IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
18. dub 2013

@alba1 dnes jsem se ptala, a prý i z krve testuji az 14 dni po ET ☹....

raaaadka
18. dub 2013

@alba1 Jo a jsi hodná, že nás uklidňuješ. Mě vždycky nejvíc pobaví ty příspěvky ve starých diskusích.......Neměla jsem vůbec žádné příznaky, jen větší bolavá prsa a pocit na MS. 😀 😀 😀 , Tak tohle kdybych měla, už běžím do lékárny a testuju.

lussi
18. dub 2013

ahoj holky, nestíhám dočítat, snad stihnu alespoň pár stránek. A hlásím, že výsledky z endokrinologie mámv pořádku, hurááá, takže počítám, že koncem týdne nejpozdějc začínáme se stimulkou🙂

1miska
18. dub 2013

tak na zamrazeni zbyly 2 embryjka, cekala jsem mozna vic, takze trochu zklamani, ale zamrazovala se jen jednickova kvalita..... tak uvidíme.... a test z krve v nasem CAR delaji 12 den to ET

pistalinda35
18. dub 2013

@megie4 Ano. Je to kocour. Je ale proti tomu očkovaný,tak snad to je OK....

Jinak cvičení podle Mojžíšové pomohlo k těhu mé známé. Zpravidelnil se jí cyklus a měla ovu

raaaadka
18. dub 2013

@lussi Velká gratulace!! 🙂

alba1
18. dub 2013

@raaaadka zlato já už ani nevím....visím na všech možných diskuzích...a všude se dočítám spíš ty reakce, že test jim vyšel už 6 den po ET a to ještě spousta z nich ani neměla PK...někdo necítí žádnou změnu, někoho bolí břicho...prostě ty příznaky si můžu opravdu vybírat...od ničeho až k šimrání, bolestem a nevím co ještě... 😒 dneska to na mě teda dopadá slušně...asi tu budete mít se mnou dneska veselo 😀

malinka_02
18. dub 2013

@vendysch taky sem to zkousela ale jak pises nudne a casove narocne..ted bych spis potrebovala shodit 12 kg nabranych diky ivf a ketum..

vendysch
18. dub 2013

@raaaadka Tak ty už teď plánuješ, že budeš v příštím měsíci v rámci snažení znásilňovat manžílka? A ví už o tom? Aby se mohl těšit? 😉
Já mám jen "obyčejné" plány, pokud to nevyjde - založit nový ostrůvek okrasné zahrady, osázet konečně truhlíky, zahájit rodinnou cyklistickou sezónu....věnovat se více dceři, aby se líp připravila na školu a byla průbojnější...jo a zajdu si nechat vytrhnout osmičku, před IVF jsem to nestihla...
A co máte v plánu vy ostatní?

megie4
18. dub 2013

@vendysch Ne ne,nezkoušeli.Měla jsem krátký protokol,ale také si myslím,že po 1.utz mi mohl dr.dávky zvednout,když to bylo zhruba v polovině stimulace.Nevím,jestli už jsi to někde v mých příspěvcích četla,ale mám AMH jen 0,25,tak dr.povídal cosi o tom,že musí nasadit protokol takový,aby vaječníky nevyčerpal úplně na 1.pokus.Já Ti nevím holka-jsem vůbec z toho mého doktora taková rozpačitá. 😖 Imunologii nám neudělal-přitom to patří mezi zákl.vyšetření,o Prednison jsem si musela říct sama,první testy na AMH vyšli 0,01 a druhé(protože se mu to nezdálo podle ultrazvuků)vyšli 0,25.A on podle toho jak se vyjadřuje dodnes neví,který výsledek je platný a tudíž směrodatný.Prý každý výsledek je z jiné laborky,tak se budeme řídit tím lepším. 😖 😅 Tak co by sis myslela? 😝 Prostě teď už počkám jak dopadne tenhle cyklus a pokud se nezdaří(což doufám,že ne 🙂 ),jedeme jinam.Pan dr.Doležal je určitě odborník na svém místě,většinou na něj čtu a slyším samé dobré recenze-jenže mě se prostě ty naše "okolnosti"nějak nezdají.Tak uvidíme. 😖

megie4
18. dub 2013

@lussi Bezva!!!! 🙂 😉 Tak držím palečky!!! 🙂

raaaadka
18. dub 2013

@alba1 No já spíš věřím, že se spoustě holek ukáže pozitivní test později, než tomu, že někdo necítí nic, to si fakt nedovedu představit, jestli maj ty holky nějak snížený vnímání vůči vlastnímu tělu nebo fakt nevím. Podle mě není možné nic necítit. Ještě to pochopím, když někdo těhotenství nečeká a otěhotní spontálně. Ovšem nedávno bylo v televizi, že ženskou začlo bolet břicho a najednou koukala, že rodí a vůbec netušila, že je těhotná. Tak to je masakr. 😀

pistalinda35
18. dub 2013

Není lepší, když děvče otěhotní přirozeně a doví se to třeba až ve druhém měsíci ? Člověk se po ET pořád jen sleduje,porovnává a přitom ještě asi prdlajs může něco vnímat jako přìznak těhu... Jestli se z toho nezblázním,tak už nikdy 😀

megie4
18. dub 2013

@pistalinda35 Tak to jo 🙂 No,musíme na sebe dávat pozor,když už nás to stojí tolik úsilí 🙂

go
18. dub 2013

@raaaadka no prave, na to clovek potrebuje trpelivost a tu ja jaksi postradam🙂

irisi
18. dub 2013

@alba1 Hele to museli mít ještě z ovu injece nebo měli dvojčata.....a nechceš Teda dojít si někam na krev uz dnes? Ze by sis to jako samolatce zaplatila.....

Mojzisovku jsem před pulrokem cvcila a tuze mi pomohla na záda.....ale je to nudný opruz a nesmí se min 3měsíce snažit

@lussi Gratuluju k dobrým výsledkům
@1miska superrrrr budete mít připraveny sourozence 😉

malinka_02
18. dub 2013

@1miska staci jeden kvalitni bojovnik!
@lussi super ja jdu zitra na utz tak sem zvedava..
@megie4 ja taky furt premyslim odejit z Podoli ale nikdy neodejdu..zkusim 2 ivf a pokud ani ti by nevyslo tak asi pujdu..

alba1
18. dub 2013

@lussi no paráda, tak se na to můžete vrhnout 🙂
@vendysch to jsou náhodou moc hezký plány 🙂
@megie4 a kam byste jeli eventuelně na další pokus?
@malinka_02 12 kg no to je síla...ale neboj začne být hezky a bude víc pohybu, tak to půjde dolů samo 🙂
@1miska alespon 2 to je přece taky dobrý 🙂 tak ještě 2 bojovníčky, ale ty stejně nebudeš potřebovat...páč se chytí to čerstvé 🙂
@raaaadka jo ty příspěvky jsou někdy vtipné, i když jsem si říkala, že každá je jiná, ale stejně hledáš nějakou podobnost...

vendysch
18. dub 2013

@malinka_02 O přibírání mi povídej - už teď nedopnu kalhoty. Nevím, jak vy ostatní, ale já jsem teď při těch hormonech neuvěřitelně žravá. Po ET jsem trpěla - vzala jsem si s sebou málo jídla a od té chvíle co jsem přijela domů jím v jednom kuse. Žádné jídlo není pro mě dost syté, tak jsem si včera vymyslela super těžkou kombinaci houskový knedlík, houbová omáčka, volí oko se slaninou a teprve po tomto jsem spokojeně funěla....Nejhorší je, že přibírám jen na těch místech, kde nechci - zadek, stehna, břicho. Že bych někdy přibrala přes prsa, tak to ne.... 😒 Moje nulky až jedničky se už prostě nezmění 😠

lussi
18. dub 2013

děvčata cítím s Vámi, to čekání v nevědomosti je strašné, ale za chvíli je to za vámi 🙂

go
18. dub 2013

@lussi ahoj, velka gratulace, super 😀

alba1
18. dub 2013

@irisi krev mám v ponděli...tak to už nějak doklepneme...ty jdeš v úterý, vid?

raaaadka
18. dub 2013

@pistalinda35
No já už prostě hlídám příznaky nidace, myslím, že mám vyčtený, že by to mělo být bolení břicha jako na MS a slabé špinění (to možná), každopádně od toho zahnízdění už to břicho asi bolí víc a častěji. Takhle si to představuju. 🙂

raaaadka
18. dub 2013

🙂 @raaaadka Možná jsem se zbláznila už dávno před IVF.

irisi
18. dub 2013

@vendysch ja mám v plánu odjet na dovcu někam pryč hned jak to půjde, a nechat si také vytrhat všechny 4 osmičky,truhliky na balkon též 😀

malinka_02
18. dub 2013

Holky me nikdy MS neprisla, vzdy az po vysazeni utrose takze podle toho se to taky nepozna..

lussi
18. dub 2013

a jsem v pr....dočítám stránku zpět a už je tady další navíc, do toho se mi asi pálí oběd, tak bych asi měla zvednout řiť a jít to zkontrolovat, že? 😀 Dojdu večer nebo vyhoříme 😀

go
18. dub 2013

@vendysch krasne plany. 🙂 Zavidim vsem kdo umi delat na zahrade, mame velikou zahradu a ja vubec nevim co s tim. 😠 Krasna je diky zahradnikum, ale manzel uz protestuje stale na vsechno nekoho zvat. Ja tomu proste vubec nerozumim 😒
Hned jak udelam test, ktery vim jak dopadne ☹ planuji rychly uprk k mori. Nejlepe se tam clovek procisti od vsech leku atd...a pak jeste asi jedno IVF 🙂

raaaadka
18. dub 2013

@irisi Paráda, mě už po IVF na dovolenou nezbylo. 🙂 Možná jsem měla za ty prachy odjet na dovču a otěhotnět tam, asi jsem to udělala nějak špatně, nebo co. 😀

raaaadka
18. dub 2013

@go
Vem mě sebou, budeme pokračovat v diskusi na pláži. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru