IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

meyryen
29. dub 2013

@crime Čekám teď na květnovou ms, teď jsem 13 den cyklu, tak jsme se domluvily, že dáme ještě jedno IUI abysme vyplnily čas a začneme chystat IVF, žádost na pojišťovnu a domluvíme léky. Zítra k ní jdu na uzt. Myslela jsem si, že stimulace bude už v dubnu, ale díky těm všem hormonům se mi až o 12 dní prodloužil cyklus ☹ Takže stimulace mi vychází někde kolem 20.5. 😀

crime
29. dub 2013

@meyryen jo, ty hormony jsou hrozný svinstvo a ten Prednison taky.. ale co bysme pro ty mimča neudělaly 🙂 tak držím palečky, to už máš za pár 🙂 když ty začneš stimulovat, tak já už se doufám budu radovat z pozitivních testů a ty se pak ke mě hezky přidáš 🙂

meyryen
29. dub 2013

@crime Věřím v to 🙂

crime
29. dub 2013

@meyryen to je důležitý!! psychika dělá opravdu hodně 🙂

irisi
29. dub 2013

@crime preventivně, dala mi to Ulčová-gallová z imuno v Plzni... možná i proti saktosalpingu (tekutina ve vejcovodu) a já jsem klidnější... některé holky mají i celý preentivně, já jen půlku

meyryen
29. dub 2013

@coralin Uff tak to je hodně vysoká hodnota 😕 To díky za mých 17%. Já brala 1x denně pětkový prednison, ty máš asi větší dávky, že...

pistalinda35
29. dub 2013

@meyryen Coralin ma take NK bunky ? to jsme se tedy sesly..

dada074
autor
29. dub 2013

@sasanka033 Koryntová je fajn,alespoň mě tedy nevadí.

dada074
autor
29. dub 2013

@akashka tak to je krásný počet,jen ať jich vydrží co nejvíc.

akashka
29. dub 2013

@dada074 jj je to super, co jsem četla statistiky tak u PGD je odpad tak 50-60%, tak snad aspoň ti 3 vhodní k transferu budou a hned ten první se chytne a nepusti :D to si to maluju :D

dada074
autor
29. dub 2013

@ewik84
@vendysch holky je mi to moc líto.
@raaaadka Ahoj,já bych tomu duchovi i věřila,možná to bude zítra velkééééé překvápko.Máte výsledky hned ten den?

dada074
autor
29. dub 2013

@akashka ale ono člověku ani nic jiného nezbývá něž,že si to vykresluje.Já už začínám mít nervy ze zítřku a to jdu teprve na KO UZ.

dada074
autor
29. dub 2013

@pistalinda35 holka mrzí mě,že to nevyšlo.

coralin
29. dub 2013

@meyryenahojky, Já beru Metypred 4mg, sedl mi nejlíp, ale mám za sebou dlouhou cestu. Zkoušela jsem i prednison, ale nedělal mi dobře a měla jsem po něm strašný stavy, ale brala jsem dva denně a poměrně dlouho. Čekala jsem rok než se to hnulo a vyzkoušeli jsme i více variant, než jsme našli tohle. To srazíš za chviličku a bude to v pohodě🙂 Dej pozor, při vysazování, ne jednorázově, ale postupně. Kdyby ti to náhodou neřekli tak jako poprvé mě. Je to důležité, aby se orgány zase sami nastartovaly 🙂

dada074
autor
29. dub 2013

@ewik84 mardusenka má pravdu,na některé diskuzi to holky rozebírali,že ten mama test není 100%.

akashka
29. dub 2013

@dada074 já jsem rozhodnutá brát to pozitivně celou dobu a sama jsem zvědavá jak dlouho to vydržím :D Ale prostě minimálně tři, ideálně pět jich bude ok, na konci května proběhne transfer a od té doby budu těhotná a basta! :D

dada074
autor
29. dub 2013

@akashka ale to je ten nejlepší přístup,já říkám klepu se na zítřek,ale přitom se i těším. 😉

coralin
29. dub 2013

@ewik84 tak jestli tam máš dobré vazby, proč ne, 🙂 ale u nás je to drbárna, tak to já bych ani nemohla tam přijet jen tak s lístkem na peníze, ale hlavně jsem to nikomu ani neříkala, co řeším, protože by to pak věděla celá firma. To u nás nejde.

akashka
29. dub 2013

@dada074 jinak před každým utz jsem měla nervy, to je asi normální..nervy mám v podstatě furt.. kolik bude folikulů, pak kolik bude vajíček, pak kolik se jich oplodní, pak kolik jich vydrží PK, teď kolik jich bude ok, pak to budou nervy jestli se uchyti, pak aby bylo srdíčko, pak aby byl trimestr za náma, pak klidnej porod, pak školka, pak maturita, pak vejška :D :D :D:D prostě teď už to bude jen celoživotní stres :D :D že se do toho tak hrnem :D:D

dada074
autor
29. dub 2013

@akashka holka nemysli si,že prvním trimestrem se to uklidní,nervy to budou po celé těhotenství a počkej až se narodí.,to teprve bude 😝

akashka
29. dub 2013

@dada074 no to je mi jasny, jen jsem to zkratila, páč to by bylo na několik stran :D

dada074
autor
29. dub 2013

@megie4 koukni na některé holky,vajíček nají,že by mohli jít na trh a nakonec toho moc nezbude,a z vlastní zkušenosti vím,že stačí jedno kvalitní 😉
@crime vítám nově příchozí a držím palce do testování.

coralin
29. dub 2013

@raaaadka Ahojky, to se asi poraď s doktorkou, protože když začneš brát prednison, tak ty orgány, které to ovllivňuje poznají, že ho bereš a přestanou sami fungovat. A když se vysazuje tak by se měl vysadit postupně, aby se tělu dal signál, že mají zase pracovat sami. Bylo mi řečeno a vyčetla jsem to i někde na internetu, že když se to vysadí hned, nestihne se ten orgán, který potřebnou látku vytváří vzpamatovat a pak může jít až o život. Mě to poprvé v Podolí taky neřekli a zjistila jsem to až zpětně. Taky jsem to tenkrát vysadila a nic se nestalo, ale teď už bych si na to dala pozor a neriskovala bych. Já jsem tehdy nějak googlovala co jsou vlastně kortykoidy zač a tam jsem se vše dočetla a docela mě překvapilo, že na to v caru vůbec neupozorňujou. Jen doktorka co k ní chodím na imunologii mi to pak vysvětlila detailněji.

coralin
29. dub 2013

@pistalinda35 to je super, že jsi se poradila tam, mě na podruhé poradila také až imunoložka

coralin
29. dub 2013

@pistalinda35 a pak jsem vlastně psala nějakou práci a napadlo mě si zjistit co jsou vlastně kortykoidy zač a docela jsem se děsila, že to v caru vůbec neřešej

coralin
29. dub 2013

@lussi Díky, byla jsem nějak nervózní jak se to testování blíží a včera mi večer bylo poprvé nějak divně od žaludku, že jsem si až říkala, že už jsme třeba dvě🙂

coralin
29. dub 2013

Jedu pro lístek na peníze a na nehty🙂 dneska mi je fajn

samanta001
29. dub 2013

@sasanka033 vzhledem k tomou, že jsem dostala ms tak mi bylo jasný, jak dnešní hcg dopadne, ale i přesto se mi cestou domů kutálely slzy jako hrachy ☹ takže nás teď taky čeká KET. Dr. říkal, že je lepší u KET zavést víc jak jedno emb., ale máme si to nechat projít hlavou. Vy budete chtít jedno nebo dvě?

meyryen
29. dub 2013

@coralin Vím, vysazovala jsem po půlce. Ale nebrala jsem ho vůbec dlouhodobě, začala jsem se stimulací a po neuspěchu zase vysadila. Na imunologii mi radili, at ho začnu brát delší dobou před stimulací, vycházelo to asi na 2měsíce, ale moje lékařka v CAR s tím nesouhlasila, že by si pak moje tělo na něj zvyklo a už nereagovalo, tak jako když ho začnu brát se stimulací.....Přiklonila jsem se tedy k ní, ale kdo se v tom má vyznat, když každý říká něco jiného 😖

sasanka033
29. dub 2013

@samanta001 my mame jen jednoho nanuka:( takze ani nevim, zda ke ketu dojde, zda se rozmrazi...mam hroznej strach. ja bych sla vzdycky do dvou, kdybych tu moznost mela.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru