IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
6. kvě 2013

@raloj mně chtěla obvoďačka převést na rizikáč hned, ale asi to bude věkem, atd...

meyryen
6. kvě 2013

@sasanka033 17.5. si jdu pro injekce a začínám stimulovat na 2. IVF. Nemůžu se dočkat, těším se a zároveň mám hrozný strach. Ty tři měsíce pauzy byly docela dlouhý....
Ty se chystáš v polovině června na KET,že pokud si pamatuju správně....

mardusenka30
6. kvě 2013

@irisi tak testovala jsem 10 mama test před chvilkou, ale on je navíc v květnu prošlý, manžel mi jich donesl asi 10 z práce, tak nevím, zda i to že je prošlý má vliv a také testuji brzo, ale znáš to co je doma, to vážně láká vyzkoušet, asi je vyházím a na středu koupím v úterý večer nový🙂

akashka
6. kvě 2013

@sasanka033
@mardusenka30 vymrčela jsem si testy na trombofilní mutace a ejhle něco našli, dnes se dozvím více, ale z toho co jsem zatím zjišťovala, jeden z těch problémů značí právě tu neshopnost zpracovat kyselinu listovou... kamarádka z laborky ale říkala, že jen obyč listovka je tak akorát na drahou moč u každýho, že to chce prostě to béčko k tomu a na to je ideální právě ten femibion 800, je sice dražší, ale myslím, že v tom všem co platíme už je to fakt směšná částka...
dnes jdu na hematologii a měla bych se dozvědět víc, zda budu muset píchat heparin nebo co 🙂

akashka
6. kvě 2013

@mardusenka30 nezlob a s testem vydrž!;)

mardusenka30
6. kvě 2013

@akashka aha tak já koupím femibion, tuhle nechám manželovi jíme jí oba🙂 jj už testuju až ve středu, žádné stresy dopředu nejsou potřebné..

raloj
6. kvě 2013

@pistalinda35 Jj s toho si nic nedělej a buď hlavně v klidu ;) Mě s tím rizikovým děsí manžel. Já myslela, že když mi bude dobře budu normálně chodit do práce a ono asi nic. No uvidíme.

akashka
6. kvě 2013

@mardusenka30 ja manželovi koupila Macu peruánskou a můžu doporučit, on teda i přestal pít kafe a alkohol a do toho to zobal a z 2% jsme se dostali na 6% použitelných spermií, což si myslím, že není špatné ;)

mardusenka30
6. kvě 2013

@akashka dobrý tip pro něho k narozeninám, on je po operaci oboustranné varikokély a to se má zlepšit do roka, už ted byl spermio lepší...a žije jako budha🙂 zdravěji než já🙂

irisi
6. kvě 2013

@raloj já to chápu... teď mě donutil manžel jít počůrat test z Gennetu, mála náplast když nechci jít na tu krev 😉, musím se krotit, tak ráda bych to řekla kamarádkám a koukala na těhu věci a radovala se,ale furt si musím říkat, že tam srdíčko nemusí být a ještě není nic jistého ....určo dám hned vědět 😉 ....
@pistalinda35 právě si říkám, že to bude o dost náročnější když půjdu do práce, tam se stresu a případným hádkám nevyhnu ☹ a doma a rodina je ke mě miliónová, až teď vědí kolik jsme se na to natrápili, tak se mám jak v bavlnce ... přesně jak píše teď je důležité mimi a tvůj muž

irisi
6. kvě 2013

@mardusenka30 myslím , že prošlost by vadit neměla 😉.... ještě si je nech abys až budeš mít // mohla testovat potom každý den.... tak výhoda je že víš že ovu injekci už v sobě nemáš.... a teď si na ty čárky počkáme, až vykouknou .... jj znám, ale mě nevadí testovat dopředu a průběžně sledovat výsledek, ať byl vždy jakýkoliv ... spíš mě rozhodí nejistota a nevědomost než výsledek ( asi jsem divná 😅 ) .... ale pro lepší pocit určo kup jeden nový čerstvý a rovnou s // 😉

irisi
6. kvě 2013

@raloj no asi jsme po tom IVF v rizikovější skupině, ale pokud ti bude dobře a nebude žádný trabl a ty na rizikový nebudeš sama chtít tak tě dr. na to nepožene...... těhu není nemoc.... ale na druhou stranu je fajn, že doktoři zase nedělají okolky když holka tu nemocenskou chce
dřív to bylo lepší když těhotným dávali neomezeně vycházky, tak se to asi víc využívalo, teď si rozmyslí zda je to opravdu na klid být doma, nebo zda to s prací dá

mardusenka30
6. kvě 2013

@irisi jj koupím i jeden nový, ono je hrozné jak je člověk doma, tak se vážně pořád sleduje, třeba dnes mě bolí hlava a usínám v sedě, ale pořád si myslím, že i 6 tobolek utrogestanu umí s tělem divy a zároveň vím, že nemusím mít tak brzy příznaky žádné...jak říkáš i já si řekla pregnyl už je pryč, slova útěchy🙂, a nejvíce dám na krev ta je rozhodující. Ale prostě ženská je zvědavý tvor a pokud mám testy doma tak holt podlehnu, zítra se testovat nebudu, jinak si ustřihnu ruku🙂

akashka
6. kvě 2013

@mardusenka30 já manželovi zprvu řekla, že je to na růst svalové hmoty, tak to jedl jak nedovřenej :D Pak si teda přečetl obal a smál se, jak jsem ho nachytala 🙂 Ale je to na celkovou kondici a vitalitu a na ty svaly taky 🙂

jinak děvčata, už mě solidně bolí břicho, tak doufám, že se plíží MS a zítra přijde dle plánu 🙂 za chvíli jedu na tu hematolku, tak držte pěsti ať to se mnou není úplně v háji :D

raloj
6. kvě 2013

@irisi :D a jak ti test vyšel?
Já se přiznám, že to v okolí kamarádky i rodina ví, ale taky ví že je to jen část cesty, že to ještě není happy end.
Pravda je že je důležité se nenervovat a být v klidu. Snad nám to dobře dopadne ;) a zachvilku si budem psát o typech kočárků atd a to nejen nám, ale i čekatelkám na //.
Jej to je ještě s vycházkama? No tak to opravdu není nic pro mě. Jestli ti nebude nezbytné samozřejmě.

mardusenka30
6. kvě 2013

@akashka tak to je dobré🙂) můj by to jedl i vědět nač to je on je taková věřící továrna všemu co prospívá🙂)
je to hloupé, ale přeji ti menzes at můžeš začít čekat na mrazáčka, první menzes co někomu přeji...

pistalinda35
6. kvě 2013

@raloj myslím, že vycházky jsou jen na 6h, bohužel

raloj
6. kvě 2013

@pistalinda35 No to je pecka. přeci když jsme v tom máme odpočívat a né být uvazané u boudy :(

akashka
6. kvě 2013

@mardusenka30 díííík, já se taky těším až ms příjde, a to jsem před měsícem tvrdila, že je to naposled :D

@raloj taky tomu nerozumím, proč je to tak omezené.. u mě je bohužel rizikáč dost reálný vzhledem k vývojové vadě dělohy, a dost mě to být zavřená doma děsí..

raloj
6. kvě 2013

@akashka Njn však on si člověk najde svůj režim a pak to asi jde, ale přijde mi že se nám stát to mateřství opravdu snaží zpříjemnit :( ale držím palce, až se mimčo vyklube věřím že vše bude zapomenuto ;)

1miska
6. kvě 2013

@irisi jee, taky jdu ted v patek 10.5 na srdicko 🙂 a pravda, pravda to cekani je o moc horsi nez na // po ET..... po ET jsem byla v klidu, ted na to myslim každý den, manzel mi každý den říká ze mu musim hned zavolat..... no celkem stres

1miska
6. kvě 2013

@megie4 a nechcete rovnou zmenit centrum? pokud se vam tam nelibi, nebo mate pochybnosti a o vse si musite rikat..... tak není lepsi zkusit stesticko jinde?

brsh
6. kvě 2013

Ahoj holky, především ty, co mě znají odsud, než jsem sběhla do květnovek 🙂 Tak dneska je den D, začínám ďobat. Cysta naštěstí nebyla cystou, ale velkým folíkem. Dostala jsem jen Gonal, za to 300 jednotek. V pátek jdu na první utz kontrolu.... ne, že bych nebyla šťastná, ale není to málo? Počítala jsem se vším možným, jen ne s pouze s jedním lékem 😕 Dr mi zapomněla napsat heparin na ředění, tak to snad bude ok. Ještě jsem jí kvůli tomu volala a prý mi ho dá po ETu...tak uvidíme 🙂
Jinak moc gratuluju těhulím a všem ostatním držím palce 😎

mardusenka30
6. kvě 2013

@raloj já mám třeba vycházky od 13 - 19 hod pro kamarádky, nákupy fajn, výlet také stihneš i těhu cvičení pokud budeš chtít, ale nemožnost jet někam na noc, nemůžeš k rodině pokud ti dr nenapíše chvíli neschopenku k nim, mě štve... uvidím ve čtvrtek jak dopadnu s výsledkem těhu, uvažuju o práci, ale zase 12 hodin jako zdr sestra noční, denní nevím zda to za to stojí...no nechám to asi na lékařích...

nikolav
6. kvě 2013

@akashka Tak jsem byla na té gyndě a mám sliznici 16mm a měla bych to dostat. A pokud to do neděle nedostanu mám si jít pro vyvolávačku. A musím napsat do Reprofitu jak teda mysleli ten cyklus. A uvidím.

nikolav
6. kvě 2013

Holky já mám takovou radost. Konečně došlo kolik máme zamrazeno embryí. Tak máme 4 kusy 😀 akorát nerozumím těm zkratkám mohla by mi to některá prosím objasnit? Máme následující: 1x HB/1 1x HB/2 1x XB/1 1x XB/2 zamrazeno po jednom. Takže 4 pajetky a mohou se rozmrazit po jednom.

dada074
autor
6. kvě 2013

@nikolav tak gratuluji,to bude co zavádět,paráda.HB je hatchující blastocysta a XB bude expandovaná (to je vlastně nejvíc co ve zkumavce mohou).

nikolav
6. kvě 2013

@dada074 Díky. Pravděpodobně asi budou zavádět tu XB/1 že? No snad to vyjde. Já mám takovou radost!!

dada074
autor
6. kvě 2013

@sasanka033 neboj měsíc uteče jak voda a na ten růst sliznice ti když tak něco dají.
@megie4 víš co tady měli holky s testama,jo?Jestli ještě nepřišla mrcha,tak neházej flintu do žita. 😉

dada074
autor
6. kvě 2013

@nikolav no podle mě by měli,a neboj tohle jsou nádherní bojovníci. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru