IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

darkwitch
17. dub 2013

Dobrý večer 🙂

teda tady to žije 🙂 já do práce chodím doma jsem zůstala už třikrát a nikdy to nevyšlo, tak třeba ted to vyjde 😀 ale máme teda v práci zrovna docela honičku, no aspon na to pořád nemyslím a nesleduju se...

mardusenka30
17. dub 2013

@malinka_02 a ženská chlapa když začne plešatit neopustí má - li rozum🙂, je pravda, že do chlapů člověk nevidí a pro vztah je to náročný, když se mimčo nedaří ☹

irisi
17. dub 2013

@raloj Ahoj,tak to je ještě hoooodne brzy....koukni na předchozí stránku je tam odkaz kdy co a jak 😉

irisi
17. dub 2013

@lucik1986 krásná uroda 😵 tak ať pěkně rostou všechny dal 😉

@pistalinda35 díky za super články,škoda ze mi nejdou uplne nacist,tak až budu doma v klidu nastuduji....tohle ja rada 🙂
@megie4 to bude ten nejlepší bojovnicek,který by stejně zůstal i z většího počtu 😵

irisi
17. dub 2013

Holky díky za přání a podporu....včera mi odpoledne bylo líp a na dnesek jsem se dokonce vyspala a to jen proto ze jsem si nechala punktovat 2,5litru plazmy z břicha 🙂

Dnes už zase břicho narostlo do obřích rozměrů,tak asi bude noc dlouha 😒 ,jinak jsem celý dny napojena na kapacky

Mějte se a snad vás budu dále docitat rychleji 😉

Jo a s priznakama a testováním neplaste, však máme na konečné závěry ještě času dost 😉

go
17. dub 2013

@irisi nic prijemneho, ale neboj tohle vse se Ti vrati v podobe uzasneho bojovnika, bojovnice 🙂 Drzim pesti, palce at je lepe 🙂

alba1
17. dub 2013

@irisi držím pěsti....holka bojuj...myslímna vás s dvoranou, byly jste den po mně na ET....zkusila jsem testovat a nic tam není...doufám, že je brzo... 😒

vendysch
17. dub 2013

Holky prosím o radu: jsem 3.den po ET a nevím zda jsem to nepřehnala s porušením "klidového režimu", který doporučuje CAR.....Normálně jsem přes den fungovala doma, bylo mi úplně fajn a odpoledne bylo tak krásně, asi na 2 hoďky s dcerkou venku před domem, sem tam jem seděla, ale nachodila jsem toho taky dost, pak než jsem ji dala večeři a dostala ji do postele.....No ve výsledku mám úplně teď napnuté břicho - tak nepříjemně, prostě je mi nedobře. Mám pocit, že jsem to zvorala...Vy berete magnezko? doporučil vám to CAR?

pistalinda35
17. dub 2013

@irisi Drzim moc palecky,at je ti brzy lepe a pusti te domu....kde lezis ?

go
17. dub 2013

@vendysch a co je normalni fungovani doma? 😉 V nasem Caru ted lekarka doporucuje vsem Magne B6, v den ET a pote cely tyden 2tb. denne, pak az do 36tt po jedne.

raaaadka
17. dub 2013

Nějak mám břicho jako na mrchu a vzteklá jsem dnes taky šíleně.

raaaadka
17. dub 2013

@vendysch
Děláš to dobře, nic jsi nepokazila, nejspíš se ti začíná zavrtávat mládě. 🙂
Mě řekli v gennetu chovat se normálně jako obvykle, žádné zvláštní úlevy.

vendysch
17. dub 2013

@go Tak to si ai budu muset to Magnezko pořídit... ☹ Zdá se mi,že ho potřebuju....Fungování doma? Fakt jsem uvařila jen to nejjednodušší a nejrychlejší, uklidila jen to nejhorší. Jinak jsem vklidu -sedím nebo pololežím, ráno jen odvedu malou do školky. To přece není příliš.....?

go
17. dub 2013

@vendysch zadny strach , v Caru rikaji - pozitivni test se neda vylezet 🙂 Odpocivej ted a preji at je rano lepe 🙂

go
17. dub 2013

@vendysch ja myslim, ze to je uplne v pohode. Naopak deloha se ma prokrvovat 🙂

vendysch
17. dub 2013

@raaaadka Jestli jsi vzteklá, tak to můžou být počáteční těhotenské nálady, změna hormonálních hladin 🙂 Určitě, vř tomu!!!!
Nechceš si se mnou zobnout magnezko nebo už zobeš?

raaaadka
18. dub 2013

@vendysch
A na co mi bude magnezko? To je hořčík, viď? 🙂

raaaadka
18. dub 2013

Dobre rano vsem, vztekla Radka preje krasny den!

pistalinda35
18. dub 2013

Krásné sluníčkové ránko. Ptáčci si venku vesele pískají... a my si tu budeme dnes z vesela zase psát 😀

raaaadka
18. dub 2013

Holky prosím o sdělení info, jak jste na tom po ET, zda vás již někde píchá nebo co to břicho a tak....děkuji. 🙂

raaaadka
18. dub 2013

Jinak u mě opět nic, bez jakýchkoli zvláštních pocitů nebo příznaků nebo bolestí, jsem 5. den po ET (morula), zavedeno v sobotu ráno.

raaaadka
18. dub 2013

@raloj A jak se cítíš na těle?

alba1
18. dub 2013

@raaaadka tak já jsem dnes 10 den po ET (den ET nepočítám) test negativní ☹ v pondělí mám jít na krev...několikrát za den mám pocit, že to dostávám, ale zatím nic...fakt nevím... ☹

irisi
18. dub 2013

Dobré ráno všem....

@vendysch nic se nestalo,jedině dobré když se lehce hybes,máš lepší prokrvení 😉 ,neměla jsi po OPU hyperstimulak? Ze už by se ti teď ozývala pozdní verze?

@go
@pistalinda35 díky holky,ležím v Podolí a jsou tu skvělí....

alba1
18. dub 2013

@irisi tak ať Ti to tam utíká.... 🙂 a kdy budeš moct jít domů?

raaaadka
18. dub 2013

@alba1 No, tak to jsem moc zvědavá. Mě občas bolí břicho, nebo záda, ale je to opravdu jen mírná bolest a trvá tak minutu, z celého dne to dá tak 10 minut. 😒 Také nepočítám ten den ET, ikdyž ET byl hned ráno v 10.00h. Už si vykládám karty sama a nic moc. 😎

raaaadka
18. dub 2013

@alba1 Ale zas ten pocit, že to dostáváš a nic nepřichází, to zní dost nadějně.

irisi
18. dub 2013

@alba1 nejde mi kuknout na tabulku,máš 1 nebo 2 bojovníky? Ještě neklesej na mysli....koukni do jiných diskusí,ze některé mají // mají až o dost později...to pondělí bude z krve důležité.... V moči ještě nemusí být dostatečné množství

irisi
18. dub 2013

@alba1 dnes už něco aspoň o domově říkala 🙂....ale stále pribiram,zítra bude krev tak uvidíme

raaaadka
18. dub 2013

Když jsem byla u doktrorky, volal tam nějaký tatínek, že manželka začla krvácet a oni jí chtějí čistit, že na UTZ nic nevidí a doktorka se rozčilovala, ať řeknou, že je to z IVF, tak ať ještě počkaj, že to ještě nemusí být vidět.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru