IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav no holt jsme trochu netrpelivy🙂 ale me teda to dvoumesicni cekani asi vycvici slusne:(

nikolav
15. kvě 2013

@sasanka033 No to asi jo. Čekat dva měsíce tak mě to asi zabije. No, ale co bych nadělala že? Už aby jsi taky měla po tom všem a byla těhotná!

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav no vubec si nepripoustim myslenku, ze se ket nepovede.

nikolav
15. kvě 2013

@sasanka033 No to já si to taky nepřipouštím že by se to nepovedlo. Prostě počítám s tím a beru to tak, že to vyjde a hotovo!

raloj
15. kvě 2013

@pistalinda35 nááádhera gratuluji

pistalinda35
15. kvě 2013

@raloj děkuji moc. Jak ti je ? já vždycky dopoledne mám pocit, že omdlím, jinak nic 🙂 Ale ten pocit omdlení mi bohatě stačí 🙂)

raloj
15. kvě 2013

@pistalinda35 Mě nic není, až mám někdy pocit jestli v TOM opravdu jsem :D Jen jsem unavená, ale to je pro mě běžné, mám hodně nízký tlak.
Musím si trochu postěžovat. Dneska jsem se objednávala na gyndu, v CARU mi řekli, že tam mám zajít do 2týdnů, ale ,,velmi milá" paní na recepci mi sdělila že dřív jak 3.6. není šance. Řekla jsem že jsem v tom a že tam pro mě něco musí najít, ale dostala jsem vynadáno jak si to představuju. Pch drzá vopice. NJn snad to bude v pohodě 😖

dada074
autor
15. kvě 2013

@nikolav tak na zítřek budu držet palečky ať se dočkáš co nejdříve.A je to jasné když se to takhle táhne tak o tom víc člověk přemýšlí a má z toho možná větší obavy než kdyby ti tam ty bojovníčky šoupli rovnou.Zítra tedy hodně štěstí. 😉
@sasanka033 ahojky,tak kočko test jsem zkusila a pregnyl tam ještě je,tak zítra další pokus.Doufám,že zítra už bude sněhobílo a v neděli by tam ty // popřípadě mohli být,no uvidíme. 😉

nikolav
15. kvě 2013

@dada074 Díky. No jsem ráda, že mi ho tam rovnou nedali, protože bych asi teď možná teprve lezla z nemocnice 😀 takže snad to za to čekání stálo!

sasanka033
15. kvě 2013

@raloj nechodis nahodou do gyncentra?🙂

dada074
autor
15. kvě 2013

@raloj to je docela dlouhá doba,říkala jsi že máte mimíse z IVF u mě na gyndě to docela zabírá,také mě minule chtěla odbít a objednat mě až za měsíc,ale nakonec se dala překecat.

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav ted jsem naka zblbla. ty jdes zitra na co?🙂

sasanka033
15. kvě 2013

@dada074 no obdivuju tvoje nervy🙂

dada074
autor
15. kvě 2013

@nikolav to víš,že stálo je skvělé jak se k tomu stavíš,prostě vyjde to a hotovo,to se mi moc líbí,na co myslet negativně,když to jde takto,vím,že kolikrát člověk hlavě neporučí,ale když to jde a máš to tam srovnaný,jde to vše líp. 😵

nikolav
15. kvě 2013

@sasanka033 Jdu na UTZ skrz řízený cyklus. Budu zítra 10 DC a užívám Estrofem a jdu zítra na kontrolu skrz sliznici a tak. No a taky snad už pro přesné datum KETu. I když měl by být 25.5.

dada074
autor
15. kvě 2013

@sasanka033 a PROČ?

sasanka033
15. kvě 2013

@dada074 no pac testujes tak brzy. ja uz to nikdy neudelam. teda aspon myslim 😀

nikolav
15. kvě 2013

@dada074 S tím jsem do toho taky šla. Že negativně myslet my nepomůže a akorát bych byla ve stresu a kdesi cosi. Prostě zatím vše šlo hladce. Jak stimulace tak OPU no hyperstimulák byl jen vedlejší účinek a zamraženo máme 4 embryjka nejvyšší kvality tak co by se to nepovedlo. Ve sliznici by neměl být problém a jinou možnost než, že KET vyjde si nepřipouštím. Jiná možnost prostě není. Sice mě mrzí trošku, že nedošlo k ETu, ale když jsem měla ten hyperstimulák tak jsem ráda. Kdyby nebyl tak už jsem těhule a mohla bych se těšit na lednové miminko.

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav tak to jo, ja si totiz dokonce to tvoje datum ketu pamatuju🙂 tak jsem si rikala, kam to kurna zejtra jdes🙂 tak drzim palce a zejtra dej vedet, me ceka uplne to samy. estrofem a ket. snad🙂 ale ty budes mit slizinici jak hrom🙂

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav btw kolik ze mas nanuku a po kolika zmrazeny?

nikolav
15. kvě 2013

@sasanka033 Máme 4 nanuky a máme je zmražené po jednom. No já doufám, že bude sliznice. Protože po OPU jsem brala Estimax nebo cosi na sliznici nevím už jak se to jmenuje a brala jsem ho 5 dní a sliznici před MS jsem měla 16 mm což na uhnízdění stačí. Sice MS pak byla lahůdka, ale co pár nehod, ale to se stává 😀 Dám vědět doufám, že to půjde hladce jako doposud.

dada074
autor
15. kvě 2013

@sasanka033 takhle jsem holka testovala pokaždé,já vím že někdo řekne,že budu zklamaná.Ale z čeho?Vždyť já vím,že když jsem měla dnes pozitivní test tak že je to pořád Pregnyl (určitě se nebudu upínat na to,že by to mohlo bít těhotenství),jen chci vědět kdy se mi odbourá a oficiálně testovat budu až v neděli.A to opravdu neva já se s tím nijak nestresuji.Jo a kočko příští měsíc si to povíme,jsem zvědavá do kdy to vydržíš 😀
@nikolav tak bude únorové,no a co?A jo já to chápu,také vím,že to vyjde a o ničem jiném nepřemýšlím,ještě včera mi manžel říkal,že budu nakonec zklamaná,ale já to mám tak to nastavené,prostě vím,že to klapne a jiná varianta NEEXISTUJE!!!! 😉

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav 4!!! to je krasa!🙂 tak to budes mit ctyri deti!🙂))

nikolav
15. kvě 2013

@dada074 Přesně tak. Já vím, že to vyjde a tak to tak i bude. Budu ráda i za to únorové. I když tajně doufám, že to třeba stihne 31. ledna 😀 ale i kdyby ne budeme ho milovat stejně.

sasanka033
15. kvě 2013

@dada074 😀 jeste ted vim, jak strasne mi z toho bylo. takze si myslim, ze to vydrzim.

nikolav
15. kvě 2013

@sasanka033 @sasanka033 Já budu ráda teď i za to jedno 😀 no máme 1x HB/1 1xHB/2 1xXB/1 1xXB/2 takže snad by z toho mohlo něco být 😀

sasanka033
15. kvě 2013

@nikolav my mame jedno a jeste pomaly, zadny pismenka ani cisla k nemu nevime, ale musi to stacit🙂

nikolav
15. kvě 2013

@sasanka033 No ten nakonec zabojuje. Přece nezůstane poslední a sám, když bude mít milující maminku a tatínka ne?

pistalinda35
15. kvě 2013

@raloj já volala včera na gyndu a mám přijít hned v úterý 21.5. 🙂

raloj
15. kvě 2013

@sasanka033 nene do HaBEMEDU - Senovážné náměstí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru