IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
4. kvě 2013

@irisi tak jo,počkáme 🙂

mardusenka30
4. kvě 2013

@malinka_02 já také myslím, že neprasknou jen hezky dorostou, já jdu ve čtvrtek pro verdikt tak na sebe budeme myslet vzájemně. S tím tvým chlapem mě to mrzí, ale věřím, že se mu časem rozsvítí. Oni jsou prostě často k nepochopení. A u ivf toho bohužel zažijí velmi málo oproti nám a někdy i to málo je pro ně nadlidský výkon🙂. Bude to asi jeho způsob vyrovnání se s tím, ale chápu, že tobě to po tom všem nepomůže. Ivf není procházka růžovým sadem, to už mohu potvrdit...No přeji ti aspoň klidný víkend a hlavu vzhůru, máš tu nás, jeho kopni do zadku...

mardusenka30
4. kvě 2013

@megie4 tahle řeč už zní hezky a neboj jsem to samé jsem tu pro jiné a sama se sebou si nevím rady. Mě pomáhá procházka nebo se někam zašít před světem, což ty moc doma nemůžeš...tak dej volnost slzám, jak se říká zkrášlují...vydrž do uterý a věř, že i potom najdeš sílu jít dál a bojovat, většinou máme naloženo co uneseme, neboj...máš nevýhodu v tom, že nemáš vycházky, doma se člověk jen honí myšlenkami, ale jsi i tak statečná a už ti to uteče...držím pěstičky...

mardusenka30
4. kvě 2013

dobré ráno všem...

megie4
4. kvě 2013

@mardusenka30 Děkuju,jsi moc milá. 😉

lucik1986
4. kvě 2013

Ahoj holky, dlouho jsem se neozvala. 1.5. mi vyšel pozitivní test 🙂 a dneska jsem si volala na výsledek krve. Mám hodnotu 634 🙂) Ani nedokážu slovy popsat jak moc jsme štastná. Ted jeste vydržet do ulz (5.6.)

eevvaa
4. kvě 2013

@mardusenka30 ahojky, kdy se chystáš testovat, zatím jsem si ani test nekoupila, aby mě to nelákalo. Nevím, jsem hrozně unavená. Včera po příchodu z práce jsem dvě hodinky spala, večer jsem usnula tak bez problémů a ráno se mi nechtělo vstávat. Tak nevím, ve středu bych to měla normálně dostat. Tak s testem počkám až na středu.

pistalinda35
4. kvě 2013

@lucik1986 blahopreji !!! skvela zprava maminko !!!

megie4
4. kvě 2013

@lucik1986 To je neuvěřitelná telepatie,teď koukám na tabulku a říkám si,že zrovna o tobě není vidu ani slechu.A ty si sem nastoupíš už s potvrzeným těhotenstvím 🙂 No,skvělé,mám velikou radost a blahopřeju! 😉 🙂 Tak na sebe dávej pozor a užívej těhotenství mamino! 😵

lucik1986
4. kvě 2013

@pistalinda35
@megie4 Děkuji holky 🙂 já jsem sem nakukovala. Ale chtěla jsem počkat až na výsledky krve.

Držím všem "čekatelkám" aby se jim zadařilo. 🙂 je to překrásný pocit 🙂

lucik1986
4. kvě 2013

@pistalinda35 Ty chodíš taky do Gennetu viď? Kdy jdeš na ulz?

mardusenka30
4. kvě 2013

@eevvaa ahojky, testovat budu doufám až ve středu a ve čtvrtek jdu na krev, nechci se dříve stresovat, ale nevím zda to vydržím. Já jsem také unavená a mám citlivá prsa, občas takový pocit nadýmání a bolesti mírné jako k menzes, tu já mám mít až ve čtvrtek, ale myslím, že mé příznaky může vyvolat i utrogestan. Důležité je, že už mě nebolí břicho...Tak přeji pevné nervy a velkou vydrž, jako já🙂 hezký den

mardusenka30
4. kvě 2013

@lucik1986 gratuluji, jsi šikulka

mufyxa
4. kvě 2013

@lucik1986 moc blahopřeju opravdu moc tj super 🙂 🙂 🙂

lucik1986
4. kvě 2013

@mardusenka30
@mufyxa Děkuju 🙂)

pistalinda35
4. kvě 2013

@lucik1986 14.5. 🙂

lucik1986
4. kvě 2013

@pistalinda35 jeee ty se máš 🙂 já až 5.6 🙂

malinka_02
4. kvě 2013

@ratatooy je super!! Tak fotecku fotecku 😀 U nas se teda vysazuje az 12tt a kdyz spinis brala bych ho radsi 9 mesicu 😀
@megie4 dekuu moc, nejhorsi je ze on takovy normalne neni, prijde mi ze ma strach z ivf sam tak to resi takhle, ale to mi vubec nepomaha! Ja sem taky vzdy po ivf spatna porad verim az do krve.. No a pak prijde MS a je mi jeste hur.. Ale po MS je zase lip a chut do noveho snazeni, my to nevzdame!
@irisi jdu na UTz v pondeli, no presne to si myslim o tom svem, pred mesicem jsme byli v Rime tam byl uzasnej obji al me, samy pekny slovicka, a ze doufa ze uz to ted vyjde a ze si to moc preje a najednou bum pichnu prvni injekci a mam do a jinyho chlapa..

malinka_02
4. kvě 2013

@mardusenka30 no doufala sem ze se mu rozsviti ted kdyz si picham injekce.. Kdyz vi jake byli ty 4 pokusy.Je mi to proste lito.. Ze treba nedokazde tyden nepit aspon pred opu..
A ty vubec nebudes testovat?
@lucik1986 je super! Pozitivni a nic nehlasis 😀

mardusenka30
4. kvě 2013

@malinka_02 budu se snažit vydržet a chápu, že tě to mrzí, také by mě to štvalo. Na chlapa aby měl člověk příručku...

sasanka033
4. kvě 2013

dobre rano holky moje, tak jsem se prokousala prispevkama a jste uzasny!!!! skvele se navzajem drzite, je to parada.
@megie4 holcicko nezbedna, nesmutni, teda spis: poradne se vybrec, at to z tebe vsechno spadne a mas silu na dalsi fungovani. nic neni ztraceny, priznaky jsi mela a jaky! takze pristi tyden z krve uvidime krasny hodnoty, uvidis🙂 presne vim, jak se cejtis, takhle jsem brecela ten tyden ja...ale ten tyden jsem se rozhodla, ze vam konecne po mesici napisu a hned mi bylo o trochu lip.

sasanka033
4. kvě 2013

@lucik1986 parada! gratuluju🙂 a zapisu te do tabulky🙂

sasanka033
4. kvě 2013

teda dobre rano to je u me - vcera jsem konecne vyrazila na pokec s kamoskou do hospody a ze vseho se vykecala, radne se upravila a pak pro me pritel jel autem, aby me dostal domu🙂 proste paradne jsem zaparila. konecne.

ratatooy
4. kvě 2013

@malinka_02 no ja si myslim že ho budu brat asi dýl neli pořád,

ratatooy
4. kvě 2013

@irisi neboj dočkáš se srdičko budee

ratatooy
4. kvě 2013

tak jsme to ted řekly babičce a dedovi no hned to musely zapit slivovicí jenže mlej si chtel tukat taky tak mu dali do štamprlete štávu pak to položily na stul on si chudák spletl skleničku a cucl si zbytku slivovice🙂zustal koukat co to je,a ted usnul jak špalek😀

mardusenka30
4. kvě 2013

dneska mám den blbec, dělám sekanou, mám málo strouhanky tak chci namlít vločky a místo mletí jsem urvala umělé paklíky u mlýnku bosch a je zničený☹ nakonec jsem dala do sekané vločky celé, ale nevím zda to bude manžel papat☹ takže jí budu jíst celý týden a nový mlýnek stojí 1100kč☹(((

irisi
4. kvě 2013

@lucik1986 gratulujuuuuuuu..... Tak pěkné čekání na utz a opatruj se.

raaaadka
4. kvě 2013

@go
No zvažuju tu laparku a hysterku, ale bojím se, aby to třeba nějak nepo.... 😉 , nějak nejsem úplně přesvědčená, že to mám podstoupit. Pak teprve můžu zkusit inseminaci říkala doktorka.
Mezitím si dělám naděje, že třeba otěhotním normálně. 🙂 Jinak rýma dobrý, ale mám pro změnu zahleněnej krk. 😠 takže fakt nevím, jestli je to tím prednisonem...

raaaadka
4. kvě 2013

Chtěla bych mít doma utz a podívat se, jestli mi dozrává vajíčko a jak je velký. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru