IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
2. kvě 2013

@raaaadka ještě počkám na verdikt příštího čtvrtku a pak do toho půjdu spíš pomocí přírody...chci zkusit i sarapis, má mít vliv i na zklidnění ženy a cyklu tak uvidíme...

irisi
2. kvě 2013

@dada074 fakt? 😕 a to i když jste těhotné? To je zvláštní....

raaaadka
2. kvě 2013

@mardusenka30
Jo, jo, taky začnu asi pěstovat bylinky.

irisi
2. kvě 2013

Holky je fajn,že máte možnost a šanci otěhotnět přirozeně....moc Vám přeju,aby Vám to tak vyšlo a nemuseli jste už nic podstupovat v CARu 😉

akashka
2. kvě 2013

@malinka_02 no my měli 10x PICSI 22500,- 3x ICSI 6000,- a mražení 10000,-

mardusenka30
2. kvě 2013

@irisi no dotedˇnám to nešlo, ale teď věříme v zázraky🙂, ale já ještě neházím flintu do žita, zatím vůbec nevím co se tam dole děje🙂

raaaadka
2. kvě 2013

Stejně, to je kšeft ty CARy, kolik to každou stojí peněz a jede to jak na běžicím pásu.

raaaadka
2. kvě 2013

Trochu jako v bance, nabízí tolik produktů ( icsi,picsi, mražení, pgd, a jiné.....) a člověk se úplně bojí něco odmítnout, aby pak nelitoval. 😎

mardusenka30
2. kvě 2013

@raaaadka to máš pravdu, v sobotu jsem byla na transferu a sedělo tam snad 10 žen v čekárně resp. pořád tam člověk potkával nové tváře, mám pocit, že brzy bude neplodnost zjištěna u každé druhé ženy☹a to je pro ně stálý příliv pěněz, ne pro ně, ale pro pojišťovnu...

raaaadka
2. kvě 2013

No pro ně snad taky, všechno to co si platíš jde k nim a pojišťovna to taky za tebe zaplatí jim. Člověk o tom na začátku moc neví, tak si nechá nabulíkovat cokoli a jen platí, pak zjišťuje nevyšo to, ale můžete jít do dalšího cyklu a takhle to jede.

mardusenka30
2. kvě 2013

@raaaadka prostě byznys☹

maraida
2. kvě 2013

@irisi děkuji 🙂

malinka_02
2. kvě 2013

@mardusenka30 jo jo ted nedavno holcina v ivf leden, unor 😉

mardusenka30
2. kvě 2013

@malinka_02 teď ti nerozumím??

malinka_02
2. kvě 2013

@raaaadka no od minuleho roku pridali dalsi metody a ted nevim ktere vzit.. ☹

malinka_02
2. kvě 2013

@mardusenka30 ze tam otehotnela holcina hned po ivf 😉 Pisu jak debil 😀

mardusenka30
2. kvě 2013

@malinka_02 vidíš a já si to tak nějak myslela, že to tak píšeš🙂)

nikolav
2. kvě 2013

Tak holky hlásím dnešní den. Měl být ET, ale neproběhl. Zase jsem v noci zvracela jak šakal. No zle mě bylo zase pekelně a zase jsem nespala. Nepomohl mi ani Torecan a ani kapky. A taky jsem měla průjem. ale nebylo co, takže to pěkně bolelo. No, ale do CARu jsme samozřejmě jeli. Tam mi doktor řekl, že hyperstimulák přetrvává a že to zvracení je také z toho. Doporučil zamrazit a provést KET až odezní hyperstimulák. Bylo by u mě prý 100%, že bych skončila v nemocnici a rozvinul by se pozdní těžký hyperstimulační syndrom. Takže dnes jsem už přestala brát všechny léky a čekám na ústup. No zatím žádná změna. Žaludek na vodě stále a střeva v ohni. Jediné co mi pomáhá tak horká sprcha. Takže až to odezní a po první MS hned první cyklus jdeme do KET. Kolik nám zamrazí ještě nevíme, ale doktor se díval a prý máme 7 krásný embryek a to je to dnes 5. den kultivace. Nechají je do zítra a pak je zamrazí. Navíc prý mám větší šanci otěhotnět po KETu, protože jsem stimulaci končila Decapeptylem a ta snižuje šanci na uchycení o jednu třetinu. Pregnyl mi dát nemohli jinak už bych teď ležela s časným hyperstimulákem ve špitále. No holky na jednu stranu mě to mrzí, že se to musí posunout, ale na druhou je mě tak blbě, že jsem ráda. No hold se taky posouvám do května až června. Jinak mám neschopenku. Co myslíte dá se zůstat na neschopence až do KETu?

akashka
2. kvě 2013

@nikolav tak to mě mrzí ☹ jsme na tom s tím odsunutim transferu stejně, mě to bylo taky líto a zároveň se mi ulevilo, že se ve mě nikdo nebude stourat když mě vse tak bolí.. Neboj všechno bude fajn a mrazacci nám vyjdou 😉

mardusenka30
2. kvě 2013

@nikolav také mě to mrzí, ale tvoje zdraví je určitě přednější...myslím, že neschopenku bys mít mohla, záleží jak ti bude a jakého máš doktora...

nikolav
2. kvě 2013

@akashka Určitě. Jako spíš mě spadl kámen ze srdce. Jsem víc ráda, že to takto jde zamrazit a zavést. Takže jsem i ráda. Protože dvakrát víc jak to bolí jak teď bych nedala.

nikolav
2. kvě 2013

@mardusenka30 Já si myslím, že mi to doktor dá. Je celkem fajn. Jsem ráda, že jde provést KET a že je to zamrazit.

mardusenka30
2. kvě 2013

@nikolav jj to je dobře, teď se zotavíš a potom ti je tam hezky šupnou🙂 hlavně ať ti je brzy dobře...

nikolav
2. kvě 2013

@mardusenka30 Díky doufám, že to tak bude.

mardusenka30
2. kvě 2013

@nikolav musíš doufat, jiné nám nezbývá🙂

raaaadka
2. kvě 2013

@nikolav
No koukám jako blázen, jak je ti blbě. Tak ať se ti brzy uleví. Třeba to tak bude lepší s tím KETem. Jestli to má vyjít, tak to vyjde! 🙂 tak se drž!!!

dada074
autor
2. kvě 2013

@malinka_02 tak to máme opravdu nastejno,držím palce.Mi se snad poštěkáme u každého,já jak mám ty hormony,tak jsem snad ještě otravnější než normálně, 😉No a co tak ať mě vymění,no 🙂
@lussi tak to je super,i ty tři by stačili. 😉
@janinafox to je slušný počet. 😉

@maraida pěkně to dorostlo od toho úterka,pěkně.

akashka
2. kvě 2013

@nikolav určitě to bude dobrý a květen/červen je náš ;) a máme taky 7 mražáčků, zítra se snad dozvíme kolik jich je geneticky ok 🙂 jinak neschopenku ti určitě dají, toho bych se nebála ;)

dada074
autor
2. kvě 2013

@irisi ano i když jsme těhotné.

dada074
autor
2. kvě 2013

@nikolav záleží na tvém lékaři,ale vždy se dá dohodnout.Ať je ti co nejdřív lépe,a mimískové počkají,hlavně,že ty budeš v pořádku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru