IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
10. kvě 2013

@mmmilda achjo to je fakt přístup... já jdu na KET teď asi 25.5. po punkci ET vůbec nebyl, takže to je moje poprvé a doufám, že nadlouho naposled 😉

mmmilda
10. kvě 2013

@akashka a kdy? Jak dlouho to vlastně vsmechno trvá? Už si to ani nepamatuji.. Krevní testy nám už dělat nebudou, jen si budu píchat hormony, brát prášky.. Pak odběr vajíček, kultivace 5 dní a pak transfer.. Tak měsíc?

mmmilda
10. kvě 2013

@akashka tak to máš za chvilku.. Já ještě cca 2,5 měsíce.. A jsi teď taky tedy v Repromedě.. ? Snad ti to vyjde.. Hlavně bych pak doporučovala jen ležet a válet se.. Aspoň první týdny .. Někdy stačí málo a pak je všechno špatně:( jako u nás..

lussi
10. kvě 2013

@irisi
@maraida no doufám, že Mirďa nepřijede s injekcema, ja nechciiiiiii

@brsh ahojky, do opu času dost, tak moc držím palce! 🙂 U mne to taky byla bída (jen 2 folíky), ale nakonec i na ET došlo.

ratatooy
10. kvě 2013

@mmmilda a kam chodíš do caru?tohle se u nas nikdy nestalo aby jsme hodinu čekaly vždyky jsme to meli za 5-15min vyřizeno podle naročnosti,ted jsme jely na ko utz a byli jsme tam všeho všudy 10min s otevřením dveří

irisi
10. kvě 2013

@lussi no snad ne a hlavně jak ty někdo psal Fraxiparin ma typu jehly ☹

lussi
10. kvě 2013

holky já taky většinou čekám hodinu ☹ Teď naposledy 1,5 hodiny, náš mladej to tam málem zbořil. TAkže i moje nervy, vím jak to může být nepříjemný i pro ostatní pacientky, už tak jsou nervozní a ještě jim tam řve cizí dítě 😝

lussi
10. kvě 2013

@irisi ach jo, no uvidíme, já musím mít všechno,co se dá dělat no, když to musí být, kvůli mimču si narvu i trubku no řiti 😀

mmmilda
10. kvě 2013

@ratatooy ne chodíme do repromedy.. A posledně sem jim to už řekla.. Malej mi tam plakal a vstekal se.. Řekla jsem jim že to bylo naposledy nebo půjdu jinam!! Už několikrát to tak bylo.. Dřív mi to nevadilo.. Mohla sem si tam vysedávat třeba celý den.. Ale teď když mám Marečka, tak to už nejde.. A taky mi vadí že na krev do 8 hod ráno a na UZ nejdřív v 11 hod. Nejsem z Brna a co mám s prckem dělat tak dlouho? Jak kdyby mi ten uz nemohli udělat hned a pak bych si jen zavolala..

pistalinda35
10. kvě 2013

@brsh vubec jsem zmenu hormonu nepostrehla....

brsh
10. kvě 2013

@lussi Děkuju 🙂 Už jsem se uklidnila! S těma injekcema - kdyby došlo na ředění, poptej se po Clexane. Má jehličky tenký o ostrý! Držim palce, abys je nepotřebovala. Je to opruz.
@pistalinda35 - tak snad to nebude třeba. Ty pěkně odpočívej 😉

lussi
10. kvě 2013

@brsh teď mi volal manžel, že už mi injekce veze a veze taky žádanku na hematologii někam na P6, tak jsem zvědavá co to bude. No nic, počítat se musí se vším 🙂

1miska
10. kvě 2013

@sasanka033 presne jak nekdo psal, verila bych jim, zobala co mi daji a letaky necetla 🙂

malinka_02
10. kvě 2013

@lussi ja mam taky anopyrin pokazde..
@sasanka033 je co ja bych za ten estrofen dala prosim a me ho nikdy nedaji!
@mardusenka30 tak hlavne at jsou na tebe hodni a at ten navrat je co nejvic v pohode..

malinka_02
10. kvě 2013

Tak moje radost byla predcasna..4 vajicka nezrala..takze zbylo 8 ta se pry oplodnila. Na to ze sem pichala skoro 2x tolik a mam jen o 2 vic a buh vi jak se budou vyvijet.. Po odberu 14 se taky citim jak pes.. Ach jo..jen aby to nevzdavali dalsi.. ☹

lussi
10. kvě 2013

@malinka_02 Moc držím palceeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

sasanka033
10. kvě 2013

@1miska 😀 kdyz ja se na to koukam takhle: po stimulaci na ivf mam tenhle cyklus s cystou, bez ovulace a bez sliznice. takze je videt, jakej to byl pro telo zahul...chci ho takhle zatezovat za dalsi mesic zase? vis co...

1miska
10. kvě 2013

@lussi v pohode, ja mam taky fraxik - ale co by clovek neudelal - ty jehly jsou fakt ale nekdy tupy :( s tim clexanem je blby, ze vetsinou davaji fraxiparin, protoze jedna injekce fraxiku stoji pojistovnu cca 70 Kc a clexane cca 120 Kc.... je drazsi :(

sasanka033
10. kvě 2013

@malinka_02 vidis a ja si o nej ani nerekla, v pondeli mi ho jedna dat nechtela a ve ctvrtek mi ho ta, ktera neumi udelat ani pruchodnost dala sama. a ja ted nevim co s tim.
za vajicka bud rada!!! chapu, ze mas srovnani u sebe, ale co bych zas dala ja za 8 vajicek...

sasanka033
10. kvě 2013

@lussi
@1miska
jezis holky co to do sebe vsechno rvete? to souvisi s tou krvi?

1miska
10. kvě 2013

@sasanka033 ja vim ja si to rikala taky a porad chtela jit do nativu, max.do minamalky.... ale pak jsem si rekla, ze vi co delaji, ze jim proste musim verit, ze kdyz si to budu ridit sama, bude to na prd..... i ted kdyz jim furt prednison, picham si fraxiparine, zavadim 8 utrogestanu denne si rikam, ze je to hnus, ale zas za vysledek to zatim stoji 🙂

1miska
10. kvě 2013

@sasanka033 z odberu na hematologii me vysla leidenska mutace, takze je to preventivne 🙂

lussi
10. kvě 2013

@1miska no hezký. Manžel říkal už do telefonu, že mu doktorka říkala, že ty jehly jsou tupé, to se mám tedy na co těšit 😅

@sasanka033 a to ještě nejsem ani těhotná, beztak budu mít zase těhotenskou cukrovku a to ani sladký moc nejím a ani nesladim. Se zbytkem vás ani nebudu děvčata děsit 😀

lussi
10. kvě 2013

Holky tak mám Clexane, akorát se manžel zapomněl zaptat, kam se to píchá. Do břicha zase????

coralin
10. kvě 2013

@ratatooy kdybych měla jistotu tak jedu i na konce světa, jenže tu já bohužel nemám. Uvažovala jsem hodně o Reprofitu, ale pak jsem se rozhodla, že zkusim Iscare a uvidím. Reprofit pak můžu zkusit na minimálku.... pokud budu mít sílu a byla by potřeba.Máme ještě jednoho mrazíka, tak v něj doufám....

irisi
10. kvě 2013

@malinka_02 osm je stejně luxusní počet a kor když se ti všechny oplodnili.......zatím mas úžasný skóre ....drzim pěsti,aby to tak pokračovalo

sasanka033
10. kvě 2013

@1miska a ted mas uspech z ET nebo KETu?🙂

sasanka033
10. kvě 2013

@lussi no to je pro me takova zahada, ta tehu cukrovka. myslis, ze je to dedicny? nebo jak se to jako stane?

nikolav
10. kvě 2013

Já jsem si píchala Clexane po OPU. Měla jsem OHSS a v břichu vodu tak jsem musela ředit krev. A i přes to, že jsem měla břicho jak šutr tvrdý a vrchní sestra ještě s jednou sestrou na to čuměly, že tak tvrdý břicho a nafouklý v životě neviděly a píchala jsem to v pohodě. Clexane má ostrý jehly a modřiny se mi nedělaly. Žádnou jsem z píchání neměla. Asi mám kvalitní špek či co 😀

lussi
10. kvě 2013

@sasanka033 já ti nevím, jak se to může stát, cukrovku měl jenom děda z máminy strany, ale to měl tu stařeckou. A mě ta těhotenská zmizla hned v porodinici. Ale byl to humus, nemohla jsem se ani pořádně nažrat, navíc přes léto to pro mě byla muka, miluju meloun, nektarinky.....nemohla jsem nic. A i přílohy jsem mohla po skromnu, nejvíc mi naběhl cukr po těstovinách 😕 A stejně jsem přibrala 20 kg 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru