IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
6. kvě 2013

@irisi já cysty mívám a zatím všechny odešly s menzes, ale těhotná jsem nikdy nebyla tak nevím jak to funguje, utroš zaved pokud třeba po sprše krvácení trochu ustane, ale holka nevím, zda nemáš raději zkusit zavolat na nějakou gyndo pohotovost nebo někam jet ať si fakt neublížíš...

nikolav
6. kvě 2013

@akashka dokud to nebude spát v postýlce bude stres furt z něčeho. Takže u nás je to normální stav teď 🙂

sasanka033
6. kvě 2013

@megie4 ahoj, jak se mame?

sasanka033
6. kvě 2013

@irisi hele zlato, premejslim o tom a aspon si nekam zavolej, klidne na nakou pohotovost. mne se to nechce libit. nemusi to nic znamenat, ale je lepsi to prokonzultovat. jinak budes celou noc nervozni, nevyspis se a stejne to budes rano resit.

akashka
6. kvě 2013

@nikolav no já myslím, že pak to budou nervy ještě větší :D

nikolav
6. kvě 2013

@akashka Ale zatím je to strach aby to vůbec vyšlo.

irisi
6. kvě 2013

@sasanka033 no velký cysty jsou,ale zda s krví to nevím... a oni to na utz poznají?

irisi
6. kvě 2013

@sasanka033 díky koukám, na stránky Podolí, jak jsem ležel při ohhs a hledám nějaký telefonní číslo...... a holky gennetačky nemáte náhodou číslo na Langerovou? já ho nemám protože mě nedělala OPU.... tak radši do IP děkuju

megie4
6. kvě 2013

Tak dnešní návštěva na klinice mě mile překvapila. 🙂 Krev na hcg odebrána i přes negativní testy,výsledek ale bude prý až ve středu dopoledne a to jsem se zapoměla zeptat,jestli tam vůbec někdo bude,takže možná až ve čtvrtek.Ms stále nedorazila,ale prý ji může držet opravdu utrogestan.Tak třeba ji dostanu dřív než budou výsledky.Co se týče domluvy o vyšetření na imunologii a genetice,jsme se s panem doktorem dohodli tentokráte v celku bez problémů,tak jsme se rozhodli,že ještě CAR měnit nebudeme.Co jsme ale bohužel museli s manželem přehodnotit,je to,že budeme opravdu muset podstoupit dárcovský program,tedy jen co se týče vajíček.Já mám opravdu předčasné selhání vaječníků a bylo by zřejmě zbytečné trápit je další stimulací.Takže jsme dnes podepsali žádost na pojišťovnu na dárkyni a teď musíme zase čekat.To bude zřejmě trvat nejméně 3 měsíce a to nejméně.Jinak,a to nás celkem posadilo na zadek,cyklus stimulace dárkyně k většímu počtu oocytů,nás suma sumárum vyjde na 50 tisíc,zbytek asi 30.tisíc je na pojišťovnu.Ufff! 😝 😅 Ale co člověk neudělá pro miminko,že jo. 🙂 Tak jsme se dohodli,podepsali potřebné formuláře(a to jich máme ještě spoustu doma)a budeme čekat.No,a ještě uvidíme co ta moje krev,ale asi nic moc.Tak nám držte palečky. 🙂

mardusenka30
6. kvě 2013

@megie4 já držím rozhodně i kvůli středě🙂

megie4
6. kvě 2013

@mardusenka30 To já tobě taky holka,středa to u nás nejspíš rozhodne,vid? 🙂

irisi
6. kvě 2013

@megie4 držím moc palce , jste stateční bojovníci..... a ještě ve skrytu duše doufám, že to potřebovat nebudete a krev překvapí 🙂

mardusenka30
6. kvě 2013

@megie4 jj středa a čtvrtek🙂

malinka_02
6. kvě 2013

@mardusenka30 no tak hrozne ne, ale cekala jsem pri stimulaci vetsi nez jakou mam normalne..to klidne testni ale z ranni moci. Ja kdyz testla a nic tam nebylo 7 den tak zomtak vzdycky i bylo..
@dada074 deKuju , ja doufala ze budu mit vic nez minimum jestli mi rozumis, mam pry skoro 8 coz mivam i mimo stimulaci a nikdy nic..
@nikolav to bis ze vydrzi!
@irisi tak ja doufam ze do opu se pit muze ne?

sasanka033
6. kvě 2013

@irisi ja myslim, ze od sebe dokazou rozeznat cystu s tekutinou a cystu s krvi...

nikolav
6. kvě 2013

@malinka_02 musí mají to přikázané 🙂

irisi
6. kvě 2013

@malinka_02 no ja osobně bych to při ivf nepila...ale je to jen muj pocit 🤐 ...a běžné ti ji merili taky tak dopředu před opu?protože. Později ještě vážně roste a bytní

pistalinda35
6. kvě 2013

@irisi drzim moc palecky, aby bojovnicci vyhrali :+)

malinka_02
6. kvě 2013

@sasanka033 my meli ivf v cervenci, v srpnu jsem chtela na ket prisli jsme na utz 10 dc a bylo po ovulaci.. Tak nic za mesic, ja to orvala.. V zari ket normalne probehl..ale nic v rij u jsme chteli na dalsi a anovulace.. Takze zase nic.. Takze dalsi az v listopadu..a zase nic... Pak jsme si obehali imunologii a ze pujdeme v lednu na zacatku no a zase to neslo.. Takze az mesic a to byl 3. Ket a zase nic. No a kdyz jsme chteli na ivf tak cysta.. No 4 transfery v podstate trvali 9 mesicu..10 dc uz ti nic nedaji no .. Hormony musi byt pd 1 dc..ale treba me hormony nikdy nedali ja o ne rikala a nikdy nic pry ze v nativu je vetsi sance, jenze me ta vetsi nikdy nedopadla 😠
@lussi diky 😒

malinka_02
6. kvě 2013

@irisi urcite zavolej do Podoli!
@megie4 tak to jsou dobre zpravy!
@nikolav to je dobre! 😵

malinka_02
6. kvě 2013

Pred ketem jdu na utz tam mivam 7-8mm a to je 4 dny pred ketem a ted jsem 3 pred opu a to bych teda cekala vyssi..

malinka_02
6. kvě 2013

Jinak holky ja jsem si musela imunologii vydupat, leky na rust sliznice mi nikdy nedali.. A tolikrat sem uz premyslela zmenit car ale uz jsem tam zvykla a rada tam chodim pripadam si tam uz stara znama..

mardusenka30
6. kvě 2013

@malinka_02 myslím si, že někdy změna CARU udělá v boji o miminko hodně, být tebou šla bych do toho...

malinka_02
6. kvě 2013

@mardusenka30 no tak ted s 10 vajci asi chvilku ne 😀

dada074
autor
6. kvě 2013

@sasanka033 hele kočko všechno špatný je pro něco dobrý. 😉
@akashka je to docela šílenej přístup,a ptala jsi se co se stalo?
@lussi tak vezmi i odličovadla 😉 Po ránu tam budete všechny vypadat stejně (DOBŘE),neboj.

dada074
autor
6. kvě 2013

@nikolav neboj až to bude spát v postýlce bude ten stres o hodně větší,ale krásnější.Já jen,že toho stresu se nezbavíš 🙂
@megie4 já je držím neustále a čekám,že ta dárkyně nebude potřeba.
@malinka_02 já jsem to nemyslela tak,že by ti mělo stačit minimum,ale že i při těch 8 to zavedou,a vezmi si kdy máš OPU a kdy bude ET ona ještě krásně doroste,neboj.

sasanka033
6. kvě 2013

@malinka_02 no ty voe!!! tak to je vostra story:/ ja se obavam, ze vzhledem k mymu zvysenymu FSH bych taky mohla na ovulaci cekat marne. no tak to me podrz teda.

malinka_02
6. kvě 2013

@dada074 no kdyz vidim kolik maji ostatni holky tak si rikam jestli neni v tom ten kamen urazu..
@sasanka033 ono se vetsinou ceka 2 mesice a kdyz ani jeden neovulujes tak pak daji leky.. No myslim bohuzel ze to ma takhle kazdy..

malinka_02
6. kvě 2013

@lussi ja chodim taky nenanlicena, nehty nenalakovany a bez soerku, minule sem i piercing z pupiku vyndala ale to ted asi necham.. Ono je to protoze kdyby se neco stalo a museli te defibrilovat tak kov vadi, nehty zase podle nich pozna anesteziolog kdyz modraji ze je problem..

pistalinda35
7. kvě 2013

dobre ranko a uspesny den vsem 🙂 po vcerejsich 11 hodinach v praci jsem kaput.... nevim, nevim , jak to dlouho vydrzim 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru