta voda tklačila na žaludek.... jinak také jsem se valila a valím jak vorvaň, vstávat jsou pro mě muka a i při chůzi jsem přikrčená neb mám pocit že se mi kůže na břichu a na bocích musí roztrhnout 🙄

megie4
14. dub 2013

Děvčata,chtěla bych poprosit o radu.Když už jsem nebyla na té imunologii,myslíte,že bych mohla brát Prednison,aby tělo nevyloučilo embryjko?Jak vám ho dr.naordinoval?Před et nebo az po?Mám možnost mít ho od kamarádky,ale nechci nic pohnojit.Ale pokud by to mohlo pomoci..... 😖 🙂

ewik84
14. dub 2013

@irisi jo, tak to jsme na tom bohuzel stejne :( No, hlavne, aby to dobre dopadlo. Pak bude razem zapomenuto 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru