IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ewik84
28. dub 2013

No, děvčátka moje, takže je to jasný. V úterý se to všechno rozsekne 😀 Ráno udělám test, tak se zbalím a pojedu do Iscare na krev a pro lístek na peníze 🙂 Pak se ukážu v práci. To zas bude veselo 😀

malinka_02
28. dub 2013

@vendysch já bych určitě zkusila jiné centrum. I když ono to je individualní. Já chodím do Podolí UPMD- nejlepší porodonice v ČR a jedna z největších ve středvní Evropě, ale těhotná taky nejsem. Pře ivf mě poslali na genetiku, endokrinilogii, trombofilní mutace a trvalo 3/4 roku než sme se k ivf dostali a strašně mě to štvalo, chtěla sem hned a byla sem naštvaná, dnes s odstupem času sem za to ráda. Pak IVF, 3 kety - vždy se všechno rozmrazilo, nikdy problém, takže to mě u vás zaráží.. no ale tky to nevyšlo. Jde o to co je chyba centra a co je příroda, ale co píšeš asi bych se mrkla jinde, i kvuli věku..
@ewik84 super! A kdy si měla první duch?

nikolav
28. dub 2013

@ratatooy
@ewik84
@mardusenka30

Holky díky vyzkouším. Zkusím ten kompot a když nic tak aspoň ten čípek.

samanta001
28. dub 2013

@sasanka033 tak to držím palce ať to vyjde. Nám při prvním IVF nezbyli žádní mrazáčci a teď máme toho jednoho pěkného a ty další dva jso nic moc proto byli zamražené dohromady a případně by se musely zavést obě. To tě čeká první KET? Příprava probíhá asi podobně jako při IVF že?

coralin
28. dub 2013

@sasanka033 tak už to tam máš doplněný, ale se všema těma lékama co jsem za ten rok měla bych se ti tam ani nevešla

coralin
28. dub 2013

@ewik84 V práci se ukazovat nemusíš, stačí to poslat poštou doporučerně🙂

coralin
28. dub 2013

Ahoj holky, nevím jestli to všechny víte, ale prednison, metypred a jiné jim podobné léky se nesmí vysazovat hned, ale postupně. Raději vám to píšu, protože mi to poprvé v caru nikdo neoznámil a může nám jít pak o život tak si na to dejte pozor a dohodněte se s lékařem.

lussi
28. dub 2013

@coralin jj, určitě by se mělo chodit na krev, já jsem v tom lajdák 🙂 Budu moc držet palce!!!! 😵

lussi
28. dub 2013

@coralin tak to je docela podstatná informace, taky mi to nikdo neřekl 😕

lussi
28. dub 2013

@malinka_02 tak to je hustý, nám v podolí akorát vzali krev na horm. profil a pohl. nemoce, pak udělali spermiogram, hystero a imunologii jsem si musela vyřvat a na problém se štítkou mi přišli až jinde 😀 Asi se tam zlepšili, to je dobře.

malinka_02
28. dub 2013

@ratatooy no mě se nepovede ani z jedoho 😀 😀 😀 já ředkvičky taky, ale my sme amateři, jen na chatě a loni sice ředkvičky krásné rostlinky ale ty kořínky, ty ředkvičky se vubec neudělaly 😀 😀 😀 prostě nedokážu ani ředkvičky vypěstovat 😀 zaštipuješ je nějak?

malinka_02
28. dub 2013

Holky tak první píchanec za mnou ale sem blbá, á si říkala že si musím udělat ráno pro jistotu těhu test, abych kdyby náhodou se stal zázrak, sem do sebe nervala hormony a zapomněla sem.. sice mám MS ale tak nějkdo mívá..sem blbá. Testovali ste před pícháním?

malinka_02
28. dub 2013

@lussi no hele o moc ne.. my měli špatný spermiogram tak proto genetika. Ale na endokrinologii mě poslali sami u nich.

akashka
28. dub 2013

@malinka_02 já jo, u nas je to tak že si pro hormony jděs až 2 nebo 3 DC a dr. říkala ať si před tím udělám test..

pistalinda35
28. dub 2013

@coralin Také mě na ten Prednison v Caru neupozornili, ba naopak, řekli rovnou vysadit. Zavolala jsem ale radši na imunologii a tam mi řekli, že mám ještě týden brát půlku a pak teprve vysadit....

lussi
28. dub 2013

@malinka_02 a máš normoš rudou nebo jen špiníš? Já netestovala, protože to by žádné embryo nepřežilo 😎

malinka_02
28. dub 2013

@akashka aha..
@lussi mám MS , ale spousta holek má MS i do 4 měsíce..

raaaadka
28. dub 2013

@lussi
A kolikátý den jsi testovala? Já ten 11. Odpoledne a vysadila jsem utroš a přišla ms.

raaaadka
28. dub 2013

@pistalinda35
Já ho taky vysadila a co se jako stane? Mě napsali v caru při negativním výsledku testu hcg vysadit léky.

lussi
28. dub 2013

@malinka_02 jj, o tom jsem taky slyšela, ale nikoho konkrétního komu by se to stalo neznám

raaaadka
28. dub 2013

@coralin
Jak o život? Já ho ysadila a co teď? Už ho neberu 4. Den

lussi
28. dub 2013

@raaaadka když jsem měla starší embryjka tak jsem testila 10, 11 nejpozději 12. den a pak jsem vysazovala, ty první 2 KETy jsem vysazovala až po 14. dnech, to jsem se ještě bála a pak už jsem na to kašlala, aby co nejdříve dorazila ms a mohla jsem na další pokus

lussi
28. dub 2013

@raaaadka teď už nic, žiješ 😀

malinka_02
28. dub 2013

@lussi no já jo, ale tak pro jistotu sem chtěla testnouzt a zapomněla.. kdy jdeš na UTZ?

raaaadka
28. dub 2013

No vůbec se necejtím dobře, bolí mě vaječníky, mám rýmu a bolí mě tělo jak po flamu. Ten prednison jsem brala měsíc. Nechápu proč mi to neřekli.

lussi
28. dub 2013

@malinka_02 jasný, chápu. Tak testni dneska nebo zítra, lépe později než nikdy 😉 Jdu zítra, máme tam být na 14:30, hned jak budu onlaaajn, tak dám echo🙂

@raaaadka teď mám v hlavě vymeteno.....máš ms nebo čekáš nebo byla jsi na krvi? Určitě jsi to tady už psala, prosím pro mě ještě jednou 😎 🙂

sasanka033
28. dub 2013

@malinka_02 diky za upozorneni, to by me snad zabilo, najit ducha, ale bez miminka:(

sasanka033
28. dub 2013

@samanta001 ano, bude to mu prvni ket a doufam, ze uspesny, takze posledni🙂 fakt mi je jeste divne...dneska jsem se zas rozbrecela. jsem zvedava, kdy me to prejde.

raaaadka
28. dub 2013

@lussi 11. Den jsem testla a nic, 12. Den jsem vysadila prednison, ascorutin a utroš. Přišla MS, teda pomalu se přikradla. Pak bolest v krku, rýma a teď ležim jak zmlácená a bolí mě vaječníky. A to mě nebolely ani při stimulaci.

lussi
28. dub 2013

@raaaadka aha, napadlo mě jestli bys neměla ještě testnout, ale když mrchuješ tak to je asi jiná 😨

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru