IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ewik84
2. kvě 2013

@sasanka033 No, tak to jsem zvedeva, jestli mi neco zjisti 🙂 A neni divne, ze dali zadanku jen me a ne i pro manzela? Na imuno jdu 21. kvetna.

sasanka033
2. kvě 2013

@mardusenka30 tak to asi ano... to ti zrejme nejaky zaklad imuna urcite delali.

sasanka033
2. kvě 2013

@ewik84 no ja si ho teprve chci v pondeli vydupat. no nevim, s tim manzelem, nekomu to delaji i ze spermii, to se radeji zeptej, ja s tim prave zkusenost zatim nemam.

dada074
autor
2. kvě 2013

Krásný den všem,holčiny které se chystají na kontroly držím palce ať je vše v pořádku.A teď vás jdu přelouskat.

@ewik84 u nás dělali imuno také jen mě,ani nevím jestli je to u těch chlapů tak důležité,ale je pravda,že jsem to nezkoumala.

mardusenka30
2. kvě 2013

@sasanka033 tak aspoň něco, děkuji za odpověď

sasanka033
2. kvě 2013

@mardusenka30 no nemas zac, pokud mas pochybnosti, urcite se doktora zeptej....ja je mam a velky, kdyz nam ten postkoitalni test vysel negativni a imuno mi neudelali. ted se bojim, ze jsme tim uplne vyhodili prvni ivf pokus z okna.

dada074
autor
2. kvě 2013

@lussi vy máte utroš do 12 tt?Do je docela dost.

sasanka033
2. kvě 2013

@dada074 ahoj🙂

sasanka033
2. kvě 2013

@dada074 ja jsem zjistila, ze ve vsech soukr. carech automaticky davaji utros do 12tt.

dada074
autor
2. kvě 2013

@lussi vy máte utroš do 12 tt?Do je docela dost.
@nikolav tobě přeji ty nejúžasnější bojovníčky. 😉

mardusenka30
2. kvě 2013

@sasanka033 jj to máš pravdu, ono ale asi nikdy nezjistíš přesně proč embryo v sobě neudržíš, ale také nechápu, proč toto nevyšetří před prvním pokusem všude, když nám to dělali, mám pocit, že proto je tolik neuspěchu, prostě je to takový tah CARU, motivace k tomu jít na druhý pokus, ale kde na to má člověk brát energii a peníze...

lukha80
2. kvě 2013

Ahoj holky, chci se jen zeptat, jsem dnes 15 dní po KET, test a následně krev 12DPO pozitvní (HCG vysoké dle sestřičky)a dnes jsem začala krvácet. V Gennetu mi řekli, že to je normální pokud nemám bolesti. Ale já mám strach...opravdu můžu být v klidu??nevíte některá??

dada074
autor
2. kvě 2013

@sasanka033 ahojky,asi jsem to už také někde četla,ale fakt už si nepamatuji a hlavně z toho bych si hlavu asi nedělala,pokud je to těhotenství bez obtíží tak zase na co to do sebe cpát.Koukám a čtu jaké máš plány,to je super.A být tebou tak ani moc nepřemýšlím o tom jestli byl ten první pokus vyhozený.V mnoha centrech to imuno také nedělají,také jsem si ho vydupávala po druhém neúspěchu a po třetím jsem si vyžádala i genetiku.Být tebou opravdu bych se nenechala odbít.A kdy přijde na řadu mrazáček?

sasanka033
2. kvě 2013

@lukha80 ahoj kocko, tak to bohuzel nevim, snad nektera z holek poradi...ale strasne moc drzim palce, aby to neznamenalo nic spatneho a preju hodne sil a radosti z miminka!

lukha80
2. kvě 2013

@sasanka033 moc děkuju, snad to opravdu nic neznamená...

sasanka033
2. kvě 2013

@dada074 jojo, je to k nicemu to resit zpetne, ted si to proste vydupu🙂 nanucek snad tenhle cyklus, v pondeli budu 10DC na UTZ a uvidime, jak to dal probehne, ale na ket uz se tesim🙂 prave se modlime, aby prezil rozmrazeni. jake mas zkusenosti s mrazenim v apo?

sasanka033
2. kvě 2013

@lukha80 ja bych to asi resila pocitove. proste pokud se necitis dobre, je treba te krve vic nebo tak...tak si tam normalne zajed, nenech se odbyt. jak dlouho jako podle nich mas cekat, zda to prejde?

dada074
autor
2. kvě 2013

@mardusenka30 přesně jak píšeš,je to opravdu supr byznys,a ty řeči,že první pokus je vlastně zkušební,jak která na co reaguje,to je docela děs.Na druhou stranu,mě odůvodňovali tu genetiku(proč se nedělá všem) tím,že to stojí kolem 30tisíc a pojišťovny s tím dělají ofuky,ale za prvé to imuno nebude taková pálka a na druhou stranu pojištění si platíš tak co je nám do toho jestli je to drahé nebo ne,vždyť mi to IVF také nemáme zadarmo a nikoho to nezajímá,hlavně že stát brečí po vyšší porodnosti. 😠

dada074
autor
2. kvě 2013

@sasanka033 žádné,mi jsme nikdy nic na zamražení neměli,také proto máme na kontu tolik pokusů 😉 ,ale četla jsem že jsou na to dobří a hlavně dnes se to dělá o trošku jinak než dřív,je to lepší metoda a přežívá jich o hodně víc.Budu držet palečky neboj.To bychom se tam možná mohli potkat.

sasanka033
2. kvě 2013

@dada074
@mardusenka30
mne prave v caru rekli, kdyz jsem se po imunu kvuli tomu postkoitalnimu testu ptala, ze je to dost drahy, proto to nedelaji plosne, pokud neni podezreni. vylozene mi rekla, ze spatnou imunitu resi treba az po druhym potratu. ale musim zas opakovat - rekla mi, ze pokud na ni budu trvat, udela mi to. a ja krava netrvala🙂))

mardusenka30
2. kvě 2013

@dada074 přesně pro ně je zkušební, ale tvé tělo to ničí jak zdravotně tak psychicky dáš za něho 20 - 30 000, a jsou fuč, ale neplodnost si nevybírá jen ty co mají peníze, bohužel nemocní mohou být i ti co nemají peněz nazbyt, navíc v dnešní době plné hypoték to prostě jsou pálky... tak proč se nesnažit udělat maximum už u prvního cyklu, však neplodný je prý každý 4 pár, tak zákazníků je pořád dostatek☹ On největší problém a byznys spočívá právě v pojištovnách...

sasanka033
2. kvě 2013

@dada074 a kdy ty tam ted budes chodit a na co? ja jdu ted v pondeli v 9:00, pak zrejme dle utz..a pak ten ket.

mardusenka30
2. kvě 2013

@sasanka033 tak budeš trvat teď, ale zase vidíš líná huba, holé neštěstí...

dada074
autor
2. kvě 2013

@mardusenka30 právě,ale nad tímhle se nikdo nepozastaví,na co se tím bude někdo zatěžovat,vždyť se podívej co uzákonili za blbost ohledně IVF a těch čtvrtých pokusů.Je to přece hloupost,když zavedeš jedno klesá tam ta úspěšnost docela dost a zase se to vymyslelo tak aby to vyhovovalo státu a nikoliv tobě.

sasanka033
2. kvě 2013

@dada074 asi takhle: kdyz buh stvorila muze, v podstate jen zertovala🙂

ewik84
2. kvě 2013

Tak odedneska reguelni 1. DC 🙂 A uprimne, stoji to za to. Tak doufam, ze se to telo alespon poradne vycisti 🙂

dada074
autor
2. kvě 2013

@sasanka033 já jedu zítra na ko UTZ,ale myslím si,že ty bubliny nebudou dost velké a pro změnu vyfasuji (tedy zaplatím) další menopur a v pondělí čekám,že pojedu na další kontrolu.Dám vědět když tak na kolikátou,ju?

sasanka033
2. kvě 2013

@ewik84 no tak aspon tak, jako nebejt tehu a ke vsemu nemenstruovat...ja taky krvacela mnohem vic cece, zrejme jak je nahonena ta sliznice umele, tak je toho proste hodne.

sasanka033
2. kvě 2013

@dada074 jasne, super, dej vedet🙂 a na zitra drzim palce🙂

lukha80
2. kvě 2013

@sasanka033 asi to tak udělám, krvácim docela dost. Jestli to do zítra nepřejde, tak si tam zajdu. 1. ultrazvuk mám až 20.5. ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru