IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

maraida
24. dub 2013

@irisi to je paráda!!!Moc gratuluju 😵

@sasanka033 vítej 🙂 Taky myslím,že je na test ještě moc brzy,zvlášť když jsi neměla PK.A na darovaná vajíčka zatím zapomeň. 🙂 Z FSH toho stejně moc nepoznáš,protože je pohyblivé.Mě ho dělali v únoru a měla jsem ho 19,5 😕 úplně jsem se zhrozila a za měsíc,v březnu mi ho dělali znovu a měla jsem jsem 8,9 🙂

megie4
24. dub 2013

@irisi Bezva!Bezva!Bezva! 😀 😀 😀 😀 😀 Strááááááááááášně moooooooooooc gratuluju 😀 😀 😀 😀 😀 Čekaly jsme na Tebe celý den a ono se to vyplatilo! 😉 Tak se hlavně opatruj a žádná práce blázínku!!! 😠 🙂 Buď ráda,že je vše v pořádku a koukej se šetřit! 😅

irisi
24. dub 2013

@mardusenka30 tak do sebe cpi maso horem dolem jen to pomůže na případný OHSS 🙂

sasanka033
24. dub 2013

@malinka_02 urcite v tom hraje roli stesti. ja jsem vzdycky razila heslo, ze stesti preje pripravenym. a fungovalo to ve vsech oblastech. jen v tehle to nejak selhava🙂

irisi
24. dub 2013

@sasanka033 jo tak to když jí sílí tak je to samo těhu a ne pregnyl.... tak to jí též moc gratuluju 😎 a neboj ty se dočkám i s Ráďou

sasanka033
24. dub 2013

@maraida dekuji🙂 no testuju proste az v patek, dle instrukci caru. leda by testovala i vecna netestovacka radka🙂))
s FSH jsi me potesila, protoze co ja vim, tak se moc nestava, aby to kolisalo...tak treba bude muj dalsi vysledek taky hezci🙂

nikolav
24. dub 2013

@1miska A volala jsi tam každý den? A je na to nějaká vyhrazená denní doba? No a kdy je ET ti řeknou až po telefonu že?

mardusenka30
24. dub 2013

@irisi jj snažím se i nutridrink mám, ale je to tedy nedobrý, neměla jsem nikdy ráda ty slazený kravíky☹

irisi
24. dub 2013

@sasanka033 byla jsem vážně nachcípaná to ještě příznak nebyl, skolilo mě to hned druhý den po ET, bylo to tím, že jsem to chytla od manžela jak mi snížil prednison imunitu

pistalinda35
24. dub 2013

@irisi moc blahopreji. uzasna zprava !!!! uzivej si to 🙂

irisi
24. dub 2013

@mardusenka30 tak kdy náhodou se ti bříško zvětšovalo kup si Protifar, je bez chuti taková naškrábaná omítka najemno a já ho dávám do jogurtu nebo mlíka a není v tom žádný cukr a je to myslím 90% bílkovina

malinka_02
24. dub 2013

@gabaki krasne ti stoupa!!
@raloj super!! Gratuluji!
@mardusenka30 peky pocet, ja spinila tak mi poradili vysadit anopyrin..

mardusenka30
24. dub 2013

@irisi děkuji za tip, koupím to v lékárně??

mardusenka30
24. dub 2013

@malinka_02 já anopyrin neberu a krev mám na wc papíře...myslím, že mě trochu rýpli kde neměli

irisi
24. dub 2013

HOLKY VŠEM VÁM MOC DĚKUJU 😅 A PŘEJI AŤ I VÁM TO KLAPNE A HROMADNĚ SE PAK PŘESÍDLÍME NA těhule prosinec /leden

eevvaa
24. dub 2013

holky já už chci taky

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka rado, jeste mi porad jaky davkovani toho wobenzymu?

malinka_02
24. dub 2013

@raaaadka ale wobenzym prave posiluje imunitu, takze kdyz tvoje imunita bojuje proti trofoblastu nebo spermiim jeste to tim posilujes..

1miska
24. dub 2013

@nikolav jo volala 🙂 bylo to hezky slyset, jak rostou 🙂 🙂 datum ET jsem vedela po punkci, ale hodinu az jsem si dalsi den volala

malinka_02
24. dub 2013

@mardusenka30 ja ti rikala ze si mas dat ten hambac 😀
@sasanka033 wobenzyn naopak imunitu POSILUJE ja ho brala na mocak a naopak mi ho zakazali!
@irisi je tak krasny!

1miska
24. dub 2013

@mardusenka30 zblaznila bych se doma - tak aspon nemam cas se pozorovat - dnes mam jen osmicku, ale zitra mam denni dvanactku a po zitri nocni dvanactku.... ale skoro vsechny holky u nas tak do 20 tydne pracovali.... s tema omezenyma vychazkama je to na prd, v byte bych se fakt zblaznila 🙂

malinka_02
24. dub 2013

@mardusenka30 tak to dnes neres a kdyby zitra tak cinkni do caru.

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 Podezření na imuno problém prozatím nemám,ale budu ho mít,pokud se tentokrát také mimčo nezadaří.Jelikož endometriozu nemám,sliznice je pokaždé ukázková,prý jsem schopná několikanásobně donosit dítě a ještě,pro větší úspěšnost jsme si dali icsi+picsi.Zobu na vlastní žádost Prednison,koupila jsem si Magne B6,listovku-takže si myslím,že jsme udělali maximum,aby se zadařilo.Vajíčko také bylo krásné a zralé,kvalita embryjka při et 1.Tak pokud to ani tentokrát nevyjde,musí být problém někde v mé imunitě nebo v genetice-jsem sice laik,ale jinou možnost nevidím. 😒

mardusenka30
24. dub 2013

@malinka_02 mám kuřecí maso a zeleninu také dobré, doufám, že to do zítra přejde...

sasanka033
24. dub 2013

@malinka_02 v caru ti ho zakazali? jako dava to smysl, to, co pises...tezko rict no. proto se mi nechce brat nic bez doporuceni doktoru, resp. bez vysetreni toho imuna.

mardusenka30
24. dub 2013

@1miska to ti věřím a bojím se toho u sebe, ale mám atop. ekzém a v práci se mi díky neustalýmu umývání rukou rozjede do kortikoidů, a to nechci, takže budu raději doma ač mi to bude lézt na palici☹, to máš dobrý rozjezd🙂

darkwitch
24. dub 2013

@irisi gratuluju 🙂 vidis jsem ti to psala ze ten test uz to nepozna... doufam ze zitra budu mit taky nejake pekne cislo 😀

sasanka033
24. dub 2013

@megie4 mne spousta vysetreni jeste chybi, pruchodnost, ani endometriozu jsme neresili..a bolestivou ms mam docela dost, takze by taky mohlo bejt...ale ten PCT test me hrozne bije do oci...to je proste divny.

nikolav
24. dub 2013

@pistalinda35 No tak já to mám cca hoďku a něco. Ale s tím, že v sobotu je tam stavební veletrh a nebude kde zaparkovat. A to bude něco se tam motat a hledat místo s plným močákem. No bude to nepříjemné, ale co se dá dělat. A co vše sis musela sebou na OPU vzít?

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 To tedy vůbec nevím co je,abych ti řekla pravdu. 😖 Tak se zeptej doktora,říct ti to musí.Průchodnost mi taky dělali až teď před 2.IVF a taky o.k.Takže to zkrátka vyjít musí-jiná možnost neexistuje! 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru