IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

crime
29. dub 2013

@irisi aha, tak to jo 🙂

megie4
29. dub 2013

@akashka Já se snažím co to jde 😀 ,ale jak říkám,to bychom měli víc štěstí jak rozumu. 😀 No,ale ne že by mi to vadilo.... 😅

pistalinda35
29. dub 2013

Tak jsem si ted v lekarne vyzvedla Prednison a rovnou jsem lekarnici rekla, ze jsem ho brala cca mesic a ze ho ted budu vysazovat. Rekla, ze mam tyden brat pulku a dalsi tyden ctvrtku. Hlavne ne hned najednou vysadit.ocividne v CARu radi pravy opak... vysadit hned....to jim je to fakt tak jedno ?

mardusenka30
29. dub 2013

@pistalinda35 jak vás tady čtu, tak jsem ráda, že ho zatím neberu a žasnu nad přístupem zdravotníků, prednison by se měl vysazovat postupně je to celkem záhul pro tělo, je spousta věcí co v CARU neřeknou a člověk zjistí tady, ale toto mi přijde dost důležitá informace, tak jsem z toho trochu v rozpacích...

malinka_02
29. dub 2013

@ewik84 to me moc mrzi..nova stimulace je po 3 mesicich..jestli ti muzu poradit tak si mezitim nech udelat genetiku a imunologii abys vedela ze je vse ok a neriskovala dalsi ivf..
@pistalinda35 mrzi me to..
@alba1 ja to mam to same..v pra i se vyhodilo od zari 50 lidi uz je nas jak do mariase takze ja zatloukam.. A stejne se klepu jak dlouho tu vydrzim takhle..

ewik84
29. dub 2013

Tak holky, vybrečela jsem se a ted nad tim premyslim zase s trochu chladnejsi hlavou. Ciste teoreticky...pokud bych byla v tom, tak bych byla 30 dni od posledniho prvního dne cyklu. To je, 4 tyden tt. V tu dobu testy jeste nemusi byt uplne spolehlive. Krev se mi zatim vic nerozjela. Mela jsem jen trosku krve (spis dva hnedo cervene kousicky) na ruce, potom, co jsem si zavadela leky. Takze, dokud se mi to nerozjede, nadeje tu porad je. Treba mame toho prcka fakt pomalejsiho a teprve ho napadlo se poradne uhnizdit a bude si vytvaret placentu 😀 Rano si tedy jeste zkusim zabehnout na krev ke svemu gyndari. Nevite, zda to nejak posilaji, nebo jsou schopni to zjistit hned? 😀

akashka
29. dub 2013

@ewik84 a to je správný přístup!!! je to jak kde, někde jsou výsledky hned, někde do druhého dne, to jsem ti moc nepomohla :D

meyryen
29. dub 2013

@pistalinda35 Oni něco musí vyšťourat každému 😀

sasanka033
29. dub 2013

@ewik84 tomu rikam pristup!🙂 do boje! drzim palce🙂

dada074
autor
29. dub 2013

@ewik84 držím palce a máš pravdu nic se nemá vzdávat předčasně.

mardusenka30
29. dub 2013

@ewik84 to ti chválím, záleží na laboratoři, ale zajdi tam a potom jím zavoláš...pořád jsem ti ty palce nepřestala držet děvče🙂

mardusenka30
29. dub 2013

teď jsem dokoukala film proměny, vážně hezký film, jen ho musí člověk sledovat minutu po minutě, aby se neztratil...

raloj
29. dub 2013

@crime taky k ní chodím ;)

raaaadka
29. dub 2013

@coralin No to zní dost hrozně. Já už ho neberu cca 5 dnů. Doufám, že to co píšeš by se mohlo týkat spíš dlouhodobého užívání vyšší dávky. Já ho brala měsíc 1 denně, tak snad se mi nic zásadního v těle nestalo. Taky nechápu, že mi nic neřekli. Zítra se na to zeptám doktorky.

malinka_02
29. dub 2013

@akashka tak aspon ty mas pekne zpravy 😉
@mardusenka30 kocko ty nehazej flintu do zita!! Na nervy casu dost!
@raaaadka mas si koupit test 10 tku a ne vysazovat leky ..

mardusenka30
29. dub 2013

@malinka_02 snažím se, ale to víš program v hlavě pořád pracuje🙂

malinka_02
29. dub 2013

Holky ja sem taaaak nasrana!!! Volala sem do Podoli ze v patek prijdu na UTZ 7 dc a pry nebude ani muj dr ani druha dobra dr ze jen dr ktery bude odbihat z ambulance tak mam pocitat s cekanim..Cekani nevadi ale!! - minule mi tenhle doktor 7 dc rekl ze ok a pak sem mela jen 6 vajicek a muj pak rikal ze priste pripadne upravime davky behem stimulace takze to asi meli.. Minule uz sem 9 dc koncila stimulaci! Mam strach ze mi to zkazi.. Ach jo..

malinka_02
29. dub 2013

@mardusenka30 jo jo to bohuzel znam velmi dobre..

mardusenka30
29. dub 2013

@malinka_02 to je teda škoda a nemůžeš přijít třeba o den později??budu ti držet pěsti, at to dopadne dobře...

sasanka033
29. dub 2013

@malinka_02 a nemuzes to jeste prelozit na drive...treba ctvrtek? to tam taky nikdo nebude? nebo rozumim tomu dobre, ze uz 9.den jsi mela foliky zrale na OPU?

malinka_02
29. dub 2013

@mardusenka30 u nas se chodi 7 dc.. I sem se ptala..
@sasanka033 jo jo minule sem pichala gonal,.7dc utz a ke gonalu pribyl centroide, 9dc utz kdy mi stopli gonal a 10 dc jen centroide a ovitrelle vecer, 11 dc nic a 12 opu.. Mam kratke cykly.

sasanka033
29. dub 2013

@malinka_02 bejt tebou se preobjednam. ja se taky mela pri stimulaci objednat na 7DC, ale mela jsem na otocku jet do ostravy (takze vstavacka v pet rano a zpatky v praze v deset vecer), takze jsem volala do caru a objednali me na 6DC. aspon budes klidnejsi, jakykoliv zbytecny nervy jsou na hovno. pardon🙂

lussi
29. dub 2013

hoj, tak jsem zpět. Prý raguji dobře, folíci jsou, ale ještě nejsou zralí, údajně jestli dozrají všechny tak by jich mělo být 15 - 20. Ve čtvrtek jdu znovu na utz a to už mi řeknou kdy bude OPU. Dávky mi nezvedli, beru stále 112 Gonalu

sasanka033
29. dub 2013

@lussi paaaani, to jsou pekny cifry🙂 gratuluju🙂

mardusenka30
29. dub 2013

@lussi šikula, jen tak dál

pistalinda35
29. dub 2013

@lussi krásná reakce 🙂

megie4
29. dub 2013

@lussi Paráda,jen tak dál 😀

lussi
29. dub 2013

díky kočeny 🙂

coralin
29. dub 2013

Jsem v šoku.. Nenapadlo by mě, že se dneska kradou i nákupy. Jdu pro krůtí masíčko a položím si tam tašku na lavičku(uvnitř v krámku). Byla tam sympatická paní, která tam měla odložené dvě tašky, tak kecáme i s prodavačkou ta se mě ptá co si dám, řešíme to a otočím se a baba je pryč i s mým nákupem. Ještě, že ta prodavačka věděla, kterým směrem šla a znala její jméno. Tak na ní volám, že mi sebrala nákup a ať mi ho vrátí. No ještě, že jsme ji chytli. Chápete to? Napadlo by vás to, že vám sympatická ženská čorne váš nákup? že prej si nevšimla, že má o tašku víc...pěkně kecala a moc dobře to věděla..ale tašku mám zpátky, celou.

coralin
29. dub 2013

@raaaadka Ahojky, to nevím, jak je to ovlivněno dobou... ale asi si myslím, že si to tělo zvykne i po měsíci, ale mně se naštěstí taky nic děsnýho nestalo, ale přišlo mi hrozný,že to v carech vůbec neřešej, tak jsem to sem raději napsala, aby si to holky ohlídali a zeptali se na to. a když v caru řeknou, že to nevadí, tak bych si to posychrovala ještě u imunoložky. Oni taky tvrděj to co se jim hodí, a důsledky moc neřešej. To mně mrzí, že to nevyšlo. Jak to zvládáš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru