IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
6. kvě 2013

@sasanka033 byl to INOFOLIC, doporučovala jsem já ;) ze 14 vajíček 13 krásných zralých ;)

megie4
6. kvě 2013

@sasanka033 Tak asi doktoři vědí co dělají a je fakt,že je možná lepší počkat až se tělo samo srovná,než ho zase dopovat nějakejma hormonama.Tak ať se ti to co nejdříve upraví kočko. 😉 A nesmutni,nejsi sama,která bude muset čekat na další pokus.My to máme minimálně na 3 měsíce. 😨

sasanka033
6. kvě 2013

@akashka dekuju! jsi moc hodna. jsem 10DC, kdy bys doporucovala to zacit papkat? nebo jak se to konzumuje🙂)

sasanka033
6. kvě 2013

@megie4 takze ty uz si fakt myslis, ze spatny?:( krev bude zitra?
jo, to je jasny, ze je lepsi, aby se mi telo chudak vzpamatovalo, ja jen..bylo to velky zklamani, pocitala jsem s tim, ze za tyden uz budu mit nanucka u sebe. a ted zas dalsi mesic cekacka a kdovi, zda to za ten mesic bude dobry, kdyz je tam naka cysta...

sasanka033
6. kvě 2013

@akashka aaaa, uz na to koukam, jsou to sacky k rozpusteni do piti. a kolik baleni bys rekla?

akashka
6. kvě 2013

@sasanka033 hele jist to muzes klidne hned, je to listovka a k tomu ten nositol na vajicka, asi cim dyl se to ji, tim lip, je telo zasobene, alespon myslím ;) v baleni je 20 sacku, takze pokud az v cervnu neco bude, tak bych si vzala rovnou dve ;)

megie4
6. kvě 2013

@sasanka033 Myslím,že špatný.Uvidím,jak jsem říkala,jestli mi krev vůbec vezmou.Chápu,že ses těšila,ale lepší počkat než něco uspěchat a pak toho litovat.Dočkáš se,neboj.Přinejhorším počkáš 3 měsíce na mě 😉 😀 Dělám si srandu,doufám,že se ti to upraví dřív. 😉 Kdoví jak z těch hormonů budu teď rozházená já 😝 😖 Jinak výsledky z krve u nás až druhý den,posílají je do Prahy.

sasanka033
6. kvě 2013

@akashka ja dlabu listovku zvlast prave, 400 mg. takze pokud v tomhle je, tak asi tu zvlast vysadim. ok, diky, zkusim to🙂 premejslim prave co udelat, abych podporila ovu v dalsim cyklu..aby se nestalo, ze se to zas bude odkladat.

mardusenka30
6. kvě 2013

@sasanka033 taky se na sliznici doporučuje pít do ovulace kontryhelový čaj, ale nemám to vyzkoušené..

sasanka033
6. kvě 2013

@mardusenka30 to ja bych chtela zkusit, ale nevim kde ho sehnat, nechci zadnej pytlikovej🙂 mozna tam, kde prodavaji caje na vahu? jo, uz jsem si odpovedela, nasla jsem ho u oxalisu.
ja totiz obecne mam vetsi duveru k bylinam a cajum, nez k tem modernim potravinovejm doplnkum, co stoji x stovek.

mardusenka30
6. kvě 2013

@sasanka033 já ho mám ze zdravé výživy, ale pila jsem dva a skončila, nejsem důsledná...

sasanka033
6. kvě 2013

@mardusenka30 😀 jasny

ewik84
6. kvě 2013

Takže děvčata. Dneska jsem první den v práci a v pohodě. Na výpověď to nevypadá a všichni jsou na mě moc milí. Jsou rádi, že mě zase vidí. Změn je tu teda nespočetně, ale dá se to. Když jsem ráno přišla, tak šéf na mě kouknul (nevěděl, že dneska už dorazím) a říká: "No ahoj, jdeš si pro věci? Nebo vám to nevyšlo a vracíš se zpět?" Tak mu říkám, že se vracím. A on na mě, že ho to mrzí a kdy mužeme jít na další pokus. Tak říkám, že až za 3 měsíce. Tak říkal, že pak už nám to určitě vyjde. Že s tím tedy počítá, že za tři měsíce zase zmizím a zase tu budou všichni napjatí, jak nám to dopadne. 🙂Sem nevěděla, že to tu taky tak prožívají 😀

mardusenka30
6. kvě 2013

@ewik84 tak to jsou fajn zprávy... já myslím, že lidi by se k sobě měli chovat jako lidi🙂

akashka
6. kvě 2013

@sasanka033 já k tomu inofolicu jím i femibion 800, kamarádce to tak napsala gyn. tak to asi ničemu nevadí.. až teď mi z krve zjistili, že ani neumím listovku zpracovat, tak ještěže toho do sebe rvu tolik s vitamínem co to zpracuje za mně (asi jsem to nějak tušila:D)
a kontryhel jsem zkoušela vlastně měsíc před IVF a když jsem byla po ovulaci na utz tak jsem měla sliznici strašně nízkou, takže u mě teda nezabral..

meyryen
6. kvě 2013

@sasanka033 Myslím, že to byl INOFOLIC

sasanka033
6. kvě 2013

@akashka to je teda zajimavy, nezpracujes listovku a nereagujes na kontryhel. ty jsi teda dilo 😀 tak este ze existuje dalsi reseni. ale diky, jsi vlastne prvni, kdo rekl, ze kontryhel mu nepomoh.

sasanka033
6. kvě 2013

@meyryen jojo, byl, dekuju. a jak ty se mas? jak jsi na tom?

mardusenka30
6. kvě 2013

@akashka a jak se pozná, že nezpracuješ listovku? já jím úplně obyč. z lékárny , žádný femibion a nevím zda je možný, aby z ní bolelo břicho...

irisi
6. kvě 2013

@megie4 třeba se na krvi něco ukáže...ale držím pěsti do dalšího boje a ať se Vám vyšetření vydařej a brzo ty dvě čárky máte

mardusenka30
6. kvě 2013

holky tak jsem na ránu, nějak mě zvědavost zviklala a jeden test jsem počůrala a je tam sněhobílo☹ že já se na to raději nevyprdla...no asi se k vám brzy přidám s plánováním dalšího postupu...

irisi
6. kvě 2013

@kolino nádherné // moc gratulujuuuuuuu a ať sílí 😵 .....jsou to prostě bojovníci ať jsou na začátku jakýkoliv 😉
@sasanka033 ☹ je asi z toho IVF tělo rozhozený....... dej tomu ten měsíc ať je fit a lépe se vyrovná s mrazáčkem,aby jsi pro něj měla dokonalý domeček 😉
@raloj tak to já vás předběhnu já jdu teď v pátek 10.5. 😉 ...snad tam srdíčko bude a bude vidět, to čekání je snad horší než po ET, manžel je nervóznější než než já a chtěl abych šla znova na krev 🙂 .... jak se cítíš? já kromě zácpy vůbec nic
@pistalinda35 no máš můj obdiv, já jsem ještě do pondělka na neschopence kvůli tomu ohss, ale potom asi taky půjdu do práce, i když se mi strašně nechce ☹ nejradši bych zůstala doma

irisi
6. kvě 2013

@sasanka033 jj kontryhelový čaj mi pomohl k lepší a vyšší sliznci, ale užívej ho jen na první půlku cklu do ovullace, pak už ne .....

raloj
6. kvě 2013

@kolino opatrně gratuluji ;)

irisi
6. kvě 2013

@ewik84 tak to je pro tebe fajn, že to takhle skvěle berou a podporujou a po těch zprávách od holek se to hezky čte.....ať ti to tam utíká a ty tři měsíce utečou jak voda
@mardusenka30 a čůrala jsi ranní?..... neblázni, sama si říkala že bude testit až ve středu takže je ještě čas..... 😉 nic zatím neplánuj a koukej radši na kočárky 😝

irisi
6. kvě 2013

@sasanka033 no nezpracování listovky se dozvíš, z krve.... je to nějaká mutace.... já to mám taky
a ten kontryhel na někoho působí hned první cyklus ale doporučují minimálnně 3 než se projeví zda účinnkuje či ne u konkrétní holky

irisi
6. kvě 2013

@raaaadka ahoj holka, kde tě máme?

raloj
6. kvě 2013

@pistalinda35 jj chodím. Měla jsem akoráte 3dni po ET dovču jinak nic, ale ukrutně se to vleče. Manžel vybírá jména a už by naše těhu všude hlásal. TO já jsem zatím opatrnější. Bojím se aby vše dobře dopadlo.
Jak je to vlastně s tím rizikovým těhu po IVF? Musíme na něj všechny a nebo to záleží na domluvě?

raloj
6. kvě 2013

@irisi NO zdá se že nejčastější projev těhu je tu zácpa :D Mě už je fain, až je mi to divný a každej 2hej den se testuju jestli jsem a nebo ne. Zatím dobrý ;) Musím říct, že pro mě je to opravdu horší než po ET. Krotím muže aby to zatím nikde netroubil a krotím sebe abych neměla špatné myšlenky.
TObě držím palce. Dej co nejdřív vědět. Jsme zvědavá.

pistalinda35
6. kvě 2013

@raloj já bych taky nejradši testila denně, asi to zkusím ve středu, abych viděla, jak jsem zvládla pracovní tempo 🙂) včera jsem teda zažila trošku větší stres (hádku s tátou), ale snad to bude OK....teď je u mě na prvním místě mimi a partner a pro ně teď žiju...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru