IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
25. dub 2013

@mardusenka30
Břicho po opu mě bolelo 2 dny.
To mám ještě v paměti, od tý doby už bohužel nic.

mardusenka30
25. dub 2013

@raaaadka díky, to se budu těšit na zítra🙂

akashka
25. dub 2013

@mardusenka30 já byla na OPU v pondělí a bolí mě to do dnes :-/ dnes jsem si vzala v práci aspoň odpo volno a trochu to pomohlo, přišla jsem domů o půl druhé a do pěti spala a je to o něco lepší.. možná kdybych po opu zůstala doma a nechodila do práce bylo by to lepší dřív...

mardusenka30
25. dub 2013

@akashka aha☹ no mě to bolí rozhodně míň než včera, ale není to příjemná bolest, bolí mě břicho tak nějak od začátku, tak už jsem asi z toho unavená, jsem doma a jsem za to ráda...

akashka
25. dub 2013

@mardusenka30 jj me to nejvíc bolelo druhý den, to jsem v práci fakt trpěla.. od té doby je to asi stejné, bolí to pořád, ale nejvíc při pohybu, chůzi nebo třeba nějakém natřásání v MHD... ale teď mi to odpolední odpočívání pomohlo 🙂 Jen kdyby kočky neměly furt tendence mi na to břicho lehat, vždy mi zaryjou loket do toho nejméně vhoného místa :D

darkwitch
25. dub 2013

@irisi tam jsem na imunu prave byla pred timhle pokusem...

mardusenka30
25. dub 2013

@akashka mě to bolí nejvíc než jdu na wc čůrat a potom ještě chvíli potom, a to chodím často, protože hodně piju...asi to tam pokuchali a bude to každý den lepší...

raaaadka
25. dub 2013

Mě nic nebolí, ale špiním víc a víc, asi se mi rozjíždí mrcha.

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 No asi jsem ho měla i z toho.

mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav jj věř, že jo...

akashka
25. dub 2013

@mardusenka30 jj když se mi chce na záchod tak to bolí nejvíc.. No snad to už bude dobrý..

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 Beztak, ale to snad přejde. A v sobotu jdu na tu OPU konečně 🙂

mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav ty máš ted průjem??

mardusenka30
25. dub 2013

@akashka budem doufat

go
25. dub 2013

@raaaadka holka, nevim proc, ale u Tebe ja jeste stale verim. Jak se mas, jak Ti je, kdy jdes na krev?

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 Teď ne vždy po tom kontryhelu.

mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav uff už jsem se lekla, on totiž patří i k hyperstimuláku...aspoň jsem to četla...na kontryhel se teď prostě vykašli🙂

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 Já doufám, že ho nebudu mít teda....ach jo. Snad to bude dobré a vše půjde dobře. Akorát ho mám možná i proto, že hodně piju a jím cottage sýr a pribiňáky a jogurty a nutridrink. To je tak vše co jím. A dnes teda tři rohlíky. Takže pevnou stravu ani nejím. Takže asi to bude snad a doufám v to teda, že to bude tím.

mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav pokud na to nejsi zvyklá tak ho můžeš mít i od toho, nemyslím hyperstimulák🙂

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 nejsem na to zvyklá. Jogurty jím, ale ne v takovém množství a cottage jím, ale málo.

mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav to může být fakt z toho...

raaaadka
25. dub 2013

Asi tam skočím zítra o polední pauze v práci. K doktorce jsem blokla termín na úterý ráno.

raaaadka
25. dub 2013

@go a jak je tobě? Už jsi netestovala? Na krev půjdeš?

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 Asi jo asi je to z toho 🙂 snad to tak je. Akorát se děsím těch posledních injekcí dnes v 22 hodin.

mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav i já se děsila a zvládla jsem to takže se neboj, to zvládneš levou zadní...a zítra si užiješ den bez píchanců...

raaaadka
25. dub 2013

@go taky pomalu nabírám novou energii, nejhorší bude tento týden menzes, gennet atd.. Počítám jak bude kolem ovulace, už na tom budu líp.

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 To jo, ale šílím z toho už teď. No, že já to četla fakt!

ewik84
25. dub 2013

Tak holky, dneska to byl mazec. Byla jsem s jednou tehotnou kamaradkou v detskem bazarku. No, co vam budu povidat...malem jsem odjela s kocarkem 😀 Ale nakonec jsem se uklidnila a rekla jsem si, ze na to je jeste preci jen moc brzo 😀

mardusenka30
25. dub 2013

@nikolav a co jsi četla???

nikolav
25. dub 2013

@mardusenka30 Že to pěkně štípe. Kdybych si píchla jen tu jednu. Ale na tu druhou kde sebrat odvahu?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru