IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

brsh
27. črc 2013

@malinka_02 ja tomu testovani vubec nerozumim. Ale v ramci zachovani chladny hlavy u me plati, cim.min vim, tim lip drzim Ti palce, at je vse v pohode!

malinka_02
27. črc 2013

@brsh jo tak to chápu a maš v tomhle recht 😀

eevvaa
30. črc 2013

ahoj holčiny, manžel začíná být nedočkavý, je pravda, když to vemu logicky, měli jsme zamražené 5denní embryjka + den kultivace rozmrazování a dnes jsem 7. den po KETu, mohlo by už být něco vidět? Když to dělá od oplození 13 dnů. No nemám skoro na nic chuť, dnes kromě bolení podbřišku, to asi jak se tam roztahují, pokud jsou stále dvě, se mi také ozývá žaludek :(. Eva

kolino
30. črc 2013

@eevvaa ježiši ty nás napínáš 🙂 to já už bych testovala, držím palce!!!

eevvaa
30. črc 2013

holky pozor, smrdí mi i ovocné pivo, ale já nemám doma testy, takže možná proto jsem to nezkoušela

akashka
30. črc 2013

@eevvaa držím pěsti a pokud muzu doporučit vydrž, vyhnes se tak mnohdy zbytečnému zklamání 😉 ještě pět dní a pak testni 😉

ewik84
30. črc 2013

Ahoj děvčata,. Tak se zase po dlouhé době hlásím. V pondělí 5.8. opet nastupuji do Iscare. Budeme zadat o druhe IVF. Tak jsem zase cela natesena 🙂

eevvaa
30. črc 2013

@ewik84 Držím palečky 🙂

malinka_02
30. črc 2013

@eevvaa ja mela petidenni taky a testovala sem az 10 den a 11 tam sotva byl duch..

radka64
31. črc 2013

Ahoj holky, můžu se zeptat, za jak dlouho se může jít na KET po neúspěšněm IVF? Děkuju za odpověd 🙂

pistalinda35
31. črc 2013

@eevvaa držím pěsti a koukej napsat pozitivní zprávičku !

pistalinda35
31. črc 2013

@ewik84 držím moc palečky, aby to dobře dopadlo

nikolav
31. črc 2013

@radka64 Záleží co tím IVF myslíš? Já jsem teda po IVF nešla na ET nemohla jsem, ale hned další cyklus jsem šla na KET. No, ale potratila jsem a teď čekám na MS a hned první cyklus po potratu můžu jít na další KET. Spíš teda začnu brát 1. DC Estrofem a 14. DC půjdu na UZ a dle sliznice buď půjdu v tom cyklu na KET a nebo ne.

lussi
31. črc 2013

ahoooooooj 🙂
Hlásím se po delší odmlce 🙂 Rozjíždím eshopík s dětskýma hadříkama, tak je s tím moc práce 😎 Nějaká nová těhulka tady? 🙂 Já jdu 8.8 na Homolku vyndat trubky a na 4.9 jsem objednaná do Gennetu a půjdeme spáchat další IVF🙂

lussi
31. črc 2013

@ewik84 super, držím moc palce!!!

lussi
31. črc 2013

@pistalinda35 ty jo, to to letí, už 19tt 😀 Tak to Tě čeká za chvíli velký utz co?🙂 Necháte si natočit videjko?Nám se malej tenkrát fajně ukázal 🙂

lussi
31. črc 2013

@eevvaa tfuj tfuj tfuj ať tam jsou pořádné koleje! 😵

pistalinda35
31. črc 2013

@lussi letí to šíleně moc. Mám pocit, že jsem včera byla na odběru vajíček.... já v těch ultrazvucích mám trošku zmatek, ale měla bych podle mě na něj jít 20.8. Jinak díky tomu, že mi brali ty choriové klky, tak už vím, co čekám ... dokonce mi to chtěla v pátek paní doktorka sama prozradit, protože řekla : já už to tam vidím 😀 tak jsem jí řekla, že už to víme 😀 držím vám všem moc palečky !
@lussi Homolka je prý nejlepší, Gennet také, tak to určitě dobře dopadne !

lussi
31. črc 2013

@pistalinda35 a bude to fešák nebo fešanda? 🙂 Já taky doufam,že to vyjde 😵

pistalinda35
31. črc 2013

@lussi další lamač ženských srdcí 😀

radka64
31. črc 2013

@nikolav Promiň, špatně jsem se vyjádřila. PO ET to vypadá, že se embryjko neuchytilo, dvánáctý den jsem testovala a jedna čárka a myslím si, že za tři dny, kdy mám termím testovat, se nic nezmění (třeba se stane zázrak 🙂 ). A máme dva mrazáčky, tak kdy nejdřív můžu do toho jít. Děkuju

nikolav
31. črc 2013

@radka64 No ono ET nebo KET je jedno defakto. Tobě se neuchytilo asi. Tak když se ti neuchytí můžeš jít v dalším cyklu do KET.

radka64
31. črc 2013

@nikolav Děkuju 🙂 .

lussi
31. črc 2013

@pistalinda35 jůůůůůůůů 😵 A jaká máte vymyšlená jména?🙂

lussi
31. črc 2013

@radka64 držím palce, ať tam za tři dny vykoukne, přecejen ještě není vše ztraceno 😉

radka64
31. črc 2013

@lussi Děkuju 🙂 .

malinka_02
31. črc 2013

@pistalinda35 muzu se te zeptat proc si byla na odbreu tech klku? Vysel ti spatne ten screening? Me vysli ty jednotlive trizomie Downa, Edwardsova syndromu a jeste jedoho dobre ale celkovy vysledek screeningu 1:411 coz je sice negativni ale zda se mi to hrozne malo.. A k dr jdu az za 3 tydny.. Mam nizkou nejakou hodnotu papp kterou produkuje placenta tak to mi ten screening hodne snizilo..

malinka_02
31. črc 2013

@radka64 naopak po ketu je telo jeste nabuzene z leku a je lepsi jitnna ket hned.

pistalinda35
1. srp 2013

@malinka_02 ahoj 🙂 mně vyšel špatně screening v Gennetu. Šíjové projasnění to sice vylepšilo, ale tu hodnotu snížily hodnoty nějakého hormonu (mám pocity, že také ten Papp) a pak se tam ještě nějak promítá váha a věk (obojí je u mě přeci jen vyšší) .... takže ve finále jsem měla riziko 1:15, naštěstí už druhý den po odběru jsem měla výsledky na ty tři syndromy a ty byly v pořádku. No a teď po skoro měsíci nám řekli, že je zdravý úplně. Bohudík.... Odběr klků byl celkem v pohodě, akorát jim ujížděla děloha, takže mě injekcema 3x umrtvovali a jehlama 3x napichovali 🙂 ale protože jsem si na propíchávání břicha zvykla během stimulace, tak jsem byla úplně v pohodě a ve svém živlu 😀 akorát přítel je z toho dojatý doteď, když viděl, jak miminko na ty vpichy reaguje....

@lussi bude to Karel po tatínkovi, ať má radost ..... on totiž můj přítel má otce (také Karla), který rodinu opustil, když mému příteli bylo 15. Řekl, že zakládá novou rodinu s mladší partnerkou a že pro něj bývalá rodina přestala existovat a nikdy neexistovala. No a tak mu teď chce (pokud vše dobře dopadne) můj přítel poslat sms s textem, že se mu narodil kluk - Karel a že rod pokračuje 😖

lussi
1. srp 2013

@pistalinda35 mafián Karlos 😀 No a tvůj "tchán" bude fungovat jako dědeček nebo pro něj pořád neexistujete? Je to hnus, jako rodič tohle fakt nikdy nepochopím 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru